Подскажите, где в гос. больнице сделать колоноскопию с медикаментозным сном? У меня есть электронное направление от семейного доктора, то есть бесплатное могу сделать, но хочу именно под наркозом. Или посоветуйте гос доктора, к которому частным образом можно было бы обратиться не сильно дорого. А то в таких клиниках, как Добробут, цены очень кусаются((( и наркоз стоит дороже самой процедуры.
Я-ваш шанс• 23 октября 2022
Я понимаю что с деньгами трудно сейчас, но пожалуйста, не ведитесь на подешевлее. Это достаточно серьёзная процедура и очень важен эндоскопист… точнее его профессионализм. В Киеве шикарная клиника и врачи в Qualimed. Эндоскопист Орлов, считается лучшим в городе
Ку ка ку ка ку• 23 октября 2022
Так і в державній медикаментозний сон дорожче самої процедури. Обласна лікарня, там хороше ендоскопічне відділення, 6 лікарня а що за електронним направленням ви можете вибирати будь-яку клініку Києва?
Ответ дляКу ка ку ка ку
Да, любую могу выбрать, любого врача. Спасибо за советы, завтра обзвоню больницы🙏
Ответ дляЯ-ваш шанс
Спасибо большое, почитаю отзывы. Мне Рубана советовали, Добробут, но цены там…
Крошечка-хаврошечка• 23 октября 2022
Я робила в Медіком і не пожалкувала ні секунди. На той момент - це було найдешевше із великих приватник клінік. Але щоб в гос потрапити, думаю, вам потрібно обдзвонити клініки де це роблять по направленню і заодно дізнатися чи вони готові робити з анестезіологом і скільки це вартує. Можливо дешевше в приватній клініці.
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А Вы под наркозом делали?
Крошечка-хаврошечка• 23 октября 2022
Ответ дляВсеБудетСупер
А Вы под наркозом делали?
Так. Медикаментозний сон. Мені ще заодно і ФГДС робили
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Спасибо за информацию
Зоркая Зорро• 23 октября 2022
В Днепрлаб на метро Дарница, вроде, делали платно. 3000 грн стоила год назад, с наркозом.
Мне тоже гастроэнтеролог давала направление. Пошла в поликлинику, сказали, что ближайшая бесплатная запись, без наркоза, через пол года!
А вообще, я колоноскопию делала 15 лет назад, без наркоза в поликлинике. Терпимо, но больно от газа, который задувают. Потом ещё пердежь долго выходит. На свидание лучше после процедуры не ходить
Кундалини• 23 октября 2022
Мамі робили взимку в меділенді,щукала тоді терміново, теж ціни були скрізь космос, або без видалення поліпів в процесі якби знайшли без цитологіі і тд. Тут все є
Наче нормально все пройшло, поліпи якраз були.
Після було ще кт з контрастом черевної порожнини, то не побачили більше поліпів.
І подумайте гарно, може Вам і гастроскопія потрібна, то вигідно одразу робити ві сні.
І , може не знаєте, там ще підготовка не 1 день
Ответ дляКундалини
Гастроскопию сделала недавно, без медикаментозного сна, довольно-таки терпимо. Да, тоже задумываюсь об удалении полипов (наверняка они есть), поэтому колоно хочу с медикаментозным сном, ну и чтоб не мучиться от боли))
Кундалини• 23 октября 2022
Ответ дляВсеБудетСупер
Отож, а багато хто робить просто діагностику,без втручання.
Взимку там ціни були в рази нижчі ніж в добробуті чи меділенді, не знаю як зараз.
І лікар там постійна лише одна наскільки я зрозуміла.
Дуже приємна, ще й після процедури тримала зв´язок
Не знаю чи можливо до нього записатися через програму за направленням. Але можно по дзвінку зробити точно. Телефон десь був , але треба шукати, чи знайти в інтернеті. Я робила зонд, але до мене три жінки у нього робили колоно без наркозу. Але він працює в хірургії, можна і за седацію домовитися. + Що в нього якийсь гарний апарат, їх декілька в Києві, та й сам Ігор хороший лікар. Лежала там , чула відгуки.
Ответ дляpupsik_y
Спасибо Вам огромное!Постараюсь найти его контакты и позвоню
Смурфетта• 23 октября 2022
1. По направленню точно в діагностичному центрі на Кондратюка. За наркоз оплачуєте окремо.
2. Орлов робить ендоскопію не лише в Квалімеді, він завідувач ендо відділення 18 лікарні, можна домовитись, дивлячить що саме вам потрібно, діагностична колоно чи операція.
3. З приватних можу порадити, залежно від суми, на яку розраховуєте)
Ответ дляСмурфетта
Спасибо большое, а нет случайно контактов Орлова?
Смурфетта• 24 октября 2022
Ответ дляВсеБудетСупер
Якщо хочете в 18-й робити, то знайдіть в гуглі номер ендоскопії, там його колеги запишуть вас і зорієнтують по підготовці. Особистого немає контакту.
Ответ дляСмурфетта
Спасибо
Лунтик-паунтик• 24 октября 2022
робила в інституті раку - одночасно гастро і колоноскопію під медикаментозним сном - 1000 наркоз плюс 1000 за процедури. Думаю просто колоноскопія - буде гривень на 500 дешевше. Дуже задоволена
Ответ дляЛунтик-паунтик
Спасибо огромное за информацию!) А как Вы договаривались? Конкретно с врачом или через регистратуру?
Вакцениро Вона• 18 ноября 2022
Ответ дляВсеБудетСупер
Добрый вечер! Вы сделали колоноскопию? Где? Впечатления? Поделитесь,пожалуйста
Тоже есть эл.направление, но боюсь ужас как.