Olesya Kim• 01 ноября 2022

ВПО в Одесі. Як вам тут?

Переїхала в це місто, але поки що зареєстрована в іншому. Чи варто перереєструватися тут? Це важко буде зробити? Довго? Щоб отримати гуманітарку, треба бігати по чергам чи як?
Zheka.82• 01 ноября 2022
Чи варто перереєструватися тут?
Если хочется то да но совершенно не обезательно.
Це важко буде зробити?
ЦНАП вам в помошь.
Довго?
Да довольно таки.
Щоб отримати гуманітарку, треба бігати по чергам чи як?
Да и очереди с 7 утра большие.

автор Olesya Kim • 01 ноября 2022
Ответ дляZheka.82
Чи варто перереєструватися тут?
Це важко буде зробити?
ЦНАП вам в помошь.
Довго?
Да довольно таки.
Да и очереди с 7 утра большие.
Оооо, я так і думала, дякую. Тобто, це законно, що я живу не там де зареєстрована як впо?
Zheka.82• 01 ноября 2022
Ответ дляOlesya Kim
Это ж Одесса детка тут все законно😉. Ну а если серезно то если вдруг чегото будут выдавать то можете пролететь при отсутствии регистрации.
felina.nat• 01 ноября 2022
’Внутрішньо переміщена особа зобов´язана повідомляти про зміну місця проживання в структурний підрозділ з питань соціального захисту населення за новим місцем проживання протягом 10 днів з дня прибуття на нове місце проживання.’
автор Olesya Kim • 01 ноября 2022
Ответ дляZheka.82
Та справа ж не в Одесі. А в тому місті де я якраз не живу
автор Olesya Kim • 01 ноября 2022
Ответ дляfelina.nat
Ги. Мене там уже три місяці нема. Ніхто навіть не питав
felina.nat• 01 ноября 2022
Ответ дляOlesya Kim
Вы спросили, законно ли. Нет, не очень. Наказуемо? Вроде бы да, писали, что могут снять статус ВПО и потребовать вернуть незаконно полученные выплаты. Но не слышала, чтобы кто-то уже жаловался на такие последствия. Хотя слухи, что ВПО проверяют выборочно, ходят давно. Но это все не меняет ничего в плане законности)
автор Olesya Kim • 01 ноября 2022
Ответ дляfelina.nat
Ясно))) Ехх, коли уже додому... Щоб не заморочуватися такими питаннями...
Ольга-150416• 02 ноября 2022
Да! Проверяют! Выборочно! Но у них есть бооооольшой список! Я его лично видела) так как мне звонили приехать подтвердить что я на месте)))