Анна-91a8• 01 ноября 2022

Куда донатить на зсу?

Весотехник• 01 ноября 2022
Ответ дляМайструю крила
Та нізащо! 90% грошей невідомо де губляться...
А чого так мало? Може 95%?

Весотехник• 01 ноября 2022
Ответ дляTeonaa
Как ?! 😳
Російське ІПСО воно таке. Чого дивуєтесь? Чим ефективніше працюють волонтери, тим більше бруду ллється
Майстерня домашнього текстилю• 01 ноября 2022
Загугліть Юрія Чорноморця. Знабжає фронт найкращою снайперкою.
Сиреневая цапля• 01 ноября 2022
Помогаем только напрямую, никаких донатов.
Проработник• 01 ноября 2022
Ответ дляВесотехник
Ще можна головою об стіну.
Бейтесь, какие вопросы! Доверяете ему, не вопрос,ваше право. А люди не доверяют и донатят адресно, а не этим циркачам в карманы. Разговор окончен.
Проработник• 01 ноября 2022
Ответ дляTeonaa
Как ?! 😳
Отак! Открывайте глаза уже.
malignant• 01 ноября 2022
Доброго дня, запрошую всіх до нашого благодійного фонду.
https://www.instagram.com/bulava_ukraine/

ми звітуємо за кожну гривню, додаємо накладні і результати на сторінці
Весотехник• 01 ноября 2022
Ответ дляПроработник
Якщо люди донатять адресно, вони не поливають брудом при цьому інших волонтерів. А от ті, хто не робить ні фіга а тільки встромлять палки в колеса, якраз пишуть подібну фігню.
Проработник• 01 ноября 2022
Ответ дляВесотехник
А кто поливпет? Недоверие, это факт и грязи здесь нет. Так что не перегибайте и не выдавайте желаемое за действительное.

Весотехник• 01 ноября 2022
Ответ дляПроработник
А що відразу задню даєте? Тихенько обгадить і в кущі? То може факти будуть, чи тільки рука лице?
Форточка с диоптриями• 01 ноября 2022
Ответ дляДА да да
Я не доверяю ни ему ни его фонду.
Вы умная.
А есть притулки.их так называют шуточно.
Притула у Арахамии втридорога покупает.Разницу делят.
Форточка с диоптриями• 01 ноября 2022
Ответ дляПовелитель интернета
Напряму воїнам найкраще. Майже всі фонди крадуть
ГО Справа Громад - все четко и с отчетами
ГО Гуркит
Соломенские котики
Роман Доник
Юрий Бирюков
Проработник• 01 ноября 2022
Ответ дляВесотехник
Вам скучно и примахаться не к кому? Даже в этой теме посмотрите о доверии к нему и его фонду и все ясно. А примахались исключительно ко мне. Заднюю даете наверняка вы, а нужны факты, ищите. Прихлебатели.
Форточка с диоптриями• 01 ноября 2022
Ответ дляВесотехник
Это не про Притулу.
Лачен-проект Пинчука
Притула-проект АП и Ермака-никаких проверок ни единой
Стерненко даже писать не хочу
ДА да да• 01 ноября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Вы умная.
Притула заскандалился еще до войны и во время и не раз, покупая херню за очень дорого, отмывая деньги. Это все стараются не светить, ведь даже интернет сми , пишут новости, по чей то указке и курируются кем то . Поэтому все плохое о притуле и не тиражируется в больших масштабах.
Весотехник• 01 ноября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Это не про Притулу.
Лачен-проект Пинчука
Стерненко даже писать не хочу
Ну як і було сказано вище. Фактів -жодного, одні вкиди.
Весотехник• 01 ноября 2022
Ответ дляПроработник
Так це ж ви брудом відразу кинулись поливати. А тепер ще й переходити на особистості. І питаю я не тільки у вас, ну це звичайно якщо читати, а не просто зайти вкид зробити. То факти будуть?
Teonaa• 01 ноября 2022
Ответ дляПроработник
Отак! Открывайте глаза уже.
А спутник?
Дроньі по-моему еще
Весотехник• 01 ноября 2022
Ответ дляДА да да
О, і знову -щось, десь, колись, я точно не знаю, але мені двоюрідна тітка бабусиної сусідки казала.

Весотехник• 01 ноября 2022
Модератори, а може аноніми вже заборонити в цій темі?
Проработник• 01 ноября 2022
Ответ дляВесотехник
Где? Покажите? Назвала циркача его именем? В чем грязь? Выразила недоверие? Имею право! В чем грязь?В ваших домыслах? Фантазируйте, не препятствую.
Весотехник• 01 ноября 2022
Ответ дляПроработник
Щось ви занадто голосно репетуєте
Проработник• 01 ноября 2022
Ответ дляВесотехник
Щось ви занадто голосно репетуєте
Просто не пойму, чего вы именно ко мне пристебались, а не к другим, кто против донатов его фонду. На свой счет не принимйте, вы не стоите внимания.
Весотехник• 01 ноября 2022
Ответ дляПроработник
Я так розумію, відповіді в принципі не читаєте, але відповім іще раз. Може, до вас просто туго доходить. У інших я теж запитувала, так само як і у вам. Це по-перше. По-друге, ви відразу ж на відповідь про фонд Притули відповіли смайликоим, який означає приблизно наступне-блін, ну скільки можна нести таку дурню. Своїх варіантів звісно ви не пропонували. От мені і цікаво, що за черговий вкид проти волонтерів, які реально роблять багато корисного, і це просто від невеликого розуму чи щось інше. В все більше схиляюсь, що таки перше. А оскільки ви вже декілька разів писали, що припиняєте розмову, а все як ті їжачки, що плакали і кололись але від кактуса не відходили, то можете таки не відповідати , бо ваші відповіді не варті уваги
Сірничок• 01 ноября 2022
Роман Донік
Леся Літвінова
Гуркіт (Антон Сененко)
Госпітальєри