Боевая• 30 октября 2022

Пише о 6.30

Познайомились на сз, дала свій тг, вереписка в´яла, але домовились зустрітись сьогодні.Я вчора питаю:може на 11?Мороз
Пише о 6.30:привіт, я планував о 9.
Блін, от людина реально думає, що в неділю о 9 ранку це норм?
TaFo• 30 октября 2022
Ответ дляБоевая
Пост 108
вот и отлично. Вопрос решен. А развели санта барбару из ничего по сути

Шкала Радости• 30 октября 2022
Ответ дляБоевая
На каву
Поснідати разом
Шкала Радости• 30 октября 2022
Ответ дляТАЗератти
домой или куда ? что за кафе нормальные, что с 9 работают? на заправке или макдак?
Багато закладів працюють з 8 години ви не знали, що люди сідають в кафешках?
Шкала Радости• 30 октября 2022
Ответ дляБоевая
О 17.50
Він прочитав в 6:30? Може це стьоб з його сторони на ваше 11?
Шкала Радости• 30 октября 2022
Ответ длянеДоЖиру
Киев
Кафе в 9 утра НЕ работают
Только уличные киоски с кофе
А де люди снідають?
Шкала Радости• 30 октября 2022
Ответ дляБоевая
Я написала, що о 9 я тільки встаю з ліжка в неділю.Лайкнув і все.
Походу о 11 в нього тихий час пояинається
То в 11 так чи ні?))
Вам телефонограмма• 30 октября 2022
Ответ длянеДоЖиру
Вы друг друга нашли
Все правильно автор робить. Буде ходити на побачення з одним як чемна дівчина і чекати на запрошення на наступну зустріч , а той один буде кожного дня з новою зустрічатись .
Сумчатая кошка• 30 октября 2022
Ответ дляHupBaHa
как его обозвали?
Ну почитайте. И вялым и недалёким.
Цвіту і пахну• 30 октября 2022
Ответ дляБоевая
Пост 61, дослівно
Щось він взагалі не дуже то в хоче. Можете запропонувати на 11-13, якщо відмова в сад. Таке враження що він від нічого робити переписується.

HupBaHa• 30 октября 2022
Ответ дляШкала Радости
А де люди снідають?
дома
Сумчатая кошка• 30 октября 2022
Ответ дляБоевая
Удалено администрацией...
О, культура поперла. На себя посмотрите
автор Боевая • 30 октября 2022
Ответ дляСумчатая кошка
О, культура поперла. На себя посмотрите
Удалено администрацией...
Сумчатая кошка• 30 октября 2022
Ответ дляБоевая
Удалено администрацией...
Почему я должна сознаваться в ваших болезненных предположениях? Скажите, почему у Советчицы типичной в голове обычно всего две три мысли которые лежат на поверхности? Сознайтесь, вы не в состоянии ответы прочитать?
МеняАЖтрусит• 30 октября 2022
Автор, ну що? Йдете на каву чи вже попили? Бо вже майже 11
автор Боевая • 30 октября 2022
Ответ дляМеняАЖтрусит
Написав в 10.45:пиши адрес.Ну цирк блін
Так, я вийду, але то взагалі ні а чьом
МеняАЖтрусит• 30 октября 2022
Ответ дляБоевая
Написав в 10.45:пиши адрес.Ну цирк блін
Так, я вийду, але то взагалі ні а чьом
Напишіть потім про свої враження. Цікаво, що за кадр.
автор Боевая • 30 октября 2022
Ответ дляМеняАЖтрусит
Нормальний симпатичний чоловік)Просто трошки не мій формат)
Цветочница• 30 октября 2022
Ответ дляБоевая
На каву.Я завжди домовляюсь на каву, щоб у випадку *щось не те* можна було швидко звалити
Как сказал мой знакомый: встречаться лучше утром пораньше. Потому что если понравится - то впереди еще целый свободный день будет провести его вместе. А если не понравится - то быстренько ’вспомнил об одном важном деле’ - и впереди еще целый день свободен!