Вам телефонограмма• 22 октября 2022

Хочеться виглядати доглянуто.

От що ви порадили як доглядати за собою? От немає в мені цього лоску чи що, як в оцих інстаграмрих дівиць. Така собі звичайна миша, з дуже білою шкірою, низький ріст 155, тонке волосся. 😢 Порадьте щось як стати доглянутою. З чого почати?
Королева Сарказма• 22 октября 2022
С осанки и волос
Море Счастья• 22 октября 2022
Користуйтеся фільтрами в ІГ, будете красива і доглянута
когдадеЦкие• 22 октября 2022
Осанка, волосся, зуби, посмішка, стриманий гардероб.
Айфон13• 22 октября 2022
я щодня 2 години витрачаю на себе, фітнес, душ, скраб,
плюс сон від 9 годин і лягаю в 22
Виглядаю краще від ровесниць, які обаблені і без вогню в очах
когдадеЦкие• 22 октября 2022
Ответ дляМоре Счастья
Фотошоп тоді
Безпринципная• 22 октября 2022
Ответ дляАйфон13
плюс сон від 9 годин і лягаю в 22
класс.. покажите..тоже так хотим..
БЦАшка• 22 октября 2022
Ответ дляАйфон13
плюс сон від 9 годин і лягаю в 22
Сім´ я, діти є?
Айфон13• 22 октября 2022
Ответ дляБЦАшка
Сім´ я, діти є?
нема, принципово не заводжу.
ПоэтеСССа• 22 октября 2022
если есть деньги - идете к нормальному косметологу, там и парикмахеоа и стилиста по одежде вам посоветуют.
если есть лищний вес - то он очень неухоженности додает зачастую, уві
Каркуша Клара• 22 октября 2022
В мене теж дуже погане волосся, почитала тут і зрозуміла - витке, тонке крутиться у всі сторони. Чоловік все казав, що закохався в посмішку і мої кучеряшки. А тепер я не вірю. Точно збрехав
Хочеться вже обстригти налисо себе і не мучиться
Парасюха• 22 октября 2022
Що ви! Біла шкіра це гарно. Чисте охайне волосся теж! В інстаграмні вони смішні. Вам справді подобаються надуті губки, тонкі носи Майкла Джексона і приліплені пасми волосся? Якщо ще вони дійсно такі, а не з фільтром інстаграм ))
Юпитерная• 22 октября 2022
Одно из самых важных - это укладка
Парасюха• 22 октября 2022
Ответ дляМоре Счастья
ПоэтеСССа• 22 октября 2022
Ответ дляАйфон13
плюс сон від 9 годин і лягаю в 22
я років скільки Вам? 40+? якщо молодше, то да, реально лише на цих процедуоах залишатись норм
Каркуша Клара• 22 октября 2022
О і шкіра бліда. Хотіла б бути блондинкою, а я темна.
Коник-стрибунець• 22 октября 2022
Ответ дляАйфон13
плюс сон від 9 годин і лягаю в 22
Наверное, у вас нет детей 😀
Айфон13• 22 октября 2022
Ответ дляПоэтеСССа
коло 40
Безпринципная• 22 октября 2022
Автор,а деньги у вас есть? а то мы начнем советовать,а потом окажется,что у вас бюджет на себя из серии тысяча в месяц)
автор Вам телефонограмма • 22 октября 2022
Ответ дляАйфон13
плюс сон від 9 годин і лягаю в 22
От і я так «обабилась» ще й погладшала на дуже
Парасюха• 22 октября 2022
Ответ дляАйфон13
плюс сон від 9 годин і лягаю в 22
Скраб не можна щодня. З душем розвеселили )) капітан очевидність
Пустощі-веселощі• 22 октября 2022
Ответ дляАйфон13
нема, принципово не заводжу.
Так вот почему у вас ответы в темах, постоянно как у обозленной на жизнь бабы. Теперь понятно
Каркуша Клара• 22 октября 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Я вже 92 кг і теж немолода
Айфон13• 22 октября 2022
Ответ дляПарасюха
ну, деякі миються раз в тиждень
Ответ дляАйфон13
ну, деякі миються раз в тиждень
Пані я бачу тут від вас адекватні коментарі я в шоці) дякую Вам.
БЦАшка• 22 октября 2022
Ответ дляАйфон13
нема, принципово не заводжу.
Кожному своє. Мої спостережнння, що виглядають краще за однолітків від 25+ ті дівчата, що дуже стежать за собою і більш нічим, окрім роботи, не зайняті, або заміжні дівчата з великою саме жіночною єнергетикою і мотором в дупці. Останім вистачає енергії на все. Підписана в інсті на таку даму 44 роки, 5 літей, другий чоловікіноземець, узяв її заміж з усіма дітьми і я розумію чому.
Кастрюлька• 22 октября 2022
Гроші. Багато.
Здорове харчування, спорт щодня, косметолог раз в тиждень, стоматолог регулярно, сон якісний, масажі, манікюр і педикюр регулярно, позитивні емоції.
Гардероб.
Ответ дляКастрюлька
Гроші. Багато.
Гардероб.
Може я дурак але що робити в косметолога кожного тижня?
БлинчикБезСметанки• 22 октября 2022
А все інше в собі вас влаштовує?
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А все інше в собі вас влаштовує?
Ні. Ні зовнішній вигляд взагалі, ні моральний стан.
Щас ухожу• 22 октября 2022
Ответ дляАйфон13
коло 40
Покажіть своє фото