ПолБатона• 24 октября 2022
Знайомий пішов до лісу, і заблукав.
Жив він сам, і те що він збирається в ліс по гриби, нікому не розповів. В ночі,
ПолБатона
• 24 октября 2022
не знаючи того, він перетнув кордон, з однією із Європейських країн. Вийшовши на трасу, він пройшов ще біля 50 кілометрів. За поки повз нього не проїхала поліція. Зараз він в тій країні як біженець, живе в хостелі.
Питання, чи може це бути правдою?
Ленивица-красавица• 24 октября 2022
Ответ дляПолБатона
Питання, чи може це бути правдою?
Нет, не может
Само_достаточная• 24 октября 2022
Чувак виїхав не дуже легально, а зараз всім розказує таку душещєпатєльну історію) кінець
ПолБатона
• 24 октября 2022
Ответ дляСамо_достаточная
Чувак голий, босий, у вінку. Не дуже легально, це не про нього.
Само_достаточная• 24 октября 2022
Ответ дляПолБатона
Аргументуйте будь ласка.
Це незаконний перетин кордону ЄС. Будь якій здоровомислячій людині цього достатньо
Радуга-дуга• 24 октября 2022
Ответ дляПолБатона
це там де румуни бігають?
Бяки-козяки• 24 октября 2022
Пішов по гриби, а тут раз- і біженцем в іншій країні, як цікааво)))
ПолБатона
• 24 октября 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
Какой умный знакомый)))) с заграном в кармане пошел?
Ні, тільки громадянина України, і права.
Само_достаточная• 24 октября 2022
Ответ дляПолБатона
Ви були присутні там? Розказувати він може що завгодно. Чому ж не повернеться, а сидить як біженець, якщо він не мав наміру залишати країну?
Любавишна• 24 октября 2022
Ответ дляПолБатона
Питання, чи може це бути правдою?
де ви такий звіздьож читаєте? спід інфо відродили?
ПолБатона
• 24 октября 2022
Ответ дляТриАна
В бебі боксі і то надійніше)) його б посадили б і депортували
Чомусь не посадили, і не депортували. Пробили його по базам, і відпустили через добу.
Гарачый Шыкалад• 24 октября 2022
Ответ дляПолБатона
Ну вы в лес часто с собой берете паспорт и права?
Его должны депортировать
Само_достаточная• 24 октября 2022
Вангую, що ви придумуєте цікаву історію про те, як вашому чоловіку/куму/свату вдалось виїхати, вле так щоб не розказувти як він насправді виїхав) Неправдоподібно, думайте краще.
Подтяжка• 24 октября 2022
Ответ дляПолБатона
Аргументуйте будь ласка.
Ели бы это была правда, то потерявшихся грибников в ЕС был бы миллион и одна тыща.
ПолБатона
• 24 октября 2022
Ответ дляСамо_достаточная
Каже, що гріх таким шансом не скористатися.
Ленивица-красавица• 24 октября 2022
Ответ дляПолБатона
Чому?
Было бы так просто - все пошли бы в лес по грибы. Границы страны охраняются. И ладно, на наши границы, может и все равно, но страны ЕС за своими границами следят
Любавишна• 24 октября 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
Его должны депортировать
всігда, мені гриби відмовляються йти в пакет, поки паспорт не покажу
авторіца або тріль, або під грибами