Пургену мне• 25 октября 2022

Хто знімав апартаменти Польші через Booking?

Селять без проблем по броні? Якщо з дітьми.
ПрипоРошенная• 25 октября 2022
Тю...звісно селять. Ви ж вказуєте кількість осіб, яка буде проживати і арендодавець з цим погоджується. Ну і багато де є самостійне заселення, коли ви не контактуєте з власником взагалі.

Gvenna• 25 октября 2022
Вони ж в описі вказують чи можна з дітьми.
Я забукала на дві доби, приїхала і заселилась спокійно.
Доктор Хаос• 25 октября 2022
Зазвичай у них такі системи заселення, що хазяїна там немає. Вам кидають пароль від дверей/входу/сейфу з ключами і самі селитесь. Знімала з дитиною-підлітком, потім знімала з котом і все супер, жодного разу не бачила власника
Gvenna• 25 октября 2022
Ответ дляДоктор Хаос
Оце ми так жили.
Сподобалось.
По домашньому.
Ніхто не моніторить на ресепшені тебе.
автор Пургену мне • 25 октября 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Так, цікавить, як саме зараз по факту. Може стали примхливі з нашим напливом) Бо з ареною квартири, то треш зараз
Доктор Хаос• 25 октября 2022
Ответ дляПургену мне
Я знімала декілька днів тому (зараз ще живуть там) мамі з дитиною - все ок
Доктор Хаос• 25 октября 2022
Важко знайти на довготривалу оренду, але все можливо, якщо є бюджет

автор Пургену мне • 25 октября 2022
Ответ дляДоктор Хаос
Чудово, дякую
автор Пургену мне • 25 октября 2022
Ответ дляДоктор Хаос
Дякую
автор Пургену мне • 25 октября 2022
Ответ дляДоктор Хаос
Дивилась навіть на місяць є вільні дати. Але як після бронювання, чи не відмінять
Курочка• 25 октября 2022
И детей надо указывать..если вы их не укажите то конечно откажут
ПрипоРошенная• 25 октября 2022
Ответ дляПургену мне
З орендою проблеми, то так. Але букінг і аірбнб - то різні речі. Там нічого не змінилося, ви виконуєте свою частину зобов´язань, вони свою і все.
Доктор Хаос• 25 октября 2022
Ответ дляПургену мне
Не відмінять
автор Пургену мне • 25 октября 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Зрозуміло , дякую
Christ1na• 25 октября 2022
Ответ дляПургену мне
А в якому місті ви шукаєте квартиру?
автор Пургену мне • 25 октября 2022
Ответ дляChrist1na
А в якому місті ви шукаєте квартиру?
Щецин