Всех в сад• 19 октября 2022
Вы рожали бы второго ребёнка сейчас ?
Только что сделала тест радости нет, думаю как зиму пережить а тут нате, и мужа ведь могут забрать в любой момент на войну.
Мне 39, ребёнок есть 15 лет уже у мужа свой ребёнок, он хочет общих а я вот поняла что нет.
Зарабатываю больше я, беременной работать долго не смогу поэтому учитывая наше тяжёлое время это лишнее (
Результат:
вже голосів:
289 (43.46%)
Нет
246 (36.99%)
Родила бы
130 (19.55%)
Трудно сказать
Оно само купилось• 19 октября 2022
Вы же не хотите общего ребёнка, к чему тогда голосование и данная тема?
Мало ли чего хочет муж, он готов содержать Вас и Вашего ребёнка от первого брака в декрете на том уровне, на котором сейчас доход в семье, с учётом Вашей зарплаты? Если он сейчас меньше зарабатывает - то чуда не случится и не начнёт он семью содержать. Вам надо - не успев родить - бежать на работу, потому, что денег не будет?
Вам сейчас напишут про заек и лужайки- но включите мозги и вспомните - у Вас уже есть ребёнок и Вы в первую очередь несёте ответственность за своего ребёнка, которому уже 15 лет. Вы совершили ошибку - залетели... Исправляйте свою ошибку и живите дальше, не поймёт муж - скатертью дорога.
Ledi April• 19 октября 2022
Ответ дляMarusia.
Не вірне та вузьке мислення (на кшталт «в моєму дворі дітей мало, тому переселення неможливо»). Почитайте хоча б сучасну літературу. Наприклад, ця безглузда війна вже відгукнулась голодом в певних місцях світу, а більшість українців загнала в злидні.
А у кого широкое мышление? У тех, кто не видел и не читал сколько земли Украины простаивало до войны? Обрабатывалось бы больше земли при хорошо созданных условиях, меньший был бы отклик голода и злыдни были меньше.
Белоснежко• 19 октября 2022
Звичайно що народжувати! Автор я вагітна третім.
Коли була вагітна другим під час пандемії корони теж були такі теми.
Всі кричали куди дітей в такий час. Ось моє щастя на дивані сидить.
Ідеального часу не буде.
Ми не знаєм що буде завтра після війни
Ідеального часу не буде.
Ми не знаєм що буде завтра після війни
Играюся• 19 октября 2022
Ответ дляЖдушечка
Чего работать не сможете? Я вышла в декрет после 30 недель, потом 3 месяца ребенку было, вернулась на работу. Няня, ну и первый год я удаленно была, тоесть всегда рядом.
Почему-то считается что все работы могут быть удаленными или все могут себе позволить няню
Тантрический кекс• 19 октября 2022
Вот сейчас переживаю естественный выкидыш
Ребенок желанный …
Поэтому рожала бы
Но я и хотела бы. Но не дано
Ребенок желанный …
Поэтому рожала бы
Но я и хотела бы. Но не дано
Не прохожу мимо• 19 октября 2022
Так вы УЖЕ беременны...не верю в зайки-лужайки, но ребенка при таких данных оставила бы...
Залатавая• 19 октября 2022
Если бы уже была беременна, конечно, хоть основной доход сейчас и у меня, но как-то бы выкрутилась, много дистанционной работы сейчас. Но если планировать, а не свершившийся факт, то нет, конечно, и так нервная система уже сказала до свидания 👋 потому что постоянно взрывы возле меня, еще и дроны теперь мерещатся в каждом мопеде. Думаю после войны будет бейби бум)) у нас. Когда мы выиграем
Марічка• 19 октября 2022
Ответ дляМиссис Буркул
Не народжувати, однозначно. І не у війні навіть справа. Чоловік хоче, а як народите - побачите, де це бажання подінеться … Я народила у 38, зараз мені 40, це дуже важко. Вилізла купа болячок, я постаріла і посивіла відразу після родів, про моральний стан і психологічний мовчу.. Не залишилось подруг, друзів, все життя - це дитячі майданчики, кухня, памперси і аптека… Старший син теж страждає, менший його постійно б’є, заважає йому з уроками, все трощить в квартирі і в його кімнаті. Бабусі пропали, вже з другим внуком ніхто не допомагає, чоловік постійно занятий і не витримує характера малого. Ми всі спокійні дуже, а малий - протилежність всім нам. Шило, гіперактивний, впертий, постійно воплі, істерики, не слухається в не боїться нікого . Зараз вже трохи легше стало, а перші 2 роки це був треш повний. Я постійно плачу , я себе втратила, загубила, мені здається , що я вже ніколи не розслаблюсь і не отримуватиму насолоди від життя… А ще якщо на це все накладається війна і фінансові проблеми…. І ще в 40 років…..
