Самохвалова• 21 октября 2022

Блонд. Не фарбувалась з початку війни в салоні

Тільки тоную вдома відросле. І не хочу поки продовжувати в блонд повністю, своє десь на 15 см відросло, русе, дуже подобається). Норм якщо лиш прядки біля обличчя висвітлю, а решта ні? Тільки тонуівти продовжу відросле. Шкода зараз поспішно зафарбувати блонд темним..
автор Самохвалова • 21 октября 2022
А взагалі то все лінь робити стало...
Джавеліна• 21 октября 2022
йдіть до нормального майстра і він порадить вам як краще зробити.
Кубик Рубика• 21 октября 2022
Ви ж полосками, наче єнот, маєте бути від такого тонування. Йдіть до майстра, нехай почистить довжину
автор Самохвалова • 21 октября 2022
Ответ дляКубик Рубика
Ні,я не полосками. Вже 10 років тонуюсь проффарбою)
Кубик Рубика• 21 октября 2022
Ответ дляСамохвалова
Тоді жодних проблем, продовжуйте так робити. Вам же подобається, а це головне
Ann1380• 21 октября 2022
Ответ дляСамохвалова
Як саме? Які пропорції берете і скільки трмаєте?
автор Самохвалова • 21 октября 2022
Ответ дляAnn1380
Купую фарби Ducastel і окисники до них. Є детальна інструкція на пачках.
Перейшла вже 2 роки на лінійку Лакерс, рекомендую. Тільки їх треба натренуватись наносити
гражданинГрубиян• 21 октября 2022
Главное -шугаринг
автор Самохвалова • 21 октября 2022
Ответ длягражданинГрубиян
Главное -шугаринг
На голові?))