ДелайКак_Я• 03 ноября 2022

Скільки б потратили на відпустку

Уявіть, що Ви розлучена, від колишнього копійки.
Є робота хороша, але посада декретна і людина весною виходить.
Є 2-3$, зараз живете закордоном з дитиною в гуртожитку, платите за житло мінімум.
Ви їхали б кудись у відпустку (новий рік згоряє відпустка): море на тиждень, можна в США на 2 тижні вгості до знайомих (купити потрібно буде білет і там харчування/розваги), чи поїхали б просто в межах україни де ви є (в дитини якраз день народження, відсвяткувати краще пізніше ніж ніяк: поїхати в інше місто на пару днів погуляти ),
Чи працювали б нон-стоп і копили гроші, бо дійсно не відомо скільки ще буде робота?
І коли не пускають у відпустку і на роботі завал просто б не йшли?
З одного боку, ну зовсім не час втратити гроші. З іншого, треба жити..
Холодная каша• 03 ноября 2022
Жити...
Бюджетно треба, штати дорогувато, 2-3 к то ж тіко квитки. Чи ви дешевше знайшли?
Я б в Лісабон поперлася.

Барабасиха• 03 ноября 2022
Працюйте, поїхати можна і навесні, коли вийде людина.
автор ДелайКак_Я • 03 ноября 2022
Ответ дляХолодная каша
Жити...
Я б в Лісабон поперлася.
Я в Польщі. Хіба в Краків з дитиною поїхати і ще кудись.
Може Гданськ , але це протилежний бік від того, де я є
автор ДелайКак_Я • 03 ноября 2022
Ответ дляБарабасиха
Відпустка згорить..
Холодная каша• 03 ноября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Ну так подивіться квитки дешеві, з Польші ж багато куди є. Я з донькою була в Таліні, там кльові готельчики зі спа. Класно відпочили. Була у Вроцлаві, та й в Гданську теж була. Можна шось підібрати дешеве.
Хитрушка-чекушка• 03 ноября 2022
2-3 тыс$- это все, что есть? Тогда бы не ехала в отпуск
автор ДелайКак_Я • 03 ноября 2022
Ответ дляХолодная каша
Варто в Гданськ їхатт? Мені літаком хіба.
Я ще нн знаю, є захист в Польщі песель, не впевнена, чи можна по ЄС їздитт
автор ДелайКак_Я • 03 ноября 2022
Ответ дляХитрушка-чекушка
З грошей)
Дома в Україні квартира, а тут машина)
Холодная каша• 03 ноября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Можна їздити.

Мені подобається Польша взагалі вся - дешево, смачно і красиво.
І в Гданську сподобалося. Але були там не довго, 3 дні, був звідти перельот до Норвегії.
Там кажуть варто дивитися ще Гдиню і Сопот, не встигли. Якщо більше часу у вас, то там на поїзді можна поїхати.

автор ДелайКак_Я • 03 ноября 2022
Ответ дляХолодная каша
Ще момент, що житло дешеве до весни максимум, і там потрібно буде шукати.
Але відпустка згоряє і шкода.
Я за 6 років дитини крім Карпат 1 раз ніде не була
автор ДелайКак_Я • 03 ноября 2022
Ответ дляХолодная каша
Можна їздити.

Дочці ще 6. Вона не прямо таки для пішохідної екскурсії
автор ДелайКак_Я • 03 ноября 2022
Ответ дляБарабасиха
О і ще момент. Дозвіл на виїзд дитини закордон є до лютого. Колишній сказав, що більше не дасть.
Тому не знаю, як потім вийде їхати кудись
Холодная каша• 03 ноября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Але відпустка згоряє і шкода.
Ну дивіться, дешеві варіанти - Прибалтика, Будапешт, Польша ваша, Румунія ще не дорога - ті ж Карпати, але по іншому все одно. В Словакії не була, не знаю шо там по цінам і шо там робити.

Сподіваюсь, щось знайдете для себе цікаве.
Хитрушка-чекушка• 03 ноября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
З грошей)
Дома в Україні квартира, а тут машина)
Я поняла. С таким запасом не тратилась бы
Холодная каша• 03 ноября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Нормальний вік. Якщо Гданськ, то там невелике містечко.
А ви де? У Вроцлаві?
ничевока• 03 ноября 2022
Обязательно поехать! Но бюджетно и ненадолго. В Краков можно - там закрытый аквапарк, ребенку будет интересно. Или в Словакию можно - в Бешеневе небольшой термальный парк, можно купаться на открытом воздухе зимой - тоже прикольно, детям нравится.
автор ДелайКак_Я • 03 ноября 2022
Ответ дляХолодная каша
А ви де? У Вроцлаві?
В селі біля Жешува
Холодная каша• 03 ноября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
В селі біля Жешува
В Жешуві не була, не знаю.
никогда такого не было• 03 ноября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
свозите ребенка в Энерджиляндию. Впечатлений на год. в вашем положении это роскошь. деньги хоть не под матрасом храните?

Курочка-наседка• 03 ноября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
взагалі на це має буть пофігу, до кінця війни це не важливо у в принципі важливо лише нашим, а ви з Польщі
парИла я парИла• 03 ноября 2022
Море. На тиждень . Не вагайтесь !
Я все чекала, то діти підростуть, то ремонт , то ще шось …
А тім літом у кредит, але полетіли на відпочинок . Можно було і дешевше без кредиту , але ж хотілось саме в той Отель
Гроші заробили, кредит повернули . Та прийшла війнам і в цьому році, я раділа Шо все Ж такі тоді ризикнула)
Їдьте відпочиньте від реальності
ЭмчЭндЭм• 03 ноября 2022
На море - это только Египет, или что подороже( На двоих вы всю заначку потратите. США для «покататься» тоже дорогая и бессмысленная история.
Отпуск однозначно стоит взять, чтобы отдохнуть от работы. Можно в конце ноября поехать во Вроцлав. Там будет очень красивая новогодняя ярмарка. Купите билеты на поезд заранее, можно найти недорого. Из Вроцлава можно съездить в замок Ксёнж. Там должно быть красиво)

Как вариант - Краков, оттуда в Закопане и Татранский национальный парк.
Доктор Хаос• 03 ноября 2022
працювала б і збирала далі
Khmelnichanka• 03 ноября 2022
Дивлячись , в якій Ви країні.
Швидше за все, я б шукала варіанти на місці, а вже з настапної відпустки (трохи ще підзаробиаши грошей) - махнула би на море.
Хоча...якщо б знайшла бюджетний варіант на море взимку, то теж ризикнула би.
Гарного відпосинку!
Непостоянная постоянность• 03 ноября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Але відпустка згоряє і шкода.
Не вдаваясь в подробности поездок, кто вам сказал , что с наступлением нового года сгорает отпуск?
Такого понятия в трудовом законодательстве нет.
Астоновитесь!• 03 ноября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
В Гданськ летом нужно ездить, зимой там холод собачий. Я за отпуск. Италия, Испания или Португалия. США - дорого и долго, не полетела бы
Астоновитесь!• 03 ноября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Можно
Астоновитесь!• 03 ноября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Але відпустка згоряє і шкода.
Автор, а какая у Вас зп в месяц? И кем Вы работаете, что думаете, что работу не найдёте, если кто-то ищ декрета выйдет?
Астоновитесь!• 03 ноября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
А Вы в Украину собираетесь возвращаться? Вы ребёнка уже вывезли
автор ДелайКак_Я • 03 ноября 2022
Ответ дляАстоновитесь!
Робота віддалена з України.
А тут я ні мови не знаю, ні роботи нема.
Я тут на життя не зароблю