Правильно_Валерчик• 20 октября 2022

Ви бачили цей жах в Почаєві ?

У соцмережах з’явилося відео, де невідомий чоловік у Почаєві побив велосипедиста. Подія трапилася 15 жовтня близько 14:00. Даний факт працівники поліції внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань згідно із частиною 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження)ККУ.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

У ході досудового розслідування стало відомо, що потерпілий – 12-річний місцевий мешканець, а його кривдник – переселенець з Київщини. Останній з дружиною та трьома дітьми гуляв вулицями Почаєва, коли одного з його дітей збив велосипедист.

12-річний хлопець їхав на двоколіснику і зачепив своїм транспортом 11-річного пішохода. Батько потерпілого підбіг до велосипедиста та завдав йому кілька ударів руками та ногами по голові. Чоловік у скоєному зізнався. Малолітній велосипедист проходить судово-медичну експертизу. Триває досудове розслідування.
Відео не для чутливих !
https://te.20minut.ua/DTP/u-pochaevi-cholovik-vchi...
vinogradoff• 21 октября 2022
Ответ дляМоре Счастья
Переселенці нагло крокували велодоріжкою? Чи все таки велосипедист їхав тротуаром?
В ПДР нема регулювання для велосипедистів 12 років. До 7 років можна рухатися тротуаром під доглядом дорослих, з 16 - треба користуватися дорогами загального значення. Це нонсенс! В будь-якому разі - таку жорстокість не можна виправдати нічим!

nataangel• 21 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
ух ти... яжемамка намалювалась. тримай свого бубочку за руку і буде тобі щастя.
Малюйтесь собі на здоров’я, хто вам не дає, Мамо Нікіткі-2 👍
vinogradoff• 21 октября 2022
Ответ дляAnother Lyolya
Я б ще запропонувала притягти до відповідальності батьків хлопця, які випустили його з велосипедом, не впевнившись в тому, що він засвоїв ПДД, які (сюрприз!) діють також і на тротуарах. Бо безкарність цеждітей із засобами індивідуальної мобільності на тротуарах останніми роками перейшла всі межі.
Згідно ПДР - до 7 років можна рухатися тротуарами під наглядом дорослих, з 14 - треба рухатися дорогами загального значення (в минулому посту написала з 16, правильно - з 14). Нема жодного регулювання для дітей 8-13 років! І очевидно що хлопчик не хотів нікого збивати.
В невеликих містах дуже багато дітей їздить в школу на велосипедах, ви б відправили свою дитину на дорогу?
Як би там не було, але бити дитину з ноги в голову - це жах. Сподіваюся що у дитини не буде серйозних наслідків. А тому ’переселенцю’ як мінімум кілька років умовно дадуть
sammy• 21 октября 2022
Ответ дляasjaua
Хлопчік їхав по велодоріжці чи по пішоходному? З якою швидкістю треба їхати щоб втратити здатність керувати велом? Я сама велосипедист і розумію тему.
Вы велодорожек много видели?
sammy• 21 октября 2022
Ответ дляnabludatel
Про дитину, яка ледь не вбила іншу дитину. Злісно при цьому порушуючи правила дорожнього руху.
І чомусь збитій велосипедистом на швидкості дитині ніхто не співчуває.
Подвійні стандарти.
1.Случайность и преднамеренность. 2.Взрослый мужик с особой жестокостью бьет ребёнка.
sammy• 21 октября 2022
Ответ дляkpss2017
за что посадят? легкие телесные, отказной материал
Вряд ли там легкие
sammy• 21 октября 2022
Ответ дляFeel good
Не умовно. А нормально.
Він його з ноги довбанув ще й у кінці. Той об асфальт головою і кілька секунд не шевелився.
Мужик пішов геть.
12-не міг нормально встати навіть.
Від такого чоловіку повезло, що малий взагалі встав.
Могут быть отдаленные последствия ((
А помните как в Киеве водитель авто пешехода ударил по голове и насмерть?(

kpss2017• 21 октября 2022
Ответ дляvinogradoff
ничего ему не дадут, максимум штраф
kpss2017• 21 октября 2022
Ответ дляsammy
Вряд ли там легкие
пишут легкие
Another Lyolya• 21 октября 2022
Ответ дляvinogradoff
Звернiть увагу, що дозвіл дітям самостійно їздити по тротуарах означає дозвіл їздити із дотриманням ПДР. Донести це до малолітніх водіїв ДО надання самостійності - зона відповідальності батьків. Як і відповідальність за наслідки.
Відповідальність тут повинна бути з обох сторін, причому починаючи саме з відповідальності за створення аварійної ситуації.
I прошу, годі вже акцентуватись на ’переселенці,’ так само міг би (міг би, а не мав право) відреагувати будь-який батько.
vinogradoff• 21 октября 2022
Ответ дляAnother Lyolya
Ви ті ПДР хоч в очі бачили? Там написано що не можна знімати ноги з педалей і т.д. Те, що хлопчик впав - очевидна випадковість, а не навмисна дія. Дорослі могли цю ситуацію вирішувати по дорослому, але результати ми бачили на відео. Про переселенця пишу навмисно, бо той боров, мабуть, тільки дітей вміє клепати та чужих дітей бити. Маючи своїх трьох - бити дитину ногами в голову? Там ще соц служби треба підключити і перевірити як він зі своїми дітьми поводиться
Another Lyolya• 21 октября 2022
Ответ дляvinogradoff
Про ’переселенців’ - очевидна маніпуляція з вашого боку. Як і виправдовування нанесення ушкоджень велосипедистом іншій дитині випадковістю. Перша дитина постраждала теж і відповідальність за це мають понести батьки велосипедиста.
asjaua• 21 октября 2022
Ответ дляsammy
Вы велодорожек много видели?
Мало. Але це не повинно спонукати велосипедистів гнатися по пішохідці як по треку. Тільки не говоріть що ніколи такого не бачили.
vinogradoff• 21 октября 2022
Ответ дляAnother Lyolya
Мені нема про що говорити з людиною вашого світогляду, на все добре.
І дитина кривдника не постраждала, написано що хлопчик її лише задів, тож не домальовуйте в своїй уяві
Another Lyolya• 21 октября 2022
Ответ дляvinogradoff
Та й мені маніпулятори не надто цікаві.
Another Lyolya• 21 октября 2022
Ответ дляvinogradoff
Я лише хотіла спитати, а як ви це собі уявляєте - хлопець їде тротуаром із прийнятною для iнших учасникiв руху швидкістю, а потім зовсім трохи зачіпає iншу дитину, що аж втрачає керування і падає? Точно на відео непомітно, з якою швидкістю він з´явився в полі зору камери?
Ane4ka777• 21 октября 2022
Мужик должен ответить по всей строгости закона. Просто здоровая детина в себя поверил... Я бы на месте мамы мальчика, его разодрала как грелку.
jif• 21 октября 2022
Велосипедисты опасны. Пострадал ты или твой ребенок? Возьми за шкирку, отведи к родителям, а лучше в полицию, отбери велик и скажи, что родителям отдашь. С них требуй что угодно - от компенсации, до возмещения лечения травм. Но калечить ребенка он права не имел. Закон один для всех - самосуд запрещен. Избиение запрещено. А этот скот повел себя с ребенком как последний рашист. Пусть чешет в окопы, раз такой боевой. Но обычно такие боевые истерички от окопов прячутся, ссутся от страха и смелые только против детей и женщин. Он забыл, что не в Киеве? Что не местный? Надеюсь, ему напомнят.
Zarevna• 21 октября 2022
Ответ дляKateSavch
Ну тут по хорошему всех надо прытягувать. И мужика, и мальчика тоже. Мужик конечно не прав, но подросток тоже не прав въехав на велике в ребёнка. И зачастую подростки никакой ответственности не несут за такое. Это тоже ж не правильно.
вам кажется этот ребенок еще недостаточно наказания получил?

Another Lyolya• 21 октября 2022
Ответ дляKateSavch
Не хлопчика, а батьків. З хлопчиком вже батьки самі якось. Або органи опіки.
jif• 22 октября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Я не считаю,что подобное отребье нужно призывать.Не дискредитируйте ВСУ
Пусть рискуют только лучшие? Это не справедливо. Лучшие гибнут, а это дерьмо остается жить.
JuliaGluhenko• 24 октября 2022
Ответ дляjif
От этого дерьма толку на войне как с козла молока.Странно этого не понимать.
jif• 26 октября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Неправда. Окопы копать тоже нужно кому- то. Даже если мясом послужит, и то польза.