Боже...те саме. Теж молдшому зараз 1.10 і він реально старшому заважає. Забирає їжу, ревнує через те, що чашку тому з тигром дала, а йому без. Тримайтесь до садочка! Мій чоловік теж з першим допомагав. А з другим вирішив розвестись з моменту, як про нього сказала. Досі не розвівся. Але тепер я хочу. А двох сама не потяну. І так...плачу я часто дуже. Ось вам і народжуйте двоє. Повноцінна сім´я, дітям веселіше
Безпринципная• 19 октября 2022
вибачте, але якщо вважаєте, що не час народжувати, чому не користувалися протизаплідними засобами? або хоч якоюсь контрацепцією?
треба було до тесту думати, Ви ж доросла людина, на дворі 21 сторіччя, що за фігня - побачила тест?
я б з радістю побачила, але(((
Малинка• 19 октября 2022
Автор носите ребеночка, он Ваш, для некоторых это ЧУДО! Жизнь одна! Не отнемайте жизнь у своего малыша
Малинка• 19 октября 2022
Ответ дляАлывердЫ
А до 35 почему не вышли? Сомневаюсь что небыло кандидата за столько лет. Хотя сейчас смотрю 2 соседки по 30 с хвостиком сидят , не спешат мужики жениться.
Странный вопрос, как бы муж это не в магазин сходить и выбрать..
Железный коготь• 20 октября 2022
Ответ длявкрации
Тому що таке рішення повинні приймати вдвох з чоловіком.
Я вважаю це рішення жінки
Поросенка• 20 октября 2022
Ответ дляМиссис Буркул
Ну не у всіх в 40 років болячки і розруха. Свій негативний досвід не треба на всіх перекладати. Я народила дитину першу в 35 - ніякої хроніки не було і через пять років не зявилось, волосся не посивіло, струнка і гарна, ніякого страшного старіння зразу ж не наступило. Купа моїх подруг народили першу або другу дитину в 40+- у всіх все ок. Хронічні болячки і вага не звязані з дитиною, а звязані з способом життя в першу чергу. Але ж є на кого звернути. Так що в даній ситуації треба дивитись на моральний і матеральний стан, а не слухати страшилки. А щодо дитини - це перша у вас спокійна була тому вам здається що другий буйний. В мене допомоги не було від бабусь зовсім, навіть на один день, і дитина ні секунди на місці, ні секунди без говоріння. І Слава Богу все нормально.
Поросенка• 20 октября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Ну, тогда делайте аборт и не говорите мужу о беременности......Сейчас Вам напишут, Бог дал, нужно рожать, победа уже скоро......Вы его не хотите и это главное.....он Вам уже мешает.....Вы неуверенны в муде, что он сможет вас обеспечивать, а это тоже проблема.....мужу видимо тоже под 40....скоро у него кризис среднего возраста начнеться.....В общем решать только Вам, но Вы уже всё решили осталось это принять.....И да, мужу о беременности не говорите.....
Хто такий муд? І чому в нього криза в 40 наступає? Це із ’глубінки вещают’ ?
Поросенка• 20 октября 2022
Автор, для чого вам це голосування? Тут більшість відповідей буде точно - ні. Тут же всі народжують тільки коли можуть забезпечити дитині особистий вертоліт і медичний центр, а до цього- фу-фу-фу ніщєброди. Та тут що не спитай, то ’я бы не рожала’, в 35 - передпенсійний вік.
Ви вирішуйте самі, або порадьтесь з кимось з свого оточення, хто знає ситуацію. Для чого вам думка чужих жінок переважно з невисоким IQ
дама_из_декрета• 20 октября 2022
Ответ дляПоросенка
Из глубинки видимо вещаете Вы )))
Миссис Буркул• 20 октября 2022
Ответ дляПоросенка
Полюбому болячки пов’язані із способом життя, і аж ніяк здоров’я і самопочуття не можна пов’язувати з вагітністю, особливо другою і особливо в 40 років, ага звісно ). Забула, що я пила, курила і була жирною до родів, харчувалася в Макдональдсі …
Поросенка• 20 октября 2022
Ответ дляМиссис Буркул
з 40 років точно не зв´язані. А що ви пили,їли - то невідомо. Часто люди їдять такі супи, що гамбургер корисніше. Все індивідуально, але болячки в 40 повязані з способом життя і харчуванням, а не з народженням дитини. Якщо після народження у вас вилізло купа болячок, значить ви не опікувались своїм організмом до вагітності.
Миссис Буркул• 20 октября 2022
Ответ дляПоросенка
Нехай буде так , бачу, що вам видніше