Булгакова и Пушкина деруснифицируют, а памятник Катьке стоит в центре Одессы, как ни в чем не бывало.
Ответ дляКишкинэ
Вы не поймёте, что воевать с памятниками - это показатель трусости. И да, я считаю, что историю не нужно пытаться переиначить на свой лад каждой приходящей власти! И снос Екатерины не поможет военным на фронте, от смерти их не защитит!!! А глупо потраченные деньги на демонтаж можно более опционно потратить хотя бы на недостающее обмундирование тех же ВСУ!!
Не поможет, но поможет заткнуть помойку хуйла
Mrs.Ochmonek• 09 ноября 2022
Ответ дляПодрысь
менi не потрiбна, я написала ранiше, що зараз важливiше.
а чiпати поетiв свiтового рiвня це безглуздя
Яким ще поетам ’світового рівня ’ у нас пам´ятники в кількості декілька сотень?
Ответ дляРешка7777
Повторяем, большевиков
Город утратит перчинку и лицо
В том же Ес бережно к памятникам
Город утратит перчинку и лицо
В том же Ес бережно к памятникам
А как же потемкинцы? Вот перчинка была какая. )))
А вообще глупо в Одессе всей большой, красивой Одессе видеть как основную достопримечательность этот памятник. Который кстати ну уж ооочень похож на памятник Катьке в питере
Ответ для Shady lady
Історія переписується зараз!
Хочемо ми цього чи ні!
Діди разом воювали, а онуки пішли один на одного, і руські вбили тисячі українців!. Вам не здається що та історія де ми пліч опліч вже не актуальна???
За яку таку історію ви тримаєтеся?
Якщо вибирати чи на ЗСУ чи на руйнування, то я також щоб поки забеспечувати армію, а знести потім.
Але тут всі в печалі «патаму что красіво»
Мова не про «нема грошей зайвих на зноси» а про «это история! Оставить»
росія - ворог!
Вони вбивають нас!
Навіщо вам їхні пам‘ятники?
Хочемо ми цього чи ні!
За яку таку історію ви тримаєтеся?
росія - ворог!
Вони вбивають нас!
Навