Правильно_Валерчик• 20 октября 2022
Ви бачили цей жах в Почаєві ?
У соцмережах з’явилося відео, де невідомий чоловік у Почаєві побив велосипедиста. Подія трапилася 15 жовтня близько 14:00. Даний факт працівники поліції внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань згідно із частиною 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження)ККУ.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.
У ході досудового розслідування стало відомо, що потерпілий – 12-річний місцевий мешканець, а його кривдник – переселенець з Київщини. Останній з дружиною та трьома дітьми гуляв вулицями Почаєва, коли одного з його дітей збив велосипедист.
12-річний хлопець їхав на двоколіснику і зачепив своїм транспортом 11-річного пішохода. Батько потерпілого підбіг до велосипедиста та завдав йому кілька ударів руками та ногами по голові. Чоловік у скоєному зізнався. Малолітній велосипедист проходить судово-медичну експертизу. Триває досудове розслідування.
Відео не для чутливих !
Правильно_Валерчик
• 20 октября 2022
Це просто жах, як цей нелюд побив хлопця. Малий встати не може. Встає і падає. Ніщо не виправдовує таке насильство над дитиною. Ж сподіваюсь, зо чоловіка притягнуть до відповідальності!
Правильно_Валерчик
• 20 октября 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
и навіщо цей жах тут?
То не читайте! Ви ж самі робите вибір - читати чи ні.....
Глас_Народа• 20 октября 2022
У моей подруги подросток сбил сына, когда тому было 6 лет. Подростку- 12 лет.
Подростку никакого наказания, а малому делали несколько операций . Родители подростка никак не отреагировали, сказали ’це ж дитина’.
]Mrs.Сексуальность[• 20 октября 2022
Ответ дляПравильно_Валерчик
ви реально робите зло, злочинця спіймали і його чекає покарання. А травмувати людей такими новинами, навіщо? Мало трагедій зараз?
Що вам з того?
Як клікуші(
Що вам з того?
Як клікуші(
Море Счастья• 20 октября 2022
Переселенці нагло крокували велодоріжкою? Чи все таки велосипедист їхав тротуаром?
Называйте меня Повелитель• 20 октября 2022
Рашисти б скащали, що ситуація неоднозначна, тут я з ними погоджуюсь. Велосипедисти і самокатчики вже давно стали проблемою для пішоходів.
Veronika_100k• 20 октября 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Що вам з того?
Як клікуші(
Що вам з того?
Як клікуші(
Абсолютно поддерживаю👍
Я не на долго• 20 октября 2022
Мужика засудити на кілька років умовно з виправними роботами, виплатити потерпілому суму і заплатити максимальний штраф в казну. Похуй, шо переселенець.
Правильно_Валерчик
• 20 октября 2022
Дівчата , ви чого !? Я не виправдовую хлопця, що збив іншого! Я тут кажу, що дорослий чоловік не може бити дитину ногами в голову, ні при яких обставинах!
МастерЮля• 20 октября 2022
Ответ дляПравильно_Валерчик
Посадят его и правильно сделают. Никто не имеет права бить детей.
Помогалочка• 20 октября 2022
По ходу, у ребёнка сотрясение. Он бедный встать несколько раз пытался
Куда_бежать• 20 октября 2022
Ответ дляМастерЮля
В одну камеру с тем шо на велике ехал и его родителями!
Помогалочка• 20 октября 2022
Ответ дляКуда_бежать
А вы видели видео, как велосипедист сбивает пешехода ?
Бойцовская• 20 октября 2022
Боже ну и комментарии... Здоровый мужик побил ребёнка... А тут его чуть ли не оправдали уже.. Это самосуд, разве можно допускать такое.. Мы с русскими пленными гуманне обращаемся, которые нас всех убивають пришли.. Ты глянь скотина здоровая ногами машет, на фронт бы шёл, раз такой сильный.. Я в ужасе..
МастерЮля• 20 октября 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Що вам з того?
Як клікуші(
Що вам з того?
Як клікуші(
Если вы такая нежная, зачем же вы заходите в такие темы «вы бачили жах в Почаїві»? Автор же предупредила, что будет жах.
ТихоЯ• 20 октября 2022
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Я считаю,что нужно наказать родителей велосипедиста,так как за него несут ответственность родители в таком возрасте,и буйного дядьку тоже привлечь к ответственности обязательно,чтоб впредь руками не махал.
МастерЮля• 20 октября 2022
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Как раз однозначная для взрослого, который избил ребёнка.
Правильно_Валерчик
• 20 октября 2022
Ответ дляБойцовская
І я читаю і не вірю своїм очам! Виправдовують вчинок мужлана. Тут мабуть уже поплавило мізки деяким. Бо я не знаю як це інакше пояснити.
ТихоЯ• 20 октября 2022
Ответ дляКуда_бежать
Тот,кто ехал на велике,возраста 12 лет,никакой ответственности согласно законодательства Украины он не понесет.
Куда ж без меня• 20 октября 2022
Ответ дляПравильно_Валерчик
Пацану надо лечь в больничку на 3 недели и будут телесные средней тяжести.
Мужику желаю сесть
Ясамаякрасивая)• 20 октября 2022
По закону дети 12 лет должны быть под присмотром родителей. Нужно судить родителей велосипедиста! И сажать всех виноватых!
МастерЮля• 20 октября 2022
Ответ дляШеллар
По голові ногами бити перебір, але щоб задниця була синя та ляпасів велосипедисту однозначно дати потрібно. Наступного разу буде включати мізки щодо швидкості та їзді на тротуарі.
За это тоже уголовная ответственность. Вижу, что наши люди не умеют жить в правовом государстве. Может хоть в Европе сейчас научатся некоторые.
Фрося_Бурлакова• 20 октября 2022
Мужика не оправдываю за избиение должен ответить в соответствии с законом. Но..понять могу чисто по-человечески. У всех и так дохрена проблем сейчас, нервы естессно сдают. Везде небезопасно, так еще и прогуляться нельзя, тебя на велике собьют. Понимаю это так как саму несколько раз чуть не сбивали, если б я вовремя не отскочила. Так у меня чесались руки по башке настучать, если б могла. Ну конченные ж
Копирайторша• 20 октября 2022
Ответ дляБойцовская
Згідна. Здорового такого ж дятла на тому велосипеді він і не тронув би. Чітко розумів, що б´є слабшого та ще й дитину.
МастерЮля• 20 октября 2022
Ответ дляТихоЯ
Он - да, понесут наказание родители, которые не следят за ребёнком.
Неваляшкина• 20 октября 2022
Ответ дляГлас_Народа
ужас. сочувствую((
однако ваш случай отдельно, а тот случай отдельно.
многодетный отец не имел права метелить пацана. причем аж так.