Фифачка• 21 октября 2022

Як осмілитись піти від чоловіка?

Я його дуже кохаю, і бачу він мене теж! але через те що він дуже увлікся компьютерною грою, не просто пару годин в день, він там може зависнути дуууже на довго! мені з ним важко жити, відмовлятись від гри не буде (я колись піднімала це питання тут) … я розумію що я можу піти, і це буде безповоротне рішення, і ми вже не будемо ніколи разом, а може він зрозуміє що його гра то не важливо, а як не зрозуміє то я зроблю правильний крок що піду… не можу наважитись. Ми сваримось кожного дня!!! Сил немаю більше. Не хочеться повертатись додому! Це найгірше. Бачу його в грі і я одразу в сльози. І провокую скандал. Він злиться! І понеслась…. Правда ж краще розійтись чим так жити?
Айфон13• 21 октября 2022
нашо мені чоловік, якщо у мене 2 руки?

автор Фифачка • 21 октября 2022
Як ні то скажіть мені що то я не нормальна придовбуюсь і це реально його хоббі, а я тут знайшла проблему! І істерю! Може й таке??
Напланетянка• 21 октября 2022
А игра какая?
автор Фифачка • 21 октября 2022
Ответ дляНапланетянка
А игра какая?
Там як реальний світ з реальними людьми. Тільки все то в Інтернеті.
всегдаДаДа• 21 октября 2022
А сколько времени он играет? Вы вместе проводите время? Для вас именно в чем проблема?
Напланетянка• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
Ну регистрируйтесь и играйте с ним.
Olga4ka16• 21 октября 2022
Це залежність. Хвороба. Треба або лікування або йти від нього.
автор Фифачка • 21 октября 2022
Ответ дляНапланетянка
Ну регистрируйтесь и играйте с ним.
Була така ідея, але немає ще одного компьютеру.
Херсон це Україна• 21 октября 2022
Так почніть теж грати .
Забийте на всі хатні справи і просто пограйте 3-4 дні .
І подивіться на його реакцію ,

автор Фифачка • 21 октября 2022
Ответ дляOlga4ka16
Я так само думаю! До психолога він категорично ні. Тому і хочу наважитись на такий крок!
Напланетянка• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
В интернет кафе идите. К подружке. Купите ноут.
автор Фифачка • 21 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Так почніть теж грати .
І подивіться на його реакцію ,
Може порадите в що пограти? В мене тільки телефон для іграшок…
Кастрюлька• 21 октября 2022
Какая-то драма… она его любит и он ее любит, но между ними компьютерная игра
Херсон це Україна• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
А ви навіть не в курсі в яку гру він грає ?
Домовенок Зюзя• 21 октября 2022
А як ви бачите, що він вас кохає?
Домовенок Зюзя• 21 октября 2022
Чоловік працює?
Напланетянка• 21 октября 2022
Идите играть во что то своё) в тренажёрный зал, большой теннис.. у вас есть увлечения?
автор Фифачка • 21 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
В курсі але для неї треба комп.
МаринаХ28• 21 октября 2022
Як на мене, то я б спочатку пропонувала йому альтернативу грі, якщо йому нічого не цікаво в цьому житті окрім як поїсти та пограти, то збиралася б із силами та йшла від нього.
Життя таке коротке, щоб витрачати його на сварки та ігрульки в компі, стільки всього цікавого навколо, тим більш в наш нелегкий час потрібно ловити моменти і кайфувати разом.

Але…я проектую Вашу ситуацію на себе. Звичайно, вирішувати Вам, як бути далі.
Хочеться Вас обійняти!!!
Будьте щасливі, і пам‘ятайте що Ви у себе ОДНА !!!!

dulenok• 21 октября 2022
Что он делает для семьи кроме игры в комп?
Напланетянка• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
В курсі але для неї треба комп.
Ну так и сядьте за комп. Почему там только муж сидит? Сядьте первая.
Olga4ka16• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
Спробуйте піти на місяць-два...якщо є куди
автор Фифачка • 21 октября 2022
Ответ длявсегдаДаДа
До першого скандалу часу на мене взагалі не було! Після як поскандалили потім поговорили він зрозумів що так, дійсно забив на все. І став трохи виправлятись. Але все одно в грі може провести весь день свій вільний час, а приходить коли я вже кажу досить, лежить зі мною годинку перед сном і все(((
автор Фифачка • 21 октября 2022
Ответ дляДомовенок Зюзя
А як ви бачите, що він вас кохає?
Його слова, те як він до мене ставиться коли не зайнятий грою.
Кастрюлька• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
В косынку
автор Фифачка • 21 октября 2022
Ответ дляДомовенок Зюзя
Чоловік працює?
Так при чому дуже важко зараз, бо у війну втратив свою роботу. І каже зо він гру уходить від цьої жахливої реальності. Там весело класно. Навіть казав що я єдине щастя і його підтримка яка в нього є в житті.
Белая и пушистая• 21 октября 2022
Ну так да!
Автор, игроманы, это как алкаши
автор Фифачка • 21 октября 2022
Ответ дляНапланетянка
Ні немає… реально думала купити абонемент в зал і там пропадати.
Белая и пушистая• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
Ну у него же не у одного такая «ужасная реальность».
Все как-то справляются люди.
Zheka.82• 21 октября 2022
А оно точно вам надо. На лево не ходит не пет не бет. Наиграеться и бросит. Я в одной игре провкл 4к часов в другой 2к надоело теперь комп почти не включаю. Я этим не горжусь но это было.