Всех в сад• 19 октября 2022

Вы рожали бы второго ребёнка сейчас ?

Только что сделала тест радости нет, думаю как зиму пережить а тут нате, и мужа ведь могут забрать в любой момент на войну.
Мне 39, ребёнок есть 15 лет уже у мужа свой ребёнок, он хочет общих а я вот поняла что нет.
Зарабатываю больше я, беременной работать долго не смогу поэтому учитывая наше тяжёлое время это лишнее (
Результат:
вже голосів: 665
289 (43.46%) Нет
246 (36.99%) Родила бы
130 (19.55%) Трудно сказать
Играю у края• 19 октября 2022
специально не планирую, но если уж так выйдет, то буду рожать

Оно само купилось• 19 октября 2022
Вы же не хотите общего ребёнка, к чему тогда голосование и данная тема?
Мало ли чего хочет муж, он готов содержать Вас и Вашего ребёнка от первого брака в декрете на том уровне, на котором сейчас доход в семье, с учётом Вашей зарплаты? Если он сейчас меньше зарабатывает - то чуда не случится и не начнёт он семью содержать. Вам надо - не успев родить - бежать на работу, потому, что денег не будет?
Вам сейчас напишут про заек и лужайки- но включите мозги и вспомните - у Вас уже есть ребёнок и Вы в первую очередь несёте ответственность за своего ребёнка, которому уже 15 лет. Вы совершили ошибку - залетели... Исправляйте свою ошибку и живите дальше, не поймёт муж - скатертью дорога.
Ledi April• 19 октября 2022
Ответ дляMarusia.
Не вірне та вузьке мислення (на кшталт «в моєму дворі дітей мало, тому переселення неможливо»). Почитайте хоча б сучасну літературу. Наприклад, ця безглузда війна вже відгукнулась голодом в певних місцях світу, а більшість українців загнала в злидні.
А у кого широкое мышление? У тех, кто не видел и не читал сколько земли Украины простаивало до войны? Обрабатывалось бы больше земли при хорошо созданных условиях, меньший был бы отклик голода и злыдни были меньше.
Белоснежко• 19 октября 2022
Звичайно що народжувати! Автор я вагітна третім.
Коли була вагітна другим під час пандемії корони теж були такі теми.
Всі кричали куди дітей в такий час. Ось моє щастя на дивані сидить.
Ідеального часу не буде.
Ми не знаєм що буде завтра після війни
Играюся• 19 октября 2022
Ответ дляЖдушечка
Чего работать не сможете? Я вышла в декрет после 30 недель, потом 3 месяца ребенку было, вернулась на работу. Няня, ну и первый год я удаленно была, тоесть всегда рядом.
Почему-то считается что все работы могут быть удаленными или все могут себе позволить няню
Тантрический кекс• 19 октября 2022
Вот сейчас переживаю естественный выкидыш
Ребенок желанный …
Поэтому рожала бы
Но я и хотела бы. Но не дано
Не прохожу мимо• 19 октября 2022
Так вы УЖЕ беременны...не верю в зайки-лужайки, но ребенка при таких данных оставила бы...

Белая котичка• 19 октября 2022
Нет. Не время сейчас😑
Залатавая• 19 октября 2022
Если бы уже была беременна, конечно, хоть основной доход сейчас и у меня, но как-то бы выкрутилась, много дистанционной работы сейчас. Но если планировать, а не свершившийся факт, то нет, конечно, и так нервная система уже сказала до свидания 👋 потому что постоянно взрывы возле меня, еще и дроны теперь мерещатся в каждом мопеде. Думаю после войны будет бейби бум)) у нас. Когда мы выиграем
Юсия• 19 октября 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
И кому это надо? Вместо побыть с ребенком и насладиться временем, изображать из себя героиню труда.
+Я тоже выходила на работу, когда ребенку и трёх мес не было, няню бы не потянула, зарплата не позволяла.
Опля Картопля• 19 октября 2022
Блин, а я хочу родить и не одного а двух… эх
Марічка• 19 октября 2022
Ответ дляМиссис Буркул
Не народжувати, однозначно. І не у війні навіть справа. Чоловік хоче, а як народите - побачите, де це бажання подінеться … Я народила у 38, зараз мені 40, це дуже важко. Вилізла купа болячок, я постаріла і посивіла відразу після родів, про моральний стан і психологічний мовчу.. Не залишилось подруг, друзів, все життя - це дитячі майданчики, кухня, памперси і аптека… Старший син теж страждає, менший його постійно б’є, заважає йому з уроками, все трощить в квартирі і в його кімнаті. Бабусі пропали, вже з другим внуком ніхто не допомагає, чоловік постійно занятий і не витримує характера малого. Ми всі спокійні дуже, а малий - протилежність всім нам. Шило, гіперактивний, впертий, постійно воплі, істерики, не слухається в не боїться нікого . Зараз вже трохи легше стало, а перші 2 роки це був треш повний. Я постійно плачу , я себе втратила, загубила, мені здається , що я вже ніколи не розслаблюсь і не отримуватиму насолоди від життя… А ще якщо на це все накладається війна і фінансові проблеми…. І ще в 40 років…..
Боже...те саме. Теж молдшому зараз 1.10 і він реально старшому заважає. Забирає їжу, ревнує через те, що чашку тому з тигром дала, а йому без. Тримайтесь до садочка! Мій чоловік теж з першим допомагав. А з другим вирішив розвестись з моменту, як про нього сказала. Досі не розвівся. Але тепер я хочу. А двох сама не потяну. І так...плачу я часто дуже. Ось вам і народжуйте двоє. Повноцінна сім´я, дітям веселіше
Безпринципная• 19 октября 2022
вибачте, але якщо вважаєте, що не час народжувати, чому не користувалися протизаплідними засобами? або хоч якоюсь контрацепцією?

