ДаЗдраПерма• 29 октября 2022

Вопрос "видящим"

Добрый вечер всем. Меня зовут Елена, мне 39. Я до сих пор не замужем и детей у меня нет. Вроде симпатичная, образование, работа, квартира, а мужчины замуж не зовут, да и на свидания тоже. Может со мной что-то не так.
Прячусь от Всех• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Так
Вы писали, если не ответили, значит нечего хорошего ответить? Я утром спрашивала про отношения. В общем поняла, что не будет больше у меня отношений. Тогда можно спросить - получится ли остаться в Европе, найти работу с которой я смогу жить здесь?

Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляПрячусь от Всех
Я зараз як бачите не по темі в основному відповідаю,бо вже не маю сили на відповіді на питання,я відповім усім трошки пізніше,вибачте.Якщо когось пропустила,то не навмисно,просто було ну дуже багато людей.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляНадежда наш компас
Кого зустрічати???
Будуть вказувати куди йти,вони проводники.Духи.
черная мамба• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Так,це правда нажаль.Звонила знайома,коти з 7 вечора всі три бдять на одному місці,мають зустрічати.
Можите і мені відповісти. Чи вдасться мені знацдти кращу роботу? Буду вдячна ща відповідь вам
Прячусь от Всех• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дякую, буду чекати)) тому що cподiваюсь, що тут зайду чоловiка i залишусь i в Украiну не повернуся. Але може то я так тiльки хочу i реальнiсть буде iншою, тому що вже 5 рокiв не вдаеться когось зустрiти для життя
Страхованная• 30 октября 2022
Усім відповім, багато енергії дівчатка пішло,я виснажена,та мої символи крутять,просто буде треш,то ж почекайте.
Нафаня Маня• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
У нас православних нічого особливого,це у язичників Велесова ніч,але у цю ніч грань зтирається,нема ні мусульман,ні Будди,ні Бога,одна віра,це як ніч усіх живих та мертвих,нема різниці,може завітати хто завгодно.
Точно вы сказали, ночь действительно необычная, то-то я думаю что мне прабабушка вспоминается, она гадала.

Вы уже немного восстановились после просмотра ? Вижу что настроение у вас улучшилось
Ло Шарик• 30 октября 2022
Автор, а можете ответить на пост 81 , спасибо!
Рожайтретьего• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Я теж вже хвилююся, чи про мене забули чи щомь погане...
А що до павуків, в інші дні чипати можна? Я взагалі вдома їх не вбиваю, але зараз живу в чужому домі( впо) тут їх уйма, такого ще не бачила..

Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляНафаня Маня

Так але хотіла спробувати щось подивитися,нема всеодно сил,отака голова)) якийсь мужик крутиться,говорить,якщо піде від мене,приб´ю,високий,35-38,якісь є татуіровки,три рази приходе вже,дуже сподіваюсь це не чий чоловік тут)))
Однозначная• 30 октября 2022
Ответ дляНесу пургу
Та ну не трольте человека. Да 21 век не средневековье, но человек в отчаянии
А вы сама доброта
Леди Г• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
До мене теж сьогодні просилася дуже настирливо сусідська кицька, може теж хотіла духів зустрічати?
Рожайтретьего• 30 октября 2022
Ответ дляОднозначная
А вы сама доброта
Я сама в себе неуверена как и автор, поэтому понимаю её
Голубец• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Сьогдні з 00 до завтра ні в якому разі не чіпати павуків,якщо побачите,то є захисник у ці дні,якщо навіть лякає,не чіпайте,також не залишайте свої речі на балконі відкритому по можливості.З сьогодні зтирається грань між мертвими та живими,сьогодні нічка буде весела,я не лякаю,просто будьте уважні до всього.
Дякую, якраз сьогодны паука бачила, добре, що не чіпала. Ще голуб сидів на балконі? Я злякалася, щоб не залетів та вигнала його. Це не страшно?
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляРожайтретьего
Чоловік який поряд не ваш чоловік.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляГолубец
Голуб то душа хотіла вас побачити рідного.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляЛеди Г
Ні,вони тільки на своїй території зустрічають,та проводжають далі,щоб ніхто не лишився у вас)
Рожайтретьего• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Чоловік який поряд не ваш чоловік.
Дякую!А зустріну я свою долю чи мені написано бути самотній? Мене взпгалі як не бачать чоловіки та не залицялись навіть в 15 років. І як в мене з роботою? Я намсврєму місці?
Однозначная• 30 октября 2022
Ответ дляРожайтретьего
Я в таком же положении как автор. Даже, наверное, в худшем.
В другой теме советчицы обплевали меня с ног до головы.
Поэтому остро реагирую.
Сюда люди приходят за надеждой, а получают оплеуху.

Страхованная• 30 октября 2022
Так дівчата,4 рази мужик прийшов 35-38 каже про якусь брюнетку,маше руками,що якщо вона поїде чи піде,то він зробить щось погане Має тату,це не просто, то чий сь мужик нервує)))
Леди Г• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Ця киця до мене часто ходить, прийде і лягає спати на одному й тому ж місці
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляЛеди Г
То ви гарна людина,вони не прийдуть ніколи просто так)
Леди Г• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
А я думала, що котів тягне до негативної енергетики
Нафаня Маня• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная

Я так знакомой на ее жалобы, что ее бросил беременную парень, просмотрела почему. Оказалось, что она в другой жизни была мужчиной чернокожим и жил много веков тому назад в Африке, совратил девушку молодую, она забеременела и родила, а потом он и бросил ее с ребенком полуторагодовалым на голодную смерть. Мать с дитем этим так с голоду и попухли. И прокляли его.
Ну это все я ей рассказываю как на духу, а сама думаю - Наташа, прикуси язык, она эту информацию не должна знать. У них кармическая завязка ещё на несколько жизней. Ну в итоге эта мать и дитя ( вернее их оболочки) меня ночью душили.
Так что подозреваю, что мужчина чей-то - просто видимо почувствовал тоже, что жена/ женщина уходить будет от него.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляЛеди Г
Це не так,вони лікують та забирають погану енергію,а що тем стоїть на тому місці,щось старе може? Чого вона туди йде
Голубец• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дякую. Той голуб так дивився. То душа батька, напевно. Коли приходила на цвинтар, то на його могилу приходила кішка дуже гарна, пухнаста як домашня, просилася, щоб її забрали.В сьогодні біля дверей квартири собака спала, прийшла. Але я закордоном і не можу з початку війни прийти на цвинтар.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляНафаня Маня

Так,навіть собака була чиясь,вона загинула,їх залишили людям,а вони не доглядали,вона прийшла як спогад,велика собачка чиясь.
Рожайтретьего• 30 октября 2022
Ответ дляНафаня Маня

Так если он не ее судьба и она уйдет дальне по сврему пути, чего он против?
Нифига_ни_ни• 30 октября 2022
Вот как теперь уснуть, после таких тем) Аж мурахи по коже.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляГолубец
Сьогодні всі душі приходять так)немає значення де ви,душа вона скрізь вас знайде.