Хомо_сапиенс• 05 ноября 2022
Українки як ви у Польші виживаєте?
Доброго ранку найкращі україночки
Дівчатка хто у Польщі раскажить як ви?
Українцям стало набагато тяжче, коли ми приїхали сюди була якась допомога, зараз нічого
Все тягнемо своїми силами хто з дітками хто без діток, вже і полякам ми надоїли
З/пл вистачає тільки на оренду житла, як ви виживаєте?
Дівчатка хто лишився я розумію що вам ще складніше ситуація критична нема то світла то води, грошей, всіх підтримую, всім тяжко
Прошу не обзивати і не ображати ні виїхавших не українок що залишились
Дівчатка хто у Польщі раскажить як ви?
Карамелька• 05 ноября 2022
Без образ.
А чиїми силами ви хотіли все тянути і хто вам має допомагати з вашими дітками? Я серйозно, от як це у вашому розумінні має виглядати?
Дюймовочка• 05 ноября 2022
З самого початку розраховували самі на себе. Оформили тільки допомогу на дитину. Продукти завджи самі купували.
ПМСница• 05 ноября 2022
Ответ дляКарамелька
Без образ.
Взагалі жодна країна могла не допомогати фінансово. Дозволили в´їзд без обмежень і барахтайтесь.
Цветик-семицветик• 05 ноября 2022
Ответ дляКарамелька
Без образ.
Соціал - квартира і гроші на їжу і мін життя. А на упахвтись на складній праці за 15 злотих за годину.
Дюймовочка• 05 ноября 2022
А чоловік є у вас? Нехай він приймає участь фінансово.
Я розумію що зп вам крім квартири ні на шо не вистачить
З таким розкладом їхати в Україну або шукати поляка. Я серйозно
Карамелька• 05 ноября 2022
Ответ дляПМСница
Ну як сказати. Дякую їм за допомогу, але впринципі не могла, є конвенція щодо прийому біженців.
Але я розумію про що ви
Хомо_сапиенс
• 05 ноября 2022
Ответ дляКарамелька
Без образ.
Я хотіла залишитись вдома, вимушена еміграція то не для кожного, повертатись особисто мені наразі немає куди, домівка у зоні бойових дій
Дюймовочка• 05 ноября 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
Чому?
Карамелька• 05 ноября 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
Ну не упахуйтесь🤷♀️
Вас хтось заставляє, вам щось винні?
Цветик-семицветик• 05 ноября 2022
Ответ дляДюймовочка
Чому?
Що саме? Тому що так в інших країнах...
Карамелька• 05 ноября 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
Ну так не сидіть в Польші🤷♀️
Дюймовочка• 05 ноября 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
Ну так зняти квартиру в спокійнішому місці. Є ж різниця платити 1000 зл чи 3000. Для мене очевидно
Таракашечка• 05 ноября 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
где?
Дюймовочка• 05 ноября 2022
Ответ дляКарамелька
Ну не упахуйтесь🤷♀️
Вас хтось заставляє, вам щось винні?
.
Хомо_сапиенс
• 05 ноября 2022
Ответ дляКарамелька
Ну так не сидіть в Польші🤷♀️
А де сидіти? Верещук каже не повертатись всім хто виїхав, кому вірити?
Дюймовочка• 05 ноября 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
Що саме? Тому що так в інших країнах...
В яких інших?))
ПМСница• 05 ноября 2022
Є варіант повернутися в Україну, можна в село якесь, можна знімати кімнату в Україні/в Польщі, переїхати в іншу країну. Шукати роботу з житлом.
После 18• 05 ноября 2022
Автор, у меня кто знакомые выехали-работают, но деньги тоже почти все уходят на съем. Мужья присылают, они остались в Украине и работают.
Дюймовочка• 05 ноября 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
Он пишуть в інших країнах соціал і на все вистачає.
Їдьте
Дюймовочка• 05 ноября 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
В Германії, Франції...
У Франції і ЗП інша.
ПМСница• 05 ноября 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
А вас Верещук годує? Самі вирішуєте.
После 18• 05 ноября 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
В Германії, Франції...
Эти страны разве дешевле?
Да в Германии больше пособия, но и траты соответственно тоже.
Карамелька• 05 ноября 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
Ви не маєте свого розуму? Живете як скаже Верещук?
Їдьте туди де безкоштовне житло, більші виплати
Цветик-семицветик• 05 ноября 2022
Ответ дляПМСница
А ви в селі? Ну. Ми сиділи в березні у далеких родичів. Роботи нема зовсім. Воду не лийте, не змивайте не прати, півдня сидіти дома бо у дворі пес. В роботи нема жодної. І якщо заходять на танках втекти нема шансів.
Дюймовочка• 05 ноября 2022
Ответ дляПосле 18
Эти страны разве дешевле?
У Франції моя знайома. Працює в кафе на кухні. Заробляє 1200-1300 євро. Житло соціальне, але в маленькому селі.
После 18• 05 ноября 2022
Ответ дляДюймовочка
Ну вы ж понимаете, что не всем везёт найти работу в селе.
ПМСница• 05 ноября 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
Я теж посиділа у лютому/березні у селі, думала там безпечніше. Більше не хочу. Є різні села. Десь можливо житло безкоштовне. Може робота дистанційна.
Карамелька• 05 ноября 2022
Ответ дляПосле 18
Ну ок. Живеш в селі, виплати на двох 800€ можна знайти підробіток + гуманітарка на 50€ в тиждень
Житло безкоштовне