Романюк О• 25 октября 2022
Я, конечно, понимаю, что фантазия у орков бывает очень разной: от больной
до очень больной.
Согласно запущенности болезни у пациента.
Но удивляют они даже меня на раз-два...
Liza Kozyreva• 25 октября 2022
Ответ дляРоманюк О
орда готується обороняти Херсон і не відходять повністю з верхньої частини області, – Інститут вивчення війни (ISW)
кацапські війська почали частковий відхід із північно-західної частини області, навіть під час підготовки до оборони Херсона. Але наразі вони не розпочали повного виходу з міста чи області.
“Водночас російська позиція у Верхній Херсонщині, ймовірно, неспроможна; а до кінця 2022 року українські війська, найімовірніше, захоплять верхню частину Херсонської області”
По -дурацки написано,что значит ’захоплять’,это и так наши земли,бесят когда так пишут.Нельзя написать визволять або повернуть.
Anna27021990• 25 октября 2022
Ответ дляFilomena
Я якось песимістично налаштована. Консерва швець активно агітує голосувати за демократів, бо капець як руський дух пре в США.
Американці типу розуміють, що Іран вже теж комботант+ Білорусь і північна Корея, але все одно не хотять ескалації.
Висновок один: на нашій території будуть воювати поки хтось не вичерпає свої ресурси.
Не дуже приємна ситуація, хочеться думати інакше. Адже реально можна було придушити все в зародку.
История не знает сослагательного наклонения.Если бы мы знали,что ’сосед’ нападет,то все было бы иначе.Сейчас нужно отталкиваться от того,что есть.Лично я верю в победу Украины.
Ответ дляРоманюк О
Завтра у кремлевского ’пластилина конец’ встреча на самом высоком уровне с(хоть бы правильно произнести)
Умаром Сисоку Ембалом...
Это один из пятерки самых крутых.
Пахан Гвинеи Бисау.
Чтобы вы знали, Гвинея Бисау в топ пять НАЙ...отсталых стран мира...
Вот какие кореша у пиSюна...
Интересно, у этого удастся что-то выклянчить для СВО?
Умаром Сисоку Ембалом...
Это один из пятерки самых крутых.
Пахан Гвинеи Бисау.
Вот какие кореша у пиSюна...
який пісюн такі і кореша
Ответ дляAnna27021990
Так от і є те, що Іран штопає зброю, і в Сирії теж, та передає до раші. Раша штопає теж.
Одна надія, що Китай буде зайнятий своїми справами. Але йому вигідно, щоб США були зайняті Україною.
Я теж вірю в перемогу, але розумію, що ваги коливаються весь час. І наша війна дійсно може перерости в затяжний довготривалий конфлікт, якщо нічого не станеться.
Ми дуже залежимо від подій у світі.
Anna27021990• 25 октября 2022
Ответ дляFilomena
Ми дуже залежимо від подій у світі.
Спасибо,я читаю новости.Зависим ,не спорю.Но.
Что мордор наштопает со своим импортозамещением?Овно из палок?Их дело наблюдать за падающими самолётами на головы рососиян.
Иран-Богом забытая страна,ее нужно хорошенько припугнуть,дабы поумерила свою прыть в снабжении оркостана ракетами и БПЛА для осуществления геноцида в Украине.
Для меня лично очень странной является позиция Израиля-я не я,и хата не моя.
Наша война и так долгоиграющий конфликт с февраля 2014 года.
Ответ дляAnna27021990
Говно з палок добряче нам життя підпсувало(
Ну, Ізраїль накрив в Сирії місце де складали ці безпілотники, але ж то тільки в Сирії. Щось там через поляків нам продають. У них там все теж складно закручено.
От і питання, чому ж такі всі «обережні» щодо нас?
Хлопці вже давно б те кодло перемолотили.
Коротше, трохи песимізму є.
Anna27021990• 25 октября 2022
Ответ дляFilomena
Коротше, трохи песимізму є.
Я в курсе о том,что вы пишите,повторяю.Это не новость.
Нотки пессимизма порой накрывают,но их быстро подавляет мой оптимизм.Именно поэтому я Украину не покинула и не собираюсь.
Это война,гладко и только в нашу пользу без жертв быть не может.
Світлана-7d87• 25 октября 2022
Ответ дляРоманюк О
То, что сейчас 22 армия мира наступает на 2 армию мира, заставляя ее оборонятся, будет изучаться во всех военных академиях мира, как военный феномен.
Перша армія світу, наступає на надцяту !