Це вчора у Фейгіна він таке заявив. Ваша думка?
Результат:
вже голосів:
725 (84.4%)
Так, уклав би знову мінські
134 (15.6%)
Ні, воював як Зеленський
marsianka Podkein• 29 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Розумні люди знали що собою представляє Порошенко ще з 2004 року, і навіть не голосували за нього.
Умные люди и за яныка не голосовали и не стоит рассказывать какой он классный премьер был с замечательной командой.. Я его помню еще по Донбассу, когда он так ’ керував’.
МАМА НИКИТКИ-2• 29 октября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
І ’Азов’ виник на противагу незрозумілому курсу Порошенка
Я спілкуюсь з хлопцям. з батальйону Чернігів з середини 14 року. Армія чогось була проти Порошенко, хоча, якщо вірити порохоботи, він її відновив і забезпечив.
Хлопці були під Дебальцево. Розказували, як було. Як спеціально викликали вогонь на колону наших військових. Після іловайську і Дебальцево в шоколадного не було шансів на підтримку армії
Mrs.Ochmonek• 29 октября 2022
Ответ дляmarsianka Podkein
Так при порохе началась разработка наших типа стугны. Что началось при нынешнемгаранте? Оборонку и армию он как за 3 года укреплял? И да, я все никак не найду ответа-почему разминировали дорогу с Крыма ?
До нього.
’ «Стугна-П» — український напівавтоматичний протитанковий ракетний комплекс з системою наведення по лазерному променю. Комплекси може вести вогонь 130-мм ракетами з різними бойовими частинами. Управління оператором може відбуватися дистанційно за допомогою пульта на відстані до 50 м.
В українській армії ПЗРК перебуває з 2011 року, а його розробка на КБ «Луч» розпочалася в 2005 році.’
marsianka Podkein• 29 октября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Уже тоді потрібна була потужна інформаційна кампанія по світу, щоб доносити до Заходу чим є раша і як вона бреше, і хто всім заправляє в так званих ДНР. Бо раша вже тоді брехала про ’нацистів з Азову’, і про ’Україна бомбить Донбас’
Надо бы. Та никто с Запада не хотел просто с рашкой связываться. Одним газ нужен был недорогой, у других бизнес там и т.п.
МАМА НИКИТКИ-2• 30 октября 2022
Ответ дляmarsianka Podkein
Цікаво скільки вам років))
Донецьк 80% був за Яника. І це не жарт.
Mrs.Ochmonek• 30 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Та просто по результатах виборів видно було як голосували військові - гасло ’Армія’ на них не подіяло. Чомусь.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви читали те, що постите?
«Проект РП ЄАП містить широкий перелік навчальних курсів, семінарів, конференцій, симпозіумів, робочих зустрічей, засідань комітетів НАТО. Всі заходи зазначеного проекту розподілені за окремими галузями співробітництва у відповідності до основних напрямів взаємодії НАТО та країн-партнерів.»
Де там місце для навчання хлопців? То все про безкоштовне турне чиновників закордон
..тоді і почалося планування отих всіх навчань,та переведення на НАТівські стандарти,це не швидко робиться... оті робочі поїздки чиновників вилилися в цей результат навчань наших хлопців... Чи Ви думаєте,що то все воно само?
marsianka Podkein• 30 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Цікаво скільки вам років))
Донецьк 80% був за Яника. І це не жарт.
Так в том то и дело, что они забыли как шахтеры каскам стучали и зарплаты задерживали по 5-6 мес. И все верили и надеялись, что когда янык станет президентом, то на Донбассе станет рай на земле. Я до 1999 г. там жила и после каждый год,а то и два раза в год там была.Там жила мама и свекровь и сейчас родсвенники еще есть. У мужа родственники тоже. И лет мне уже немало)
МАМА НИКИТКИ-2• 30 октября 2022
Ответ дляmarsianka Podkein
Яник к бунту шахтарів в 93 році яким боком?
В 93 мало де зарплатню платили.
А щодо яника - президента взагалі мова не йшла . Він навіть ще главою ода тоді не мріяв бути
В 93 мало де зарплатню платили.
Ответ дляjesper
черновол на фронте, какие ’чвари’ на бубочку
Я про Тараса
Ответ дляMrs.Ochmonek
Авжеж, Білецький терпіти не може Пороха всі 8 років
Ответ дляmarsianka Podkein
А вы забыли какой разгон и сколько помоев было вылито на пороха в его президенства на 1и 1 и еще многих каналах и квартал там тоже всегда отличался.
Але не під час повномасштабної війни!
Mrs.Ochmonek• 30 октября 2022
Ответ дляЕленнн
були часи..
А як Льоша Гончаренко тоді за Януковича виступав! Заслухаєшся! Так переживав за Одесу, щоб недайбог української там не було.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
До чого тут професійна армія? І так мій чоловік домашнім автоматом почав і тепер продовжує вже 8 місяців на передку.
