Правильно_Валерчик• 20 октября 2022
Ви бачили цей жах в Почаєві ?
У соцмережах з’явилося відео, де невідомий чоловік у Почаєві побив велосипедиста. Подія трапилася 15 жовтня близько 14:00. Даний факт працівники поліції внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань згідно із частиною 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження)ККУ.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.
У ході досудового розслідування стало відомо, що потерпілий – 12-річний місцевий мешканець, а його кривдник – переселенець з Київщини. Останній з дружиною та трьома дітьми гуляв вулицями Почаєва, коли одного з його дітей збив велосипедист.
12-річний хлопець їхав на двоколіснику і зачепив своїм транспортом 11-річного пішохода. Батько потерпілого підбіг до велосипедиста та завдав йому кілька ударів руками та ногами по голові. Чоловік у скоєному зізнався. Малолітній велосипедист проходить судово-медичну експертизу. Триває досудове розслідування.
Відео не для чутливих !
Maralisa25• 20 октября 2022
Ответ дляLia K
Мужик прав. По голові - не прав, а так прав. Ідешь собі з жінкою та дітьми, а якесь малолітнє чмо наїздить на твою дитину...Ще не відомо в якому стані його дитина...Досить балачки розводити, Вам мало дійсних жахів на цей час?
В чем прав? Что жестоко избил ребенка? Мир сошел с ума.. Для меня этот ужас, хуже чем война..
Maralisa25• 20 октября 2022
На 200% уверена, если бы на месте пацана был бугай здоровый, то папаня бы не рыпнулся ногами махать по лицу
Ответ дляLia K
А если ваш случайно собьет и вашему пизды даст неуравновешенный дядька по голове, нормально? Ваш тоже чмом будет???
Ответ дляMaralisa25
Тобіж вашу б дитину збили ви би пішли по головці ше б погладили? Ця дитина якщо вже сама їздить по місту без запасних коліс, вже б мала знати де можне їздити а де не можна, та яка відповідальність має бути. Це транспорт на якому можна дуже сильно покалічити або навіть вбити. Маю власний досвід.
Elena-Evelina• 20 октября 2022
Божн, зачем, я это посмотрела... у сеня сыну 11... я надеюсь, что отец велосипедиста точно так же поколашматит этого урода. Так жестоко избить ребенка... выродок
Ответ дляKateSavch
А дети других детей имеют право бить, травмировать?
Хорошо, мужик не прав, однозначно. Но что делать с такими ездунами? Они ж никакого наказания не несут, бо то ж дитина. И выходит что один ребенок покалечен велосипедистом, а ему вообще ничего за это.
Забрати вел, викликати поліцію і написати заяву. Батьки заплатять як мінімум штраф.
Ответ дляПравильно_Валерчик
І я читаю і не вірю своїм очам! Виправдовують вчинок мужлана. Тут мабуть уже поплавило мізки деяким. Бо я не знаю як це інакше пояснити.
У Вас син також на велосипеді по тротуару ганяє? от краще синові покажіть, що з ним може бути. А ще у людей зброя на руках…
Виховуйте СВОЇХ дітей!
В даному випадку винні обоє по закону. Але першим почав ситуацію таки весипедист. Інколи буває, що прикритись « я дитина» чи законом не получиться. Тому треба думати що робиш.
Виховуйте СВОЇХ дітей!
МАМА НИКИТКИ-2• 20 октября 2022
Ответ дляГлас_Народа
У моей подруги подросток сбил сына, когда тому было 6 лет. Подростку- 12 лет.
Подростку никакого наказания, а малому делали несколько операций . Родители подростка никак не отреагировали, сказали ’це ж дитина’.
вибачте, а яке покарання підлітку повинно бутв за вашою думкою?
Ответ дляMamaGalya
Виховуйте СВОЇХ дітей!
Автор вам не відповість. Бо зняли анонімів)
МАМА НИКИТКИ-2• 20 октября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
По закону дети 12 лет должны быть под присмотром родителей. Нужно судить родителей велосипедиста! И сажать всех виноватых!
по какому закону?
МАМА НИКИТКИ-2• 20 октября 2022
Ответ дляАйпишница
То хай тепер всі мамки чекнуть як їх дітки пересуваються без їх нагляду. Всяке може статися.
ух ти... яжемамка намалювалась. тримай свого бубочку за руку і буде тобі щастя.
Ответ дляПравильно_Валерчик
Хлопчик не збив, а тільки задів. Схаменіться! Ніщо не може виправдати такий вчинок дорослого чоловіка!
Мы не видели видео столкновения. Это со слов он «зацепил».
Ну и просто всех задолбали ездуны. Они летают как чекнутые, калечат людей и никакой управы на них.
Ответ дляПравильно_Валерчик
Дівчата , ви чого !? Я не виправдовую хлопця, що збив іншого! Я тут кажу, що дорослий чоловік не може бити дитину ногами в голову, ні при яких обставинах!
А где видео и состояние сбитого ребенка? На эмоциях всё может. Состояние аффекта. А вот зачем делать акцент на том что киевскую, не Киевский непонятно.
Ответ дляПравильно_Валерчик
Вже вище приклали скрін коментарів, що він не збив сина того невігласа, а зачепив тільки, бо втратив свідомість і їхав вниз з горки. Того бидло мужика треба судити! Не впевнена що він би о сміливця піти битися до дорослого чоловіка. Падло таке.
Но и по тротуару так ездить нельзя. Повезло, что не задел ребенка. Но ведь мог и убить. Мужика наказать, пацана тоже, как минимум велик отобрать
МАМА НИКИТКИ-2• 20 октября 2022
Ответ дляMaralisa25
Удалено администрацией...
Svetljachokkkk• 20 октября 2022
Ответ дляГлас_Народа
Отож. Авторка така вумна, бо не її дитину збили.
Maralisa25• 20 октября 2022
Ответ дляLia K
А где написано, что тот кого сбил подросток сильно пострадал? Мало того, я прочитала, что мужик набросился на женщину, которая пыталась помочь.. Она тоже виновата? Давайте ещё и свидетелей избивать ногами
Ответ дляБойцовская
И что, это это дает право убивать их посреди дороги? Ну дал бы подзатыльник малому.. Но не ноги же по голове бить подростка.. Мужик явно не рассчитал, что камера снимает..
Очень хорошо, что была камера. Такие ’герои’, как это быдло, должны быть известными
МАМА НИКИТКИ-2• 20 октября 2022
Ответ дляMamaGalya
Виховуйте СВОЇХ дітей!
почитайте ще раз те, що ви написали і приміть до уваги.
В ЛЮДЕЙ БАГАТО ЗБРОІ НА РУКАХ.
щоб визначити тяжкість вчинку є слідчі органи і суд. а не якесь бидло
В ЛЮДЕЙ БАГАТО ЗБРОІ НА РУКАХ.