Плюшевая дыба• 05 ноября 2022
Ось і я знайшла презерватив
Разом більше 20 років. Двоє діток. Були в мене підозри зради, але фактів не було. А вчора знайшла в машині під сидінням презерватив. Говорить, що не знає де він взявся. Навіть клянеться дітьми і своєю мамою, що не зраджував ні разу за всі роки, що ми разом.... говорить, що якщо не вірю, то давай підемо на детектор брехні... Хочу почути пораду, хто через таке пройшов. Будь ласка без насмішок, бо мені не смішно ...
Санта Барбара• 05 ноября 2022
Ответ дляГладиолус
А что это за детский сад кляться
Мне дико такое читать. Здоровый муж и начинает, я клянусь... Ну пи@ц же.
Может это секрет какой- то, после слова ’клянусь’ Другой человек попадает под влияние другого? 😂
Ще і як це діє на жінок. Вони вважають, як дітьми клянеться, то це 100 відсотків правда. Це для жінок, як мантра ці слова. Траплялись і мені такі убогі чоловіки, які дітьми клялися. Послала на.ер , як почула це. Які вони чоловіки, що такий брєд мелять і дітьми прикриваються.
Алиса в стране Советчица• 05 ноября 2022
Ответ дляСиреневая цапля
Автор, було схоже, ой не можу, ой там болить, ой голова болить. Насправді вже з іншою спав, а я була з локшиною на вухах.
Аналогично...
Свезло так свезло• 05 ноября 2022
Ответ дляБрынза
Нашла в бардачке машины записку от какой-то женщины романтическую, видно что женщине по тексту 50+. Мне и мужу 30+ Я вначале опешила, аж волосы зашевелились, показала мужу, он начал смеяться, и потом до меня дошло что я сижу в машине свекра. Муж всегда меняется машинами, когда отвозит на мойку полный комплекс, потом едем домой на машине свекра и на следующий день меняет снова (работают вместе), да и вообще часто меняются, если надо что-то габаритное или далеко ехать, выбирает что подходит под потребности дня. Но мне все равно интересно от кого была та записка))) было 2 варианта, со свекровь не живут много лет, если шо
А как вы по тексту определили возраст, интересно. Витиеватость выражений,что ли? Так может и девочка-ботаник писать
Санта Барбара• 05 ноября 2022
Ответ дляБрынза
Ну що можна такого написати, що видно скільки дамі років?))
А мені скільки, якщо судити по письму?)
ПростоБелка• 05 ноября 2022
Ответ дляГладиолус
А что это за детский сад кляться
Ну дико і що? Комусь нормально
Фрося_Бурлакова• 05 ноября 2022
Ответ дляГуру троллинга
То з коробкою прилипло. Поки йшов, два випало, один залишився. Все логічно і нема підстав для хвилювання.

Фрося_Бурлакова• 05 ноября 2022
Ответ дляГуру троллинга
Він ще й дурний )
У Вас чудове почуття гумору)
Фрося_Бурлакова• 05 ноября 2022
Ответ дляГуру троллинга
Німеччина- це чудово. Ніхто не буде рахувати, скільки тих презервативів осіннім вітром надуло в автівку. Або і додому можна привести. Розумна порада)
Я не можу)), Ви мій фаворит, дякую за хвилинку позитиву. Автору я звісно співчуваю, але може воно і на краще, лиш потрібно зробити правильні висновки.
Чупа-чупс• 05 ноября 2022
Ответ дляДушка-свекровь)))
Ну дивіться, ви ж часто в машині знаходитесь, мабуть. Їздите разом кудись
Це треба бути зовсім дурним, щоб під сидінням зберігати такі речі. Хіба б не приховав куди подалі, якщо зраджує…
У нас одна машина на двоих с мужем. Никогда не лазила под сиденьем. Что там искать?
Душка-свекровь)))• 05 ноября 2022
Ответ дляЧупа-чупс
Прибирати, чи випадково побачити
Анютины ласки• 05 ноября 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Всім дякую за слушні поради) Те що хотіла почути, я почула. Тему закриваю, бо неприємно читати деякі коментарі.... Теж думала, що маю хорошого, вірного чоловіка і ця тема мене ніколи не буде стосуватися.
Ви не туди написали. Тут чомусь здебільшого радіють чужим проблемам і одразу пишуть розлучатись. Не звертайте увагу. Презерватив - це краще, ніж без нього.
НуКаНаКа• 05 ноября 2022
Ну я находила презерватив. Муж таксист, он ими подторговывает.
Вы не представляете, сколько мужиков ходит не к любовницам, а к проституткам!
Паравозик• 05 ноября 2022
Ответ дляПростоБелка
Нехвй прклянеться членом, шо якщо бреше то відсохне.
