Анка-пулемётчица• 27 октября 2022
Хто недавно був в МРЕО? Треба замінити права.
Дівчата підкажіть, що там зараз робиться? Влітку був дурдом, а як зараз? І яка процедура заміни, треба ті справки чи на період ВЧ іх відмінили? Буду вдячна за поради.
Мир Мир Мир!• 27 октября 2022
Я була 2 дні назад, записалася через електронну чергу за 2 тижні. Приїхала, черга за талончиками була більше 100 чоловік, я пройшла без черги. Талончик був на 9.40, викликали мене в 9.48. В 10.20 вийшла з МРЕО з новими правами.
Мир Мир Мир!• 27 октября 2022
Довідки не потрібні, тільки паспорт, код та права. Платите 254 грн плюс комісія, роблять фото і через 5 хвилин права на руках.
Форточка• 27 октября 2022
А через Дію можна було зробити. І не треба нікуди ходити, присилають поштою.
Хтось так робив?
Черпак_для_фантазий• 27 октября 2022
Напишіть, яке місто. Наприклад, у Сумах можна зразу взяти талон та обміняти права
Анка-пулемётчица
• 27 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Електронна черга в МРЕО, так?
Анка-пулемётчица
• 27 октября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Київ
Латвийские_Номера• 27 октября 2022
Я 2 недели назад в Киеве обменяла. Записалась в ближайший МФЦ, пришла на свое время, заплатила 280 грн, сфотографировали и через 20 минут забрала права. Очень переживала, начиталась тут тем, мои права были выданы на девичью фамилию в 2006 г в Луганской обл ( сейчас оккупирован город). И у меня не было сертификата с автошколы, честно говоря я даже не помню, чтобы его выдавали и в общей базе прав я себя не находила. В общем, смотрели только паспорт, код и св-во о браке.
Люблю порядок• 27 октября 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
У меня тоже не было сертификата о сдаче экзамена в мрео, делали запрос, я ждала. И меняла с девичьей фамилии на новую, нужно свид о браке оригинал.
Люблю порядок• 27 октября 2022
Я попала в Києві на дурдом, бо якраз за годину до прийому була повітряна тривога і ще раніше вимикали світло. Тому всі ті люди, які не потрапили на прийом у той час, були переді мною. Витратила 4 години.
Записуватись на сайті треба через хром, сафарі не пускає, підтверджувати особу через приват або моно банк.
Одни_мысли• 28 октября 2022
В е-кабинете водителя оформила замену и там же оплатила.
После уведомления просто в удобный день приехала, без очереди забрала права и все