Тюрюнь_Тюнь• 24 октября 2022
Як вилазили з боргової ями?
Мені здається, ніби я одна на світі з боргами, а точніше в ж.. пі, і така опа мене чекає ще два роки... Раніше вистачало і на виплату і на життя, а зараз не завжди можу мінімалку заплатить. Борг перед банком 150 000тис зразу відповім не від хорошого життя люди беруть кретит, буває це єдиний вихід. До того навіть карти не було, єдиний і тяжкий кредит в моєму житті. Поділіться своїм досвідом! Бо в мене таке враження що це мені тільки так "пощастило"
Наездница• 24 октября 2022
Ответ дляПримара з Київа
Вы могли им заплатить только тело кредита и не более.
Если платили больше, то очень глупо
Платили більше. Це давно було, я була дурна і налякана
Байрактара• 24 октября 2022
Автор я вас розумію, кредитка на моно 100 тис. криємо тільки відсотки (брали на лікування), і кредит на машину 330 тис, зйомне житло, ледве витягуємо від з/п до з/п.Базові потреби закриваємо, але ніяк закрити кредитку моно не можемо.В меншого сина затримка мовного розвитку треба обстеження і лікування та заняття, а це все гроші, на нервах поправилася 100 кг((посипалося здоров’я …. Стараюся кредитку хоча б кинути 1000 грн і зменшити на 1000 ліміт і так почучуть крити.Молю Бога аби тільки не гірше.Батьків немає і рідних щоб допомогли.
Мира всем• 24 октября 2022
Ответ дляВапщета
Розпродати на шаФі кучу всього - речі: прикраси: картини. Купувати лише їжу. Ретельно планувати бюджет: нічого лишнього. Не боліти , щоб не лікуватись. Речі купувати в секонді, знайти підробіток чи кращу роботу, читати постійно ідеї, чим би ще зайнятися
Не хворіти - топчик.
Просто потім ще з рік буде вкидати величезні суми на лікування
Неугомонная• 24 октября 2022
Ответ дляАкуна_Матата
казки якісь
В чому казковість
Машина 1 і 2 готівки?
Це 50 євро на день відкласти
При тому, що на життя повністю вистачало соціалки, одяг і продуктові набори видавали, проїзд безкоштовний
Казки це для України
Машина 1 і 2 готівки?
Це 50 євро на день відкласти
Казки це для України
LarsonPeterson• 24 октября 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Дякую. Вже так і роблю. Зараз одна ціль закрити кредит. Так важко, морально, такий камінь висить на плечах
на что брали то?
Трактор Вика• 24 октября 2022
Ответ дляБайрактара
продавайте машину, закрывайте кредиты.
Тюрюнь_Тюнь
• 24 октября 2022
Ответ дляАрмейская
Автор,очень понимаю. Такая жопа,ещё и война( ещё тяжелее платить. Сейчас просто не плачу((((
Когда-то писала здесь,все зафукали
Даже больно говорит об этом (((
Когда-то писала здесь,все зафукали
Даже больно говорит об этом (((
Вас не дістають дзвінками?
Тюрюнь_Тюнь
• 24 октября 2022
Ответ дляАкуна_Матата
Ну..я год должна была платить в банк по 1000 дол. процентов за квартиру.А работу потеряла. Голодали, практически с ребенком. Продали квартиру, закрыли кредит.
Желаю вам найти выход из этой ситуации поскорее. Держитесь
Дякую!
Тюрюнь_Тюнь
• 24 октября 2022
Ответ дляБайрактара
Співчуваю. У мене в сина ЗПР також були проблеми з мовою. Скільки вашому?
Байрактара• 24 октября 2022
Ответ дляТрактор Вика
продавайте машину, закрывайте кредиты.
Машина в кредиті під заставу, продати ніяк, 2-є дітей без машини ніяк
Байрактара• 24 октября 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
3.4 меншому, старшому 7,5 зі старшим така сама ситуація була, я знаю що робити просто треба гроші.
Оченьценная• 24 октября 2022
В мене близько 300т боргу. Перед війною планувала податися на банкрутство, воно по вартості коло 35т грн. Але буду дізнаватися чи зараз це працює, якщо ні - чекатиму кінця війни і подамся. Платити точно не буду.
Дружная семейка• 24 октября 2022
Ответ дляВакцениро Вона
Автор, даже не знаю что сказать вам. У меня кредит на бытовое. Вот ещё пару месяцев и закрою, очень этого жду! Но сейчас проблема с ноутбуком у дочери, и мастер сказал, что дешевле купить новый, чем его постоянно чинить. И такое чувство, что это карма какая то у меня, бо если станет вопрос о новом ноуте, то естественно я смогу только в кредит это сделать
Постоянно беру кредиты на бытовую технику, мебель, юзаю кредитку, если не укладываюсь в з.п., а возник форс-мажор типа лечения или неотложной покупки. Да, я плачу проценты. Но это плата за комфорт и возможность постоянного доступа к деньгам. Когда оформляю кредит, ежемесячный платеж делаю такой, чтобы возможность платить была без выпучивания глаз каждый месяц. Откладывать очень тяжело и практически невозможно - только отложу в пределах 500 у.е., сразу ба-бах - и срочно что-то надо оплатить или полечить.
Тюрюнь_Тюнь
• 24 октября 2022
Ответ дляОченьценная
Я не можу так! Хоч і важко двоє дітей і з усима оплатами залишається 5000тис на прожиток(
Трактор Вика• 24 октября 2022
Ответ дляОченьценная
ипотека? или брали на бизнесс?
Оченьценная• 24 октября 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Чому?
Оченьценная• 24 октября 2022
Ответ дляТрактор Вика
ипотека? или брали на бизнесс?
Ні те, ні інше
Тюрюнь_Тюнь
• 24 октября 2022
Ответ дляОченьценная
Чому?
Бо тоді вони підключають коллекторів, а це дзвінки не тільки мені, а і рідним
Оченьценная• 24 октября 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Коли подаєшся на банкрутство, ніхто не має право більше вимагати борг.
Суд сам інформує що боржник знаходиться у стані банкуртства.