размахер• 31 октября 2022

А ви готуєте їжу по рецептам, от наприклад - овочевий салат?

Чи якийсь елементарний суп чи запіканку?
От зробила таке, там помідори, часник, сметана зелень і сири. На ходу придумала, знайома пристала - дай рецепт, скільки чого, коли куди.
Реально, таке часто зустрічаю. Багато таких кому потрібен рецепт того що і так ясно як готується?
Очевидно що я не важила помідори і не засікала в мікрохвильовці час до секунди
Дую ветер• 31 октября 2022
Ответ дляразмахер
І що?
Те, що без рецепта і ’на око’ це хрючево якесь а не страва

Карапулька• 31 октября 2022
Ответ дляДую ветер
Ви суп теж по рецепту варите?
Дую ветер• 31 октября 2022
Ответ дляКарапулька
Ви суп теж по рецепту варите?
Абсолютно все по рецепту, тільки більшість вже в голові тих рецептів
Карапулька• 31 октября 2022
Ответ дляДую ветер
Я просто мало собі уявляю готування супу по рецепту.
Це як?
М’ясо зважили, картоплю зважили і інші овочі теж? Крупу? Воду відміряли?
Дую ветер• 31 октября 2022
Ответ дляКарапулька
Це як?
В ідеалі саме так і повинно бути, я вже плюс мінус знаю скільки потрібно брати м´яса чи овочів на конкретну каструлю
Карапулька• 31 октября 2022
Ответ дляДую ветер
Мабуть у вас ну дуже багато вільного часу
Дую ветер• 31 октября 2022
Ответ дляКарапулька
Достатньо

ok1904• 31 октября 2022
Готую, коли хочу саме авткнтичне. Особливе.
Наприклад салат з хурмою
Мэри Попкинс• 31 октября 2022
Ответ дляКарапулька
Ви суп теж по рецепту варите?
Який саме?
Ну от наприклад для харчо я дивилась саме грузинські рецепти. Болгарська квасолева пряна чорба, румунська зама - по рецептах, щоб воно вийшло як треба, а не похльобка якась незрозуміла.
ПростоБелка• 31 октября 2022
незнакомое,то что готовлю впервые - только четко по рецепту,ну не до взвешивания до граммов,конечно))
а потом уже на глаз
Невидимка• 31 октября 2022
Ответ дляАфродитаПетровна
А вы сразу по рецепту не видите что получится ?
Не
Yarina-753a• 01 ноября 2022
Ответ дляКарапулька
Так як можна визначити час конкретно для вас, якщо кожна духовка має свої технічні характеристики.
М’ясо домашнє і магазинне мають дуже різний час приготування
в нормальных рецептах все прописано - четко время что и сколько готовится.
по таким и готовлю