Детектор можна обдурити
Ці ’клянеться ’ до одного місця, зраджував сто відсотків
Маргарита и Мастер• 05 ноября 2022
Ответ дляДушка-свекровь)))
Може, когось підвозив? Треба переписки в телефоні бачити
Я знаходила презерватив так, але то чоловіку десь безкоштовні дали, коли донором кров здавав, а він бере все, що дають
В нашей стране донором крови нигде не выдают презервативы. Талон на бесплатный обед - да.
Доктор Варвар• 05 ноября 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Лежала коробка з одним презервативом (запакованим) . Коробка на 3 штуки
Я знайшла 8 років тому перший презерватив. Весь чесний пречесний чоловік. В мене- зовсім ніяких підозр не було. 5 років вже в розлученні офіційному. Живе вже колишній в офіційному шлюбі із тією з якою весь той час мені зраджував. Просто дитина була мала - він так казав, а потім все ж таки нове кохання взяло верх( Ми зараз в добрих відносинах( в міру можливого) до дитини їздить , постійно на зв´язку. Співчуваю Вам.
ХикориДикори• 05 ноября 2022
Ответ дляДушка-свекровь)))
Нє, ну про член ще нехай, а жінок для чого ображаєте?
Так мужик наверняка пишет. Вы не поняли ? )
Паравозик• 05 ноября 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
І як він це пояснив?
Барышня_Смольный• 05 ноября 2022
а где у нас можно детектор лжи пройти? Автор, сходите обязательно - по-моему, это отличный вариант. Всяко лучше, чем ему отмазки придумывать
Малявка-козявка• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
яке статеве через 20 років життя???
НІЯКЕ.
Звідки така інформація? З власного досвіду?) Бо я одружена 19,5 років, і у нас усе супер із статевим життям. Так, секс рідше, але це ж природно. Але пристрасть, бажання, ласки - усе те саме
Малявка-козявка• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
ні, завжди однакове вялий член і втомлена жінка з обвисшими цицьками(((
я знову шокована. Я народила 2 дітей, у мене класні цицьки, не обвислі. Не все у людей так погано, як у вас
Пи Пи Пилюля• 05 ноября 2022
Ответ дляТАЗератти
Ого, ви реально контролюєте коробки з презіками
, я над цим не задумувалася
У нас вони в шафі лежать і мені без різниці, що з ними, чоловік сам купує, сам їх бере
, я над цим не задумувалася У нас вони в шафі лежать і мені без різниці, що з ними, чоловік сам купує, сам їх бере
Ну і погано що ви така наївна
Паравозик• 05 ноября 2022
Ответ длябылоИпрошло
Підкинули? Хтось заздоить Вашому сімейному щасттю.
Взагалі аптечка комплектується презервативами, може нову купив?
В нас є аптечка польська в машині і весь час вона запакована лежала до того як я її не розпакувала просто подивитися,що там і знаєте ніяких презервативі там не було.
Може жгут,а не презерватив,щоб раптом,що кров зупинити в аптечки комплектують?)
А взагалі гарні у вас фантазії;)
Але не вводьте автора в оману)
А взагалі гарні у вас фантазії;)
Але не вводьте автора в оману)
ТАЗератти• 05 ноября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ну і погано що ви така наївна
Не знаю, я для себе вирішила, що мене мій чоловік влаштовує, + сама не свята, кожного таке може спіткати на рівному місці і не навмисно, природа така наша - не всім її контролювати вдається, кожен може оступитися, тому не шукаю, не контролюю, займаюся собою так, що мене чоловік ревнує і тихо контролює + все мені і для мене, якщо щось зміниться, то не боюся залишитися сама
17 років разом, 3 дітей, давно живу без фантазії про вічну любов
Ищу Аленя• 05 ноября 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
Не верю с таким весом он очень худой
Я тоже ему сказала, что не может быть. Пошел перевзвесился в поликлинике, без обуви и откинули 1,5 кг на вещи - 67
красавчик
Ищу Аленя• 05 ноября 2022
Ответ дляНалитое яблочко
Я люблю жилистых мужчин, но Ваш однозначно худоват будет. Мой 1.80 весит 76 и худощавый очень.
Хотя , надо смотреть)))
Так и хочется фото скинуть))
очки_ннадо• 05 ноября 2022
Ответ дляРостки жимолости
Перестаньте изводится. Может подвозил кого. Может к подошве ботинка прилип презерватив и в машине отвалился.
У мене в сумці був презерватив у косметичці і прокладки і ще якесь барахло, то воно постійно якось в мене вивалюється у найнезручніших ситуаціях) Якось той презик разом з гаманцем на касі дістала, сама не знаю, як так вийшло. І навіщо і звідки той презерватив у мене взагалі
Говорящая галограмма Чингисхана.• 05 ноября 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Його, то він два вже використав.
Джавеліна• 05 ноября 2022
Підставили, я не такий, не знаю де взявся, це не то шо ти подумала, мамой клянусь. Боже, в це ще хтось вірить?