Це вчора у Фейгіна він таке заявив. Ваша думка?
Результат:
вже голосів:
725 (84.4%)
Так, уклав би знову мінські
134 (15.6%)
Ні, воював як Зеленський
marsianka Podkein• 30 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Але не під час повномасштабної війни!
Тогда тоже война была. Просто большинства она не коснулась.
marsianka Podkein• 30 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Яник к бунту шахтарів в 93 році яким боком?
В 93 мало де зарплатню платили.
А щодо яника - президента взагалі мова не йшла . Він навіть ще главою ода тоді не мріяв бути
В 93 мало де зарплатню платили.
Так жители Донбасса и мечтали, что такого не будет при яныке, хотя ,когда он стал главой обладмин.,тогда жизнь там не намного лучше стала. Там такие разборки кланов шли, что мама-не горюй. И клан яныка там был..
winter2011• 30 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
+++ Моєму брату, ветерану ’АТО’, повістка прийшла ще в грудні. Звірка даних
а зброю підготували в грудні? а оборонні споруди, а цивільні споруди для захисту? а мінування мостів і переправ?продовжувати?чи повєстка- то вже готовність?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Зеленський відводив війська - тобто ви вважаєте, що як і куди на полі бою рухатись нашим військам вирішує саме Зеленський?
да,я это знаю,не считаю.он пришел к власти и ОН как верховный главнокомандующий,приказал отвести войска в районе Золоого в 19 году.Это факт!
Ответ дляMrs.Ochmonek
Його так грубо і образливо називають через його дії. Які ви не помітили і чи вважаєте не важливими.
Хоч я теж не люблю таких грубощів і вважаю його глобально зрадником інтересів України
Глобальный зраднык как раз Зеленский,наш великий чтец по бумажке
Ответ дляАлекса43
oksana_kseniya• 30 октября 2022
Ответ дляАлекса43
що ви, що... він Херой он для якої маси...