треба було до тесту думати, Ви ж доросла людина, на дворі 21 сторіччя, що за фігня - побачила тест?

я б з радістю побачила, але(((
Малинка• 19 октября 2022
Автор носите ребеночка, он Ваш, для некоторых это ЧУДО! Жизнь одна! Не отнемайте жизнь у своего малыша
Малинка• 19 октября 2022
Ответ дляАлывердЫ
А до 35 почему не вышли? Сомневаюсь что небыло кандидата за столько лет. Хотя сейчас смотрю 2 соседки по 30 с хвостиком сидят , не спешат мужики жениться.
Странный вопрос, как бы муж это не в магазин сходить и выбрать..
Железный коготь• 20 октября 2022
Ответ длявкрации
Тому що таке рішення повинні приймати вдвох з чоловіком.
Я вважаю це рішення жінки
Поросенка• 20 октября 2022
Ответ дляМиссис Буркул
Ну не у всіх в 40 років болячки і розруха. Свій негативний досвід не треба на всіх перекладати. Я народила дитину першу в 35 - ніякої хроніки не було і через пять років не зявилось, волосся не посивіло, струнка і гарна, ніякого страшного старіння зразу ж не наступило. Купа моїх подруг народили першу або другу дитину в 40+- у всіх все ок. Хронічні болячки і вага не звязані з дитиною, а звязані з способом життя в першу чергу. Але ж є на кого звернути. Так що в даній ситуації треба дивитись на моральний і матеральний стан, а не слухати страшилки. А щодо дитини - це перша у вас спокійна була тому вам здається що другий буйний. В мене допомоги не було від бабусь зовсім, навіть на один день, і дитина ні секунди на місці, ні секунди без говоріння. І Слава Богу все нормально.
Поросенка• 20 октября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Ну, тогда делайте аборт и не говорите мужу о беременности......Сейчас Вам напишут, Бог дал, нужно рожать, победа уже скоро......Вы его не хотите и это главное.....он Вам уже мешает.....Вы неуверенны в муде, что он сможет вас обеспечивать, а это тоже проблема.....мужу видимо тоже под 40....скоро у него кризис среднего возраста начнеться.....В общем решать только Вам, но Вы уже всё решили осталось это принять.....И да, мужу о беременности не говорите.....
Хто такий муд? І чому в нього криза в 40 наступає? Це із ’глубінки вещают’ ?
Поросенка• 20 октября 2022
Автор, для чого вам це голосування? Тут більшість відповідей буде точно - ні. Тут же всі народжують тільки коли можуть забезпечити дитині особистий вертоліт і медичний центр, а до цього- фу-фу-фу ніщєброди. Та тут що не спитай, то ’я бы не рожала’, в 35 - передпенсійний вік.
Ви вирішуйте самі, або порадьтесь з кимось з свого оточення, хто знає ситуацію. Для чого вам думка чужих жінок переважно з невисоким IQ

дама_из_декрета• 20 октября 2022
Ответ дляПоросенка
Из глубинки видимо вещаете Вы )))
Миссис Буркул• 20 октября 2022
Ответ дляПоросенка
Полюбому болячки пов’язані із способом життя, і аж ніяк здоров’я і самопочуття не можна пов’язувати з вагітністю, особливо другою і особливо в 40 років, ага звісно ). Забула, що я пила, курила і була жирною до родів, харчувалася в Макдональдсі …
Поросенка• 20 октября 2022
Ответ дляМиссис Буркул
з 40 років точно не зв´язані. А що ви пили,їли - то невідомо. Часто люди їдять такі супи, що гамбургер корисніше. Все індивідуально, але болячки в 40 повязані з способом життя і харчуванням, а не з народженням дитини. Якщо після народження у вас вилізло купа болячок, значить ви не опікувались своїм організмом до вагітності.
Миссис Буркул• 20 октября 2022
Ответ дляПоросенка
Нехай буде так , бачу, що вам видніше