ДелайКак_Я• 03 ноября 2022
Скільки б потратили на відпустку
Уявіть, що Ви розлучена, від колишнього копійки.
Є робота хороша, але посада декретна і людина весною виходить.
Є 2-3$, зараз живете закордоном з дитиною в гуртожитку, платите за житло мінімум.
Ви їхали б кудись у відпустку (новий рік згоряє відпустка): море на тиждень, можна в США на 2 тижні вгості до знайомих (купити потрібно буде білет і там харчування/розваги), чи поїхали б просто в межах україни де ви є (в дитини якраз день народження, відсвяткувати краще пізніше ніж ніяк: поїхати в інше місто на пару днів погуляти ),
Чи працювали б нон-стоп і копили гроші, бо дійсно не відомо скільки ще буде робота?
І коли не пускають у відпустку і на роботі завал просто б не йшли?
З одного боку, ну зовсім не час втратити гроші. З іншого, треба жити..
ДелайКак_Я
• 03 ноября 2022
Ответ дляАстоновитесь!
Автор, а какая у Вас зп в месяц? И кем Вы работаете, что думаете, что работу не найдёте, если кто-то ищ декрета выйдет?
40-50 т.грн.
Роботу знайду, але в Україні і на нижчу зп.
закордоном не знайду взагалі( в полі чи заводі нема здоров´я працювати
ДелайКак_Я
• 03 ноября 2022
Ответ дляАстоновитесь!
В Гданськ летом нужно ездить, зимой там холод собачий. Я за отпуск. Италия, Испания или Португалия. США - дорого и долго, не полетела бы
Просто в США не треба за житло платити, а всюди треба
ДелайКак_Я
• 03 ноября 2022
Ответ дляНепостоянная постоянность
Не вдаваясь в подробности поездок, кто вам сказал , что с наступлением нового года сгорает отпуск?
Такого понятия в трудовом законодательстве нет.
В нас в компанії списують відпустку (
ДелайКак_Я
• 03 ноября 2022
Ответ дляKhmelnichanka
Дивлячись , в якій Ви країні.
Швидше за все, я б шукала варіанти на місці, а вже з настапної відпустки (трохи ще підзаробиаши грошей) - махнула би на море.
Хоча...якщо б знайшла бюджетний варіант на море взимку, то теж ризикнула би.
Гарного відпосинку!
Польща
Астоновитесь!• 03 ноября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Вы билеты купите и у Вас из запасов ничего не останется. По Европе билеты можно купить до 30 евро
Астоновитесь!• 03 ноября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
40-50 т.грн.
Ну вот найдёте и будете из Польши удалённо работать, как и сейчас. Я бы уже начинала искать
ДелайКак_Я
• 03 ноября 2022
Ответ дляАстоновитесь!
Маю ще надію, що мене залишать) я добре працюю)
Але спеціальність економіст, після війни віддалено ніхто не буде працювати
Астоновитесь!• 03 ноября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
А Вы знаете, когда война закончится? Но даже если Вы из оптимистов, тогда тем более летите, посмотрите, что в мире есть кроме Карпат и деревни возле Жешува
ДелайКак_Я
• 03 ноября 2022
Ответ дляАстоновитесь!
Я була уже в декількох країнах, просто до декрету)
Чумачечая_• 03 ноября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Я в Польщі. Хіба в Краків з дитиною поїхати і ще кудись.
Може Гданськ , але це протилежний бік від того, де я є
В гори поїдьте, Каспрів верх
КрытыхРынков• 03 ноября 2022
Вибачайте, але усе не читала. Я зараз в Україні, раджу вам жити зараз, їдьте у відпустку.
Непостоянная постоянность• 03 ноября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
В нас в компанії списують відпустку (
Это незаконно.
У вас там такая хорошая зарплата, что можно терпеть правовой беспредел?
Никто не жалуется? Или хозяева бессмертные и обнаглевшие ?
Ответ дляДелайКак_Я
Варто в Гданськ їхатт? Мені літаком хіба.
Я ще нн знаю, є захист в Польщі песель, не впевнена, чи можна по ЄС їздитт
якщо у вас песель укр, біометричний паспорт, ви можете і за межі ЄС виїзжати без проблем. іноді бувають норм ціни з жешува, недавно дивилась з катовіце той же Єгипет Марса Алам без маси кацапів, з вильотами на наступний день, дуже хороші ціни були, але підходить тільки для тих, хто проживає у Польщі, так як з України не можна встигнули доїхати.