БолеИменее• 03 ноября 2022
Донька віднині не незаймана. Як уникнути осуду?
Хто живе з Богом в серці має мене зрозуміти. Недавно при певних обставинах дізналась, що донька почала вести статеве життя місяць тому. Це були не серйозні стосунки, переспали й розійшлись. Їй 20, ми віруючі, виховували її з тим, що має бути вірна одному чоловікові, а тут - такий бруд. Соромно сказати. Чоловікові і родичам не говорила. Віруючі, хто стикався з такою ситуацією? Вмовляла її піти до священника і покаятись за розпусту, вона не хоче. Дітей ніколи не били.
Разачаровусь_очень_быстро• 03 ноября 2022
Ответ дляnezhinka
1. Вік живи, вік учись.
2. Я ж запитувала, а не стверджувала, що у вас з розумінням зверненої мови?
3. Йдеться не про права, а про диференціацію.
4. Онана бог осудив чи покарав, я точно не знаю, значить, гріх. Чи бог карає не тільки за гріхи.
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
1) Мы не в школе , чтобы вы исправляли мою орфографию .
2) Так ’может’ или написано ?
3) А люди неиудейского вероисповедания что , не имеют права отвечать вопросом на вопрос ? Где такое написано ?
4) Вот прям так и написано ’Онанизм - грех’ ? В каком именно месте ?
2) Так ’может’ или написано ?
да, так і написано.
Или не знаете, что неправедные Царства Божия не наследуют? Не обманывайтесь: ни блудники, ни идолослужители, ни прелюбодеи, ни малакии, ни мужеложники,
(1-е Коринфянам 6:9)
Ответ дляКурочка
ничего себе таинство покаяния
А парнишка-то красавец какой ! Переспал с девушкой , лишил невинности , еще и позвонил настучал ... Интересно , его за блуд исключат ?
Ответ дляSvitlo_
Просвітер має виключити зчленів церкви і сказати причину виключення - блуд.
Интересно , а парня за блуд исключат ?
Ответ дляnezhinka
Удалено администрацией...
А Библия меня обязывает вам на форуме отвечать ? Что-то новенькое ...
Ответ дляSvitlo_
так, виключать. Він хотів, щоб вона пішла за нього. Думав просвітер і батьки натиснуть на неї.
Вдвойне красавец ....
Кукарачка• 03 ноября 2022
Ооо, подъехали религиозные троли)
Особенно умилило вот это: ’мужу и родичам еще не говорила’
Потерпите до какого-нибудь застолья и под оливьешку объявите сразу всем, чтобы два раза не вставать.
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Я взагалі не керуюсь біблією. До чого тут біблія? У вас, як у Газманова, мислі-скакуни. Не зобов´язані відповідати, ніхто вас і не змушує, але ж ви відповіли, просто смайлом. Це так примітивно.
Кукарачка• 03 ноября 2022
Ответ дляMs. Анонимная
А в Африке что-то зашивают на писе... Вот Вам и 21 век. Если у мамки вера в душе и в голове... Дочку жалко, взрослая девочка.
Эээ, не зашивают, а отрезают.....
Всех в сад• 03 ноября 2022
Маша,ви чокнута.Вірною бути одному чоловікові,та що за приниження...А якщо той вірний,витре ноги об вашу доньку,...
Чому ви заставляєте доньку комусь щось бути винній.
Всех в сад• 03 ноября 2022
Ответ дляБолеИменее
А ви вважаєте, що чоловікові буде приємно після іншого з нею спати?
Чому ви про доньку не думаєте...а про когось ,якого ще на горизонті не видно...Взагалі з головою не дружете.
Хто вам так мозок промив.
Курочка• 03 ноября 2022
Ответ дляSvitlo_
Так пише Біблія. Якщо віруюча згрішила, то виключають з церкви.
а я думала, из церкви исключают, если человек, как говорят, пошел в мир, живет и каяться не собирается. тогда его исключают.
а как же написано, что к согрешившим не будьте суровы, но с терпением, может спасутся, не помню точно как там.
а зачем тогда звонить священнику с исповедью, если тебя после этого исключат, да еще и на всю церковь объявят?
Курочка• 03 ноября 2022
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
я в шоке. тайна покаяния, называется. позвони покаяться, чтобы тебя ославили на всю церковь, и выгнали. а если городок маленький, то это все будут знать. в чем смысл вообще?
Ответ дляКурочка
Ці питання не до мене. В кожній церкві свої устої. Якщо людина не буде більше грішити - з часом її знову приймуть в члени церкви.
Кукарачка• 03 ноября 2022
Ответ дляSvitlo_
Бог должен быть в сердце, а не в церкви.
А вот от этих приемов и ’исключений’ попахивает комсомолом и компартией с отбиранием партбилета у неоправдавших ожиданий.
Ответ дляКурочка
Смисл в чому? Понесе покарання на землі, не понесе в небі. Практика показує, що в тих, хто виносить гріх на світло і приймає покарання - Бог прощає і людина щасливо живе. Інша ситуація з тими, хто це таїть.
Курочка• 03 ноября 2022
Ответ дляЛеска
А навіщо розказувати ну ладно чоловіку, а родичам??
То її справа, не лізьте
та у них там все свои. каждый должен знать все про всех. свое только они не забывают прикрывать. а про других вон на всю церковь объявляют
МЧСница• 03 ноября 2022
Ответ дляБолеИменее
Але це буде обман. Незаймана - це незаймана, незайманість буває лише раз в житті
або тріль звичайний, або недалекість зашквальна
Мой завтрак• 03 ноября 2022
Я Вас осуждаю за то,что мнение людей для Вас важнее дочери. Я верующая но таких проблем у нас дочерьми не было из-за этого. И я бы не допустила чтобы об этом знали все в церкви
Курочка• 03 ноября 2022
Ответ дляSvitlo_
а до кого? вы же ходите в церковь. малейший грех и ваш объявят перед всей церковью и выгонят вас. пойдете в мир, посидите там, и конечно в мире, где вообще все можно, человек явно не будет грешить.
придет в церковь и на голубом глазу - не грешил. потому что понимает, что ага, скажи им, покайся, опять по местному радио новости пойдут бегущей строкой.
Ответ дляКукарачка
Ви Біблію читаєте? Так Біблія каже, з тими хто заключив завіт з Богом і вчинив гріх (тяжкий) - навіть за стіл один не сідайте. І багато багато місць в Новому Заповіті, що вказують на обов´язковысть виключення з церкви.
Курочка• 03 ноября 2022
Ответ дляКукарачка
вот да. написано ’не гордись, но бойся, Бог засохшие ветви отсек, но в силе и привить, а спасешься ли ты’
Ответ дляМой завтрак
Тобто все приховували б? І перед вінчанням (якщо воно б колись було) на питання священника - сказали б, що цтнотлива?