Ватный Пупс• 23 октября 2022
Як вам пальто?
В мене не дуже великий зріст , всього 165 см. Силікон всередині 200, хочу взяти на зиму собі, на кожен день, міняти з дублянкою.
Царевна Лягушка• 23 октября 2022
Оранжеве чи червоне беріть, чого колір такий мрачний?
Пальто красиве
Ватный Пупс
• 23 октября 2022
Ответ дляАлина-1240
Бяка
Як не важко ,скиньте варіанти ,які подобаються вам.
Ватный Пупс
• 23 октября 2022
Ответ дляЦаревна Лягушка
Пальто красиве
Ой, чорний ванлав . Мені важко даються кольори)
Ватный Пупс
• 23 октября 2022
Ответ дляМяуням
Колхоз
Скиньте ,будьласка зразки того ,що подобається вам
Очень добрый аноним• 23 октября 2022
Нормальне пальто, зручне. Обіграєте аксесуарами і буде супер.
175см55кг19лет (она)• 23 октября 2022
Ответ дляВатный Пупс
А сенс?
Може дівчина висока блондинка
А ви низька брюнетка
Думаєте, вам підійдуть однакові речі?
Може дівчина висока блондинка
А ви низька брюнетка
Думаєте, вам підійдуть однакові речі?
Стетоскопуло• 23 октября 2022
На зиму краще щоб блискавка була.з цими кнопками буде продувати 100%, це хіба на зара такий фасон, коли холоду ще немає
Царевна Лягушка• 23 октября 2022
Хто ці люди і що в них у голові, які зранку у вихідний день пишуть гівно, бяка, колхоз...
Ватный Пупс
• 23 октября 2022
Ответ дляМяуням
Ну вы понимаете , я в свои 24 такое говно бы не одела
Я розумію ,що смаки в кожного різні. Тож хочу подивитись, що смакує саме вам. Може я далека від моди і смаку, може щось з ваших вподобання стане мені зразком , а може й ні. Хочу подивитись ,що зараз носять люди. Мені 29.
12 галюцинаций• 23 октября 2022
Ответ для175см55кг19лет (она)
А сенс?
Може дівчина висока блондинка
А ви низька брюнетка
Думаєте, вам підійдуть однакові речі?
Може дівчина висока блондинка
А ви низька брюнетка
Думаєте, вам підійдуть однакові речі?
Сенс в тому, що люди заходять висратись, напускають туману і йдуть. А якщо відповідь реально аргументована треба фото, щоб оцінити смак опонента.
Ватный Пупс
• 23 октября 2022
Ответ дляЦаревна Лягушка
Та я не ображаюсь, смаки різні у кожного, і рівень тактовності теж) може й справді можна мьякше висловлюватись, та я й за таку думку теж вдячна)
Ватный Пупс
• 23 октября 2022
Ответ дляАнонимус Я
З поясом нормально, але треб дивитися як на Вас то все виглядає)
Ну буду ,мабуть ,на примірку брати, сама чомніваюсь, бо невисока і стегнаста.´, а носити планую лише з поясом. Дякую.
Угги_в_горошек• 23 октября 2022
Простите, очень похудела и вынуждена продать, хотя очень нравится и цвет красивый, М, 1500. Может кого то заинтересует
графиняВишенка• 23 октября 2022
Скоріш за все буде холодне для зими. В сестри схоже є, то вона вже його носить.
Таки в курсе• 23 октября 2022
Длина,на мой взгляд,не практична.В авто не удобно,пешком,весь низ заляпан,с учётом наших не особо снежных зим
Ватный Пупс
• 23 октября 2022
Ответ дляТаки в курсе
Ну я машиною весь час пересуваюся . Може й справді буде незручно, бо я осіннє пальто довге , то справді незручно. Але я люблю щоб по коліна мінімум було.дякую за думку.
Ответ дляВатный Пупс
Зимой обязательно должна быть длинная вещь. Если гулять собираетесь) Берегите колени смолоду. В машину, конечно, лучше короткое.
Раздражевская• 23 октября 2022
Автор, такие прикольно смотрятся, сейчас модно. Если Вам удобно и идёт, то берите и носите. Не слушайте местных бабуль 🤣
Совбез• 23 октября 2022
Мне не очень но нужно мерять. В прошлом году видела дев в Заровском с эко кожи, выглядело на ней отлично. Но она очень высокая и худая.
Рыжик-пыжик• 23 октября 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
Длина не актуальная
Ватный Пупс
• 23 октября 2022
Ответ дляВеликий сатирик
Синтепон 200 це мало на зиму, хоча б 300
Пишуть ,що то силікон. Силікон витриваліший у носці і ,напевно тепліший. У дочки є силіконова зимова куртка,там 250 ,то теплюща і за 2 зими і частих поперушок не зкомкався.