Проня_Прокоповна• 18 октября 2022
Как растворить засохшие краски к картине по номерам
Доброго вечора, скоріш за все - це акрил, нічим не розбавити вже. Акрил і гуаш (що може бути, як варіант) розбавляються лише водою Підберіть свіжі, за даними кольорами. Для відтінкив - використрвуйте ( в світлу сторону білу фарбу, в темну - чорну, ну і теплі/хололні відтінки, це додавання таких фарб (теплі жовта, червона, холодні -сині), експерементуйте
Проня_Прокоповна
• 19 октября 2022
Ответ дляКукусикиииииии
Навіщо? Зверху покрийтк тим кольором який потрібен
Я ще картину не починала. Відкрила. А там резинки замість фарб
Ответ дляПроня_Прокоповна
У мене теж така одна попалася . Половина фарб більш менш нормальна , а інші повністтю сухі . Я додавала по пару крапель води і зубочисткою помішувала до тих пір поки фарба не стала такою як треба . Я часто додаю воду в фарбу , якщо вона загуста для мене . І обов´язково перед початком роботи фарбу гарно перемішую.
Столкнулась с той же проблемой, большую часть разрисовала и отставила когда уехала в марте. Сейчас забрала, а краски засохли, они просто превратились в резинки. Растворитель для акриловых красок у нас не продаётся, вода не помогла. Короче, в раздумьях: выбросить или зачем-то оставить)))