Ще з цiкавого Забронювали мою квартиру через буккінг люди з ОАЕ +30 ВПО +2 Вже цвіте сакура та магнолія на Закарпатті? Долина нарцисів? +12 Будут ли платить пенсию если отпилить себе руку/ногу? +15 Кто-нибудь поедет на Пасху в загородные комплексы, около Киева? +27 Куди вам в Україні реально хочеться повернутись не за фотками, а за атмосферою? +85 Росіяни розглядають створення буферної зони у Вінницькій області зі сторони Прид +37 Киевляне, а на каких трамваях реально объездить весь город? +41 Люди ,що коїться,серце моє непокоїться +56 Переселенці, як вам живеться у Франківську? +289
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Україна відправлятиме продуктові набори до Африки3+763 Мужчина хам, так неприятно :( 2+472 Зависимость от нарцисса как избавиться 3+393 В кого няні під час сну дитини займаються8+308 Яка вона гарнюня! Обожнюю її!+291 ещё
Сейчас читают! Фу, как люди там живут..+161 Мужчина хам, так неприятно :( 2+132 Как вам "тувинка" под конец темы раскрылась?+121 В кого няні під час сну дитини займаються8+128 Україна відправлятиме продуктові набори до Африки3+103 Як же батьки ламають життя своїм дітям+81 Для чего нужен официальный брак?+61