Ро30BbIu_CJIoHuK• 05 ноября 2022
чи є десь зараз знижки, як минулого року?
Пам´ятаєте, як минулого року тут перед ЧП постійно були теми про вигідні пропозиції на різних сайтах. Здебільшого Єва і Розетка була. І коди на безкоштовну доставку з Єви постійно дівчата викладували.
Чи є зараз де вигідні пропозиції?
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 05 ноября 2022
Ответ дляОтмотала своё
В Єві були гарні скидки, вже підняли ціни.
жаль, пропустила.
Отмотала своё• 05 ноября 2022
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
жаль, пропустила.
Я випадково побачила. Зайшла подивитися маску для лиця, нагребла на 3тищі .
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 05 ноября 2022
Ответ дляОтмотала своё
ого! хоч що таке вигідне було?
Свисток ля-минор• 05 ноября 2022
На розетке детские книги по хорошей цене продавали. Но, уже подняли цены