Мне без сахара• 30 октября 2022
Девчат, кому-то ещё так же плохо, как и мне?
Голова отваливается. Болит жуть. Как зубная боль. Умираю просто
TANYA 0 0 0 0• 30 октября 2022
Також останніх 3 дні голова болить, загальна втома і жахи сняться. Знімає головну біль простий анальгін.
бювет_в_обед• 30 октября 2022
Цитрамон+спазмалгон. Солодкий міцний час. Ноги вище голови підняти на подушки, на голову теплий шарф чи шапку, виключить світло і спати
Лапка• 30 октября 2022
У меня сейчас не болит. Но стала последнее время болеть сильно перед кд особенно. Помогает ибупрофен, больше ничего
Вся в кредитах• 30 октября 2022
Ответ дляЛапка
Ви часом не на ОК?
Мафиозная• 30 октября 2022
Сьогодні дуже болить цілий день, тиск нормальний, пила ібупрофен зранку, зараз знову болить сильно
Я не Тролль• 30 октября 2022
Мені сьогодні херово морально. Чоловік у госпіталі, з батьками непорозуміння, ще й з роботою непонятки, можуть скоротити.
Мне без сахара
• 30 октября 2022
Ответ дляФайна пані
Ну випийте спазмалгон.
Оце випила якраз 2 шт. Чекаю полегшення
Укуси меня• 30 октября 2022
Ответ дляВся в кредитах
Ви часом не на ОК?
Я на ок, на перерыве на мес, дикие мигрени дня 2-3
Мне без сахара
• 30 октября 2022
Ответ дляМавка
Випила 100 грам), не болить нічого.
Це вже спазмалгон не поможе то буде друга серія - коньяк
Лапка• 30 октября 2022
Ответ дляВся в кредитах
Ви часом не на ОК?
Ні, ок не приймаю. Мабуть це вік вже. ..
Мне без сахара
• 31 октября 2022
Ответ дляЯ не Тролль
Тримайтеся! Все буде добре! Треба тільки дочекатися того доброго