Не у вас одної тут чоловік зараз служить. Але, я буду здивована, якщо він вам скаже, що для армії і передку людей не потрібно нічому навчати. Головне, взяти вдома автомат.
МАМА НИКИТКИ-2• 30 октября 2022
Ответ дляakulla
В 21 році Зеленський підписав указ про перехід на контрактну професійну армію і збільшення її чисельності. Но порохоботи знов не так. Видумали про зменшення армії.
Я тільки за те, зоб воювали професійні військові. В мене в домі 10 сімей військових отримали квартири від держави в 12 році. Всі дома на пенсії зараз. Всі десь піддав 50-55 років. А воювати пішли на початку добровольці
Ответ дляMrs.Ochmonek
Але він так покаявся і стільки всього робить як спікер по міжнародці, що йому можна багато пробачити) Як і Зеленському піськограйство і т.д.
Mrs.Ochmonek• 30 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Пробачити можна, але хто зна що там в нього в душі. Я не довіряю йому, але нехай працює.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Немає сенсу таким щось доводити. Я писала, що чоловік взяв дома автомат і в 8 ранку вже на передку був. Що зброя почала надходити на початку березня.
Такі не вірять. Свято вірять, що Свинорил армію геть усю з попелу підняв і зброєю забезпечив.
Це вам немає сенсу нічого доводити. Порошенко був результатом того часу і зробив він немало. Зеленський - викликає глибоку повагу. Але вибрали його люди, які хотіли в росію головним чином. І дуже розчарувалися. Я не розумію, що може бути в голові у людини, щоб називати Пороха свинорилом.
МАМА НИКИТКИ-2• 30 октября 2022
Ответ дляakulla
Нічо Порошенко не зробив. Тільки збагатився.
Навіть безвіз не завдяки йому, а Ющенка і революції.
Ответ дляyuryia
5 складов боеприпасов было взорвано при Порошенко-сотни тысяч тонн снарядов,Роттердам +,доллар 8---28,газ 1грн.04 коп и 8 грн 30 коп.......
Так ротердам же ж признали нормальною схемою. Нє? Чи то Порох ходив зривав ті склади? Підняття долара дозволило запустити економіку країни і продавати наші товари на експорт, ви не знали?
МАМА НИКИТКИ-2• 30 октября 2022
Ответ дляakulla
Якраз нє.
Пару днів тому пред’явлено підозру 16 особам
Думаю Ахметка і шоколадний на черзі
МАМА НИКИТКИ-2• 30 октября 2022
Ответ дляakulla
Ой вей...
Що ой вей? Ви не в курсі? То вчіть матчасть
Mrs.Ochmonek• 30 октября 2022
Ответ дляakulla
Його так грубо і образливо називають через його дії. Які ви не помітили і чи вважаєте не важливими.
Хоч я теж не люблю таких грубощів і вважаю його глобально зрадником інтересів України
Ответ дляakulla
В мене загалом склалося враження, що основною стратегією було поєднання несумісного - патріотично налаштованих людей та відвертих русофілів, це узагальнено. Від початку президентства і до повномасштабного вторгнення час від часу прослідковувалися якісь дзвіночки на зближення з рашкою - саме те, чого я особисто боялася. Наразі є побоювання щодо деяких «діячів» на різних ланках влади. (При Порошенку теж такі були, звісно.)
Сподіваюсь, рано чи пізно все стане на свої місця, аби тільки суспільство не «проспало» якоїсь внутрішньої зради, яка серйозно може вплинути на майбутнє країни.
Апель-синка• 30 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Подивіться голосування в цій темі, потім розповідайте щось про думку народу і що йому втюхують
Сліпих нема. Всі бачать, що з себе являє Порох. Під час війни їх просто легко порівняти з міцним горішком Зе. До речі, вірте чи ні, але я в 2019 в обох турах голосувала за Пороха і плакала, коли переміг Зе. Думала, що нас зіллє рашці, а вийшло навпаки.
Зе обычный клоун, снимающий видосики. Без вертикали власти, без исполнителей на местах. Что могут его прихлебатели - фотографы и ’жорики’, закончившие ускоренные трускавецкие курсы по отжиму полотенец в номерах отелей? Бутафория и много пафоса, ежедневные ’обращения к народу’, который на себе вытягивает все тяготы войны, в том числе и содержание и донаты на ЗСУ.
А, забыла еще про дерибан ’международной помощи’.
Угадайте, что начали недавно опять в Киеве? Правильно, ремонт дорог! Опять сдирают асфальт до дна и ’зарывают’ туда миллионы бабла. Это СЕЙЧАС надо делать, когда вот-вот начнутся морозы и к весне это асфальт опять сойдёт вместе со снегом? Да, пока не массово, но тема как всегда к зиме и начинается.
Чтоб побольше зарыть и побольше отмыть по весне опять.

Ответ дляАпель-синка