Шкура Шуры• Изменено 27 октября 2022

Чому не у всіх домівках вимикають світло. Київ

Працюю в центрі, світло не вимикають, живу на правому березі по 2 раза на день! І пишуть в СМІ, що ще хуже буде…Це як? Вони вирішили за рахунок бідних людей (зрозуміло, що більшість простих не живе в центрі) вирішити проблему.
Вибачте, але як усім, так усім. Чи там Vip – и живуть?! Їм потрібніше) Куди писати жалобу, давайте жалітись у кого виключають світло.
Вишиванка• 27 октября 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Теж бачу цю невідповідність. Працюю на Почайній. Там теж світло не вимикають. Може ті райони, де біль всього концентрація бізнесу, чипають менше?
Значит надо собираться и все коллективно писать жалобы
Задолбали уже

Вишиванка• 27 октября 2022
Ответ дляМозговая пилочка
може там хлібзавод поруч чи ще щось критичне

таким як ви знати то не треба

коза жалобна
Для этого есть аварийные линии
автор Шкура Шуры • 27 октября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
И шо? Кому претензии выставлять или вы просто поддерживаете?
Вот честно, не понимаю подобных возмущений-никто не знал что война в стране? Что раша съехала с катушек? Что гибнут люди и уничтожается вся инфраструктура? К кому претензии?
Оставляя страну без света и тепла, путин на эти срачи как раз и рассчитывал! Давайте сейчас начнем воевать внутри страны и будет всё ок, так по вашему?
є така штука як ’спреведливість’ , не чули про таке??? Мова не по війну.
Аноним НаВсеГда• 27 октября 2022
Ответ дляZaRaZa
Тут не про заздрість. А про нормальні умови існування
Серьезно? А 8 мес. вы жили нормально? Если не отключение электричества то всё ок?
Хи хи, ну ну• 27 октября 2022
Ответ дляШкура Шуры
мова про Київ, ні одного разу тут не зникало світло
Працюю в серці Печерська. Світло також вимикають.
Аноним НаВсеГда• 27 октября 2022
Ответ дляZaRaZa
Це не за адресою. Тому що я громадянка України і до президента іншої країни ніякого відношення не маю
Ваш ник вас выдает с потрохами) Видно, что вы пропутинская
автор Шкура Шуры • 27 октября 2022
Ответ дляВишиванка
Задолбали уже
Теж, за таке. Бо є догадки, що вирішили, що центр Києва, це центр Києва і їм потрібніше.
Слава Українi• 27 октября 2022
Війна - нічого не поробиш. У нас немає світла сьогодні з 8.00 по даний час.
Г@Л@В@ломка• 27 октября 2022
у знакомой на Кривоноса ни разу не отключали еще. У нас раз 5

автор Шкура Шуры • 27 октября 2022
Ответ дляХи хи, ну ну
В Подруги мама на Лесі Укр. живе - ні разу не вимикали
ZaRaZa• 27 октября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ні, ще треба відкрити кордони як мінімум
Птица секретарь• 27 октября 2022
А вам жалко,автор?Или завидно?
Сегодня не целуюсь• 27 октября 2022
Дефіцит електроенергії в Києві може сягати 30%, відключення будуть більш масовими Джерело: https://censor.net/ua/n3376563
Аноним НаВсеГда• 27 октября 2022
Ответ дляВишиванка
Задолбали уже
Да, в кремль пишите сразу.
Пипец странные люди
40% энергетической системы разрушено террористами из раши, а они хотят комфортной жизни и жалобы пишут
автор Шкура Шуры • 27 октября 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ну і де логіка
ZaRaZa• 27 октября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Не вгадали. Сприймайте думки інших громадян України. Не всі думають так як ви.
Можна бути яким завгодно про. Це ніяк не корелює з бажанням жити при світлі.
Ход конём• 27 октября 2022
В стране военное положение, кому и на что вы собираетесь жаловаться?
Аноним НаВсеГда• 27 октября 2022
Ответ дляШкура Шуры
Я на печерских липках и тут свет выключают, успокойтесь
автор Шкура Шуры • 27 октября 2022
Ответ дляПтица секретарь
А вам жалко,автор?Или завидно?
а чим хтось краще другого? ми всі в жопі... чи одні не при справах...

Аноним НаВсеГда• 27 октября 2022
Ответ дляZaRaZa
В сторону раши они открыты всегда-едьте пожалуйста, спасайтесь
автор Шкура Шуры • 27 октября 2022
Ответ дляСегодня не целуюсь
Всі, хто зараз пишуть, ’ а вам завидно и тд’, прочують і на собі.
ZaRaZa• 27 октября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Да, в кремль пишите сразу.
Пипец странные люди
Мені дивні ті, кому світло не треба і комфортне життя не треба
автор Шкура Шуры • 27 октября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Да, в кремль пишите сразу.
Пипец странные люди
Ви з світлом напевно? і як воно віщати? чи за бугром сидите?))
АлывердЫ• 27 октября 2022
Ответ дляШкура Шуры
автор, не завидуйте. у нас тоже не отключают и мы не злорадствуем, а за вас переживаем
Аноним НаВсеГда• 27 октября 2022
Ответ дляШкура Шуры
Ну і де логіка
Нет логики и не надо ее искать. Система работает со сбоями, где могут, там налаживают, перераспределяют сети. Это не так просто
ZaRaZa• 27 октября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Мені не треба в рашу, я хочу в Європу з чоловіком на відпочинок
У свою рашу їдьте самі
Татьяна-bfd8• 27 октября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Да, в кремль пишите сразу.
Пипец странные люди
+
Сегодня не целуюсь• 27 октября 2022
Ляже бізнес, промисловість... Не так страшно посидіти 4-5 годин без світла. Страшно, що блекаут торкнеться абсолютно кожної сфери життя.
Г@Л@В@ломка• 27 октября 2022
Ответ дляШкура Шуры
Ну і де логіка
Думаю либо их есть не пострадала сильно, либо что-то под неё подвязано
Аноним НаВсеГда• 27 октября 2022
Ответ дляZaRaZa
А я хочу жить без раши, считайтесь с моим мнением. И пока русня будет уничтожать мирное население и инфраструктуру Украины- я не понимаю, как можно обвинять украинских энергетиков в этом и выставлять претензии.
Вы предлагаете сдаться и сидеть в оккупации, но со светом?