Журналіст і блогер Роман Скрипін отримав повістку. Проте а армію він іти не хоче і не буде.
Істерика на скрині і на його сторінці у фб:
"Щось пішло не так. Ми лахаємо з їхньої мобілізації. А у нас не краще. Надіслали. Дякую. Дебіли. Я стою на обліку там де живу вже понад 7 місяців. Маю посвідку тимчасово переміщеної особи. Стою на обліку у місцевому військкоматі. Маю військовий квиток. Кому і куди ви пишете, довбні? Мало того, де мій підпис? Він же там має бути при отриманні? Ви просто вставили мені це у двері. Щоби що? Це так не працює."
Коменти закриті.
У Романа є кума: Наталка Мосійчук- Раєвська.
Вона відмаже.
Ну як вам?
Коменти закриті.
Вона відмаже.
Ну як вам?
ksusha1155• 18 октября 2022
Ну тут дійсно з порушенням, має бути все заповнено, я дивилася інтерв´ю юриста. Це чоловік Марічки? Я думала він воює і так..
winter2011• 18 октября 2022
Ответ дляksusha1155
ні , в Марічки Єгор Соболєв
ksusha1155• 18 октября 2022
Ответ дляKlodia
Муж Марички-Егор Соболев, а это Роман Скрыпин, на пятом канале его помню, ведущий.
Сорі, вони мені всі однакові
Allka- skakalka• 18 октября 2022
Я конечно всё понимаю ,но если все уйдут на фронт ,что будет с экономикой ? Сестры муж пошёл ,работал всю жизнь в ломбарде ,а знакомый атошник скрывается где-то на западной .
Не каждый готов умирать .
Я и мужиков понимаю ,но что тогда со страной будет ,если все отморозятся ?!
Не каждый готов умирать .
Ответ дляAllka- skakalka
Не каждый готов умирать .
А як зараз піднімає економіку безробітний журналіст, який оформив ВПО?
Allka- skakalka• 18 октября 2022
Ответ дляMetelitsa
Этих подробностей не знаю ,что он ВПО тоже не знала
Kristal2013• 18 октября 2022
Ответ дляAllka- skakalka
Не каждый готов умирать .
Без обид, но как работник ломбарда поднимает экономику страны?