kanareyka_tweety• 29 октября 2022

"Порошенко заключил бы минск-3 еще в феврале", – Арестович

Це вчора у Фейгіна він таке заявив. Ваша думка?
Результат:
вже голосів: 859
725 (84.4%) Так, уклав би знову мінські
134 (15.6%) Ні, воював як Зеленський
Вкусныйпончик• 29 октября 2022
Вчора иївський ’ арестовиченергостеми’ Кличко заявив, що через 2-3 неділі полагодять світло в києві Я напряглась. Зараз не до порошенка взагалі, хай дадуть людям світло, тоді будуть зради запускать.

автор kanareyka_tweety • 29 октября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Ну там ніби хороші новини, що закрили всі енергетичні обʼєкти парасолькою ППО
Моя думка щодо Порошенка: уклав би мінські з повною втратою Приазовʼя та Херсонщини. Сухопутний коридор і вода в Крим - це головне бажання хуйла ще з 2014 року.
Вкусныйпончик• 29 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Справа в тому, що крім ракет, ще наші газ перекривають для тец. Так що ще треба розібратись, куди насправді попали ракети і чи попали взагалі, чи то просто теар абсурду для народу.
lus_so• 29 октября 2022
’арєстовіч сказав’ - вже тупо. Це треба бути реально якимсь ’рожевим поні’, щоб на восьмому місяці війни, цікавитись що там взагалі триндить арєстовіч.
Somik• 29 октября 2022
Я это давно говорила и без Арестовича
Вкусныйпончик• 29 октября 2022
Ответ дляlus_so
Ну чому? По ньому можна зрозуміти, шо нам втюхують в офісі президента, це ж не його особисті думки.
Ответ дляlus_so
Ну то скажіть вашу думку. Хоча я здогадуюся, яка вона)) Порошенко воював би? Що йому заважало воювати, коли фронтів було вчетверо менше? Зброю в Заходу не просив, війну війною не назвав. 8 років світ говорив про локальний конфлікт (’АТО’), а не війну.
rudko1992• 29 октября 2022
Мне больше понравилось как с Фейгиным они х*йло обосрали вчера)) улыбнуло

Ответ дляrudko1992
Так, реально попустили)) Але й матюків було багато. Взагалі-то я в їхніх стрімах більше люблю слухати Фейгіна. Він мені реально чоткий мужик і не пустомеля
Конфет04ка• 29 октября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Есть деньги - есть газ, нет денег - нет газа.
Вкусныйпончик• 29 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Я думаю уклав би, Німеччина б надавила і уклав би. Хоча... На наших з осені тиснуть штати, а порох як не крути там зав´язаний на Байдені, може і не здав....
Ответ дляВкусныйпончик
Чому на Зеленського Німеччина не натиснула? Просто Порох торгував, от і все. ’Жму руку’ не на рівному місці було. Історія з нафтогоном Медведчука, вугілля з ’ЛДНР’ - звєнья той самой цепі
AniW• 29 октября 2022
Так это хорошо или плохо?
К.а.л.и.н.а• 29 октября 2022
Думаю з Порошенком ескалації не було б, бо він успішно по трошки країну зливав. Я дуже чекаю розголосу по справі Медведчука, думаю там буде багато цікавого.
Ответ дляAniW
Так это хорошо или плохо?
Я проти мінських. Це ганебні капітулянтські угоди, несправедливий мир
Nat-li• 29 октября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
та то вони взагалі самі себе обстрілюють, ви шо не знали?
Helen-sun• 29 октября 2022
если бы да кабы - во рту росли грибы!!!
jannjann77• 29 октября 2022
Ответ дляlus_so
Не, ну а че! Мне нравится иногда Арестовича послушать, слух проверить, отвлечься.

ТриАна• 29 октября 2022
Ответ дляAniW
Так это хорошо или плохо?
Мінські не працювали, відтягнули б війну і дерибан України ще на пару років, сдача наших земель тай все
Nat-li• 29 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
а ще гетьман нормально так з медведчуком бізнеси крутив з рашкою. йому та війна взагалі не потрібна була. Ато-так Ато
Ответ дляВкусныйпончик
Подивіться голосування в цій темі, потім розповідайте щось про думку народу і що йому втюхують Сліпих нема. Всі бачать, що з себе являє Порох. Під час війни їх просто легко порівняти з міцним горішком Зе. До речі, вірте чи ні, але я в 2019 в обох турах голосувала за Пороха і плакала, коли переміг Зе. Думала, що нас зіллє рашці, а вийшло навпаки.
cheryl• 29 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Порошенко уклав би, а боневтік реально здав. За три дні атомну в Енергодарі, приазов´я і Херсонщину. Ніякого захисту Запоріжжю, Миколаєву, Харкову, Нікополю.

Проте сміється по ТБ з Бєлгородської народної республіки, яка на кордоні виставила бетонні пірамідки, щоб зсу на танках не пройшли. А от питання, чому Україна не укріплювали так кордони, адже він знав, проте робилися дороги в чорнобильській зоні.
Звичайно війну почав пуйло, але зевлада жодного руху не зробила щоб захистити українців, щоб запобігти Бучі, Ірпінь...
Ответ дляjannjann77
Слух проверить
lisulya• 29 октября 2022
Шо це знов Порошенка витащили ’із широких штанін’? Недобрий знак
crystal• 29 октября 2022
Арестович казав, що треба бути довбо@бом, щоб в країні де війна, обрати президента коміка. Це дослівно.
Це все, що треба знати про Арестовича, якщо ви його слухаєте. Йому треба свою публіку «розважати», то балакає він часто і багато… а шо він каже, то вже така справа, нормальні люди це слухати не будуть.
Вкусныйпончик• 29 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Якби не ситуація з енергетикою, я б з вами погодилась. Зараз я не можу адекватно оціновати нашу владу, в мене злість і ненависть і все.
tushka123• 29 октября 2022
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Порох не заглядывал в глаза пуйлу, как бубочка.
Nat-li• 29 октября 2022
Ответ дляlisulya
чого це знов? він бджілок відсипає стабільно раз в пару тижнів. на що надіється тільки не розумію, конвульсії якісь
Ответ дляcheryl

А мінські - це не здача??? 8 років не було контрнаступу, він здав Донбас! І Гіркін у Луганськ з Донецьком як зайшов?!