Оно само купилось• 05 ноября 2022
Що Бог від мене хоче? Що Йому треба?
У мене віруюча мама, але просто привчила молитись зранку і ввечері і все, але я завжди мала зв‘язок з Богом, в думках спілкувалась з ним. Вообщєм у підлітковому віці мені ніби почали відкриватись духовні очі, я відмовилась поступово від алкоголю, цигарок та наркотиків і сексу з перемінним успіхом)) І в житті все почало йти по дупі, купа випробувань...в 16 років мені взагалі здалось що на мене зійшов Святий Дух(не жартую). Якщо я згрішу хоч раз, Бог мене обов´язково наказує, деколи дуже жорстоко, тому я Його слухаюсь і боюсь. Моїх віруючих родичів всеодно не так, і вони деколи можуть і згрішити і не паритись, я завжди хвилююсь, живу у страху. Цього року я декілька разів напилась, чого не робила уже багато років, то рік був жахливий просто. Я лінива, мені важко ходити у церкву щонеділі і читати довгі молитви, і я не знаю що Бог від мене хоче я всеодно не можу удосконалитись як потрібно. Я слабачка. Але я відчуваю строгий Його контроль у своєму житті...що робити???? І це добре чи погано?
Леди_в_ночи• 05 ноября 2022
а если это не Бог? есть другие варианты ?
вы не поддаетесь искушениям, но при этом вы очень импульсивный человек. И мне кажется, что сейчас вы подчинили свою жизнь вообще одной какой то цели.
Я бы хотела вам посоветовать действовать, идти вперед, ставить цели и не сидеть на месте, вам просто нужно сдвинуться с мертвой точки.
Ход конём• 05 ноября 2022
Если над вами издевается так тот, в кого верите- служите другому с рожками.
boringmovie• 05 ноября 2022
того бога, який виступає як требоватільний і каратільний мужчіна, вже 100 років нема як нема. вам допоможе глибинна психотепарія.. і пошук другого бога.
Тантрический кекс• 05 ноября 2022
Ответ дляboringmovie
А куди він дівся, що ви маєте на увазі?
Оно само купилось
• 05 ноября 2022
Ответ дляХод конём
Він хороший думаєте?
Брехушка• 05 ноября 2022
Вам би до психолога сходити
Справжня віра - вона не у виконанні обов´язкового набору ритуалів полягає
Оно само купилось
• 05 ноября 2022
Ответ дляГравицапа
Удалено администрацией...
Тобто віруюча людина це психічно хвора, так?
Оно само купилось
• 05 ноября 2022
Ответ дляБрехушка
Вам би до психолога сходити
Тобто заповіді це таке, дрібниці
Гравицапа• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Удалено администрацией...
Хорошенькая• 05 ноября 2022
Вам просто надо сходить к психиатру и жизнь наладится. Похоже употребление алкоголя, сигарет и наркотиков в подростковом возрасте серьёзно повредило вам мозг и психику..
Ход конём• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Він хороший думаєте?
Нет, но депутаты ему служат и не жалуются
Оно само купилось
• 05 ноября 2022
Ответ дляГравицапа
Удалено администрацией...
Ви так впевнені) А якщо я істинно віруюча а не хвора?) не допускаєте такого варіанту? Бог вас теж покарає за те що мене принижуєте тут )
Оно само купилось
• 05 ноября 2022
Ответ дляХод конём
До пори до часу
Красавица писяная• 05 ноября 2022
Автор, те,що ви описуєте-невроз, релігійна тематика. Хочу бути такою, а ’Бог’(за ним може бути суворий батько/мати чи образ віруючих рідних в цілому) хоче іншого. У мене виникає конфлікт внутрішній між тим,яка я є(хочу бути) і тим,якою я бути МУШУ. Помиріть ці 2 частини(з психологом) і вас попустить.
Брехушка• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
путіна хай покарає
Оно само купилось
• 05 ноября 2022
Ответ дляКрасавица писяная
Тобто те що я дуже близька з Богом і наприклад якщо зраджу чоловіку і потім реально будуть проблеми у житті то це брєд? А як Бог карав Давида, Соломона і тд?
Гравицапа• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Я прочитала ваш опус и сложила о вас впечатление. И вы опять подтверждаете мнение о том, что вам надо к специалисту, но не надо приплетать к этому бога.
Винник• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Якщо ви будете дійсно близькою з Богом, то в вас і думок про зраду не буде. А виконувати заповіді - то не покарання, чи обмеження, а як правила дорожнього руху/ не перебігай на червоне світло, бо може бути погано (наслідки)
Оно само купилось
• 05 ноября 2022
Ответ дляГравицапа
Бог з великої літери і я відчуваю різницю між психіатрією і справжньою вірою. А вам раджу теж задуматись над своїм духовним життям
Винник• 05 ноября 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Нічого він від вас не хоче, бо його не існує.
Існує)
Катька Пушкарева• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Вы очень агрессивны.
Это как соотностся с верой?
Оно само купилось
• 05 ноября 2022
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Бога немає. Змиріться з цим і живіть далі.
Так, ми просто самі по собі з‘явились
ksusha1155• 05 ноября 2022
Ваші фантазії. Спробуйте навмисне йти всіми тяжкими- що буде? Нічого. Це жарт, звичайно. А неприємності стаються з УСІМА, незалежно від віри в бога.
Гравицапа• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Лечитесь.
Акуна_Матата• 05 ноября 2022
Ваши проблемы не имеют ничего общего с Богом.
Как вера не имеет ничего общего с хождением в церковь по воскресеньям.
Бог - внутри Вас. Вы Бог в своей жизни и должны слушать себя. Если Вы сами себя не слушаете - сами себя и наказываете, обвиняя в этом высшие силы. Постарайтесь понять сами себя и взять на себя ответственность за свою жизни и тогда все наладится
Оно само купилось
• 05 ноября 2022
Ответ дляВинник
А чому тоді немає наслідків у інших? Образливо трохи
жижифреймут• 05 ноября 2022
Бог --це любов і радість. Звичайно, у всіх є випробування. Але ви драматизуєте. Знаєте є православні, а є православнуті. Не ображайтеся, але до психолога теж не завадило б.