Запыхалась• 05 ноября 2022
Питання по комуналці, газ, оплата через приват24.
За спожитий газ
ДП КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ - по цьому пункту у мене не було ніяких заборгованностей. Після переходу на Нафтогаз спочатку баланс був нульовий, як і мало бути. Потім сплила заборгованість за серпень, здається, 70 з лишнім грн. Не оплатила, бо вже оплачено, зателефонувати забула. Потім знов нульовий баланс. Тепер вилізли 2 копійки боргу. У когось було таке? Ви телефонували в Київгаз, чи воно саме зникало?
Запыхалась
• 05 ноября 2022
Ответ дляяните
2 коп - то вони так округляют
Там же все оплачено, уже не платим по этому счету, по идее не должно быть никаких счетов от Киевгаза.