Журналіст і блогер Роман Скрипін отримав повістку. Проте а армію він іти не хоче і не буде.
Істерика на скрині і на його сторінці у фб:
"Щось пішло не так. Ми лахаємо з їхньої мобілізації. А у нас не краще. Надіслали. Дякую. Дебіли. Я стою на обліку там де живу вже понад 7 місяців. Маю посвідку тимчасово переміщеної особи. Стою на обліку у місцевому військкоматі. Маю військовий квиток. Кому і куди ви пишете, довбні? Мало того, де мій підпис? Він же там має бути при отриманні? Ви просто вставили мені це у двері. Щоби що? Це так не працює."
Коменти закриті.
У Романа є кума: Наталка Мосійчук- Раєвська.
Вона відмаже.
Ну як вам?
Коменти закриті.
Вона відмаже.
Ну як вам?
Mira29-c3c3• 18 октября 2022
Ответ дляMetelitsa
А як зараз піднімає економіку безробітний журналіст, який оформив ВПО?
Цікаве питання 👍
Coffee is Love• 18 октября 2022
Ответ длячир
Он у царева спросил когда началась вторая мировая война.
Аж цікаво що відповів Царьов
Coffee is Love• 18 октября 2022
Ответ дляAllka- skakalka
Я конечно всё понимаю ,но если все уйдут на фронт ,что будет с экономикой ? Сестры муж пошёл ,работал всю жизнь в ломбарде ,а знакомый атошник скрывается где-то на западной .
Не каждый готов умирать .
Я и мужиков понимаю ,но что тогда со страной будет ,если все отморозятся ?!
Не каждый готов умирать .
Ну по перше усіх не заберуть навіть за наявності бажання, бо кількість зброї обмежена.
Півмільйони грубо кажчи воює, інші відпочивають або лікуються, або працюють. Потім міняємося місцями.
Лише так і виживемо, інших шляхів немає.
Coffee is Love• 18 октября 2022
Ответ дляMetelitsa
Ого!
Він же був одружений, дитина є..
Чи я щось плутаю?
Він же був одружений, дитина є..
Чи я щось плутаю?
так одне одному не заважає_)
Oksana USA• 18 октября 2022
Ответ дляMammoth
Не для того мама квіточку ростила. Хто це взагалі?)
’Когда началась ІІ Мировая война?’
Пам´ятаєте його знамените інтерв´ю із Царьовим?)
МАМА НИКИТКИ-2• 18 октября 2022
Ответ дляAllka- skakalka
Не каждый готов умирать .
яка цінність від працівника ломбарду? айти хоча б податки платить
Gala_la_la• 18 октября 2022
Ответ дляbegovelik
Насколько я знаю, он гей, разве геев берут в армию?
Звичайно, лгбт служать, і чоловіки і жінки. І гинуть.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 октября 2022
Ответ дляCoffee is Love
мій чоловік з лютого на фронті. дуже хочу, що б ще хтось послужив. а його хочаб на пару місяців відпустили відпочити.
бісять такі як ви. ваших бубочок чіпати не можна, тількі ті, хто вже там винні всім
Prinzessin• 18 октября 2022
Ответ дляbegovelik
Вроде, во время прохождения медкомиссии об этом говоришь
То есть, все, что нужно сделать Ромчику *и миллионам других «ромчиков»* - каминг-аут?
МАМА НИКИТКИ-2• 18 октября 2022
Ответ для vihola
Скрипін з Івановим хейтять постійно сивочолого.
Порохоботи їх, м’яко кажучи, недолюблюють.
іванов? я памятаю, якось на ефірі хіба що низенько не вклонявся баризі. Аж заікатись почав.
Gala_la_la• 18 октября 2022
Ответ дляMetelitsa
Не знаю ..
Ото новини
На людину, що часто бухає, Скрипін схожий (з тим же Івановим)
На гея не змахує (але я не експерт))))
Ото новини
На гея не змахує (але я не експерт))))
Був скандал з ним. Він до когось ліз, але хлопець був також доволі публічний і в інеті написав пост, що Роман веде себе як чмо і щемить, бо отримав гарбуза у відповідь на домагання. Воно не сильно вийшло за межі медійної тусовочки, але так ми дізнали, що Скрипін більше полюбляє огірочки замість полунички.
Gala_la_la• 18 октября 2022
Ответ дляMetelitsa
Робить касу кафешкам Полтави
Ответ дляТеодор Бастард
О, Рома... Он же человек-говно. Привет тебе от экс-коллеги с РБК
Він цей форум не читає, хоча.....
Коменти завбачливо закрив.
А там, де я це читаю, вже більше 400-сот коментарів.
Я ржу і відірватись не можу.
*** фб, сторінка військовослужбовця.
Коменти завбачливо закрив.
Я ржу і відірватись не можу.
*** фб, сторінка військовослужбовця.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 октября 2022
Ответ для vihola
Це коли було?
Може з кимось плутаєте.
Не знаю, як було раніше, але останні роки хейтять.
Може з кимось плутаєте.
нчебто ще до того, як його з 1+1 поперли
Теодор Бастард• 18 октября 2022
Ответ дляMetelitsa
Він цей форум не читає, хоча.....
Коменти завбачливо закрив.
Я ржу і відірватись не можу.
*** фб, сторінка військовослужбовця.
Коменти завбачливо закрив.
Я ржу і відірватись не можу.
*** фб, сторінка військовослужбовця.
Ожидаемо
Gala_la_la• 18 октября 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Розкажіть нам ще щось цікаве про нього.
Coffee is Love• 18 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А мене такі як ви
Чого ж ви замість нього не підете послужити?