Подоляк говорит и в новостях в тг во всю.
Плюс Арестович черт бы его побрал, говорит готовьтесь недели и месяцы в случае чего без света воды и газа быть.
Ну вот что происходит блин???А все кричат про шизанутую юристку и что все идёт на спад
LudaSHOPSale• 20 октября 2022
Ответ дляИринаКа
То ця тема сьогодні буде нічною? Я ж чекаю півночі, щоб пралку і посудомийку запустити. Ідея робити це все руками кастинг не пройшла)
Как то Админ делал ночную в которой разрешили маты, ото было весело.
МАМА НИКИТКИ-2• 20 октября 2022
Ответ дляNight1990
Я парень
учебка тебе чекає. Іди Батьківшину захищай
Теодор Бастард• 20 октября 2022
Ну как бы... А варианты у нас какие? Бежать к плотине и жопой дырку закрывать, если рванут? Так не поможет.
Идите чаю попейте что ли. И отключите интернет, без него жить легче.
МАМА НИКИТКИ-2• 20 октября 2022
Ответ дляmamarama
А когда с Крыма будут гнать
тоді хлопці вже размінують усе
freedom_2015• 20 октября 2022
Ответ дляИринаКа
і я чекаю ,без світла сиділа а тепер стільки роботи є.
Ответ дляSuertq
Бесит что Арестович панику и жуть нагоняет ,а его в отличии от меня миллионы слушают.
Но не было акцента что виноват он или та юристка.
Все знают кто напал и виноват.
Но мне не понятно почему ему 8 месяцев дают ляпать языком,и пугать население.
Все знают кто напал и виноват.
Якщо не слухаєте, то звідки про паніку знаєте?
Юлия Днепропертовск• 20 октября 2022
Ответ дляРоманюк О
Расскажите как вы переживали и чем помогли детям Сирии?
Я помогаю нашим детям, чем могу Зачем вам мои переживания?
НамСвоюРобити• 20 октября 2022
Ответ дляЮлия 0811
Аж цікаво))) не помітила. Напишіть в приват))
Як відсторонитеся від тригеру ’укриття’ у тому повідомленні, в мить самостійно зрозумієте.)
Але не озвучуйте. Най паляться далі.)
МАМА НИКИТКИ-2• 20 октября 2022
Ответ дляSuertq
Все знают кто напал и виноват.
не слухайте його. він взагали не для внутрішнього споживання вже.
Ответ дляAdmin
Есть и что? Кто и что первопричина этих бед? Чувствуете угрозу, нервы, беспокойство- донат на ЗСУ! Не помогло- еще раз донат на ЗСУ. Обычно к 3-4 разу попускает, так как внутренне Вы понимаете, что лично сделали сейчас (в этот момент) все, что могли.
Кто первопричина? Тот, кто разминировал Чонгар перед войной, нет? Или не на часi?
МАМА НИКИТКИ-2• 20 октября 2022
Ответ дляNight1990
Удалено администрацией...
є такі вчені хлопчики - розвідка чи контрозвідка звуться.
Ответ дляНамСвоюРобити
От так і ’качають’.
Для вас тригер укриття.
Комусь ще щось підберуть навмання.
ПиСи. Ні, палевне слово не ’укриття’)
Для вас тригер укриття.
Комусь ще щось підберуть навмання.
ПиСи. Ні, палевне слово не ’укриття’)
Я також вперта, то продовжу. Є психічно здоровою, тому тригери на мене не подіють. Я конкретно мала на увазі відсутність укриттів, про які з кожної праски чуємо під час тривог: ’Негайно в укриття!’, яких й досі немає. Ви будете заперечувати? Чи для вас важливіше робити акцент на слові ’уж’?
і відшукувати в текстах інші подібні слова?
НамСвоюРобити• 20 октября 2022
Ответ дляИринаКа
Відтермінування немає?
Ми так і у мирний час допомогали у піках.) Все вночі.
а я ржу
©Вісник веселої русофобії
10 хороших новин 19 жовтня
👉🏻Непереможна українська армія відбила лаптєчмонські атаки у районах населених пунктів Огірцеве і Дворічна Харківської області; Білогорівка на Луганщині; Новокалинове, Майорськ, Одрадівка, Нью-Йорк, Новомихайлівка, Невельське, Опитне та Мар’їнка Донецької області. Крилаті козаченьки і боги війни протягом доби набили копрокадаврам 10 скупчень, штири позиції зеніток, станцію РЕБ, міст, понтонну переправу і гелікоптер Ка-52
👉🏻На Херсонщині у лаптів, які поповнили свої підрозділи завербованими Вагнером зеками тепер проблемка – зеки, щойно отримавши стволи, зйобуються з війни назад на російську федерацію. Особливо зйоб прискорюється після того, як виявляється, що не тільки вони тут стрілятимуть про нацистським украм, а й укри по ним, ще й ніхуя собі з якою інтенсивністю. Наприклад після ураження складу з боєприпасами 17 жовтня цього року всі не поранені зеки звалили у той же день. І їх тепер шукає Росгвардія. Сподіваючись насправді ніколи не знайти 😂
👉🏻Ми з вами всі сьогодні отримали премію Сахарова «За свободу думки». Раптом що, це премія з прав людини, заснована у 1988 році Європейським парламентом. Ним же і вручается, кожного року. От цього року нам, українському народу, за те що ми стійкі як та шафа з Бородянки.
👉🏻З центру Маріуполя зникли російські трикольорові ганчірки. Законна влада вважає, що за зникненням з площі Свободи цієї нікчемної ветоші попрацював місцевий рух опору. Цікаво, що русні або настільки похуй, або настільки страшно, що вони досі не помітили
👉🏻ЄС таки наклав санкції на Іран, під них потрапили компанія Shahed Aviation Industries – виробник мопедів-камікадзе і три високопосадовці. І це тільки початок нового етапу боротьби цивілізованої частини Європи з новими російськими братушками.
І за зіпсований мем «Кругом, кругом одні врагі. І Лукашенко» ви нам також відповісте🔥
👉🏻Наша постійна рубрика «шо там у Бєлгороді». Сьогодні місто-терпіла має пару пошкоджених підстанцій і знову сидить у темряві. Одна з підстанцій доволі яскраво горить, що, у принципі, має порадувати тих, хто живе по сусідству і не встиг закупитися свічками. Місцева влада щось лопоче про відключення трансформатора через перенапругу.
Ну да, просте відключення. Через пульт. З подальшою пожежею😈
👉🏻Казахстан продовжує посилати русню за кораблем і посилює підтримку казахської мови. Токаєв підхреслює, що молодь насамперед має знати свою рідну мову – казахську. У країні більшає кількість пісень, книжок і шоу казахською. Звісно, на болотах це сприймається як наступ на російську.
👉🏻Киргизстан, слідом за Казахстаном, Таджикистаном, Узбекистаном, Туреччиною, В’єтнамом і країнами ЄС перестав приймати російські картки Мір
👉🏻Сьогодні правоохоронці за кордоном видзьобали одразу двох лічінок російських віп-чиновників. В Італі у справ про відмивання грошей затриманий син губернатора Красноярського краю Артем Усс, на нього чекає екстрадиція в Штати.
А у Норвегії затримали сина колишнього директора РЖД Якуніна за те, що шастав у неположеному місті зі своїм дроном.
👉🏻В Чувашії, яка однією з перших повністю виконала план по частковій мобілізації, місцева влада урочисто відкрила у селі дорогу на кладовище. На серйозних щах, з червоною стрічкою, все як полагається. Щоправда дорога навіть не заасфальтована, зате потім простіше буде заривати пакети з героями прямо на дорозі. Коли місця на кладовищі закінчаться.
©Вісник веселої русофобії 10 хороших новин 19 жовтня
маринабаранова• 20 октября 2022
Если собрать всё - что говорил Арестович...Да сейчас перечитать...Особенно - война закончится в мае)))
MandarinaS• 20 октября 2022
Ответ дляИринаКа
Просто у юристки немає великої жопи, тому викручується з контентом як може
Я просила ссылку на нее, чисто интересно было почитать. За три месяца никто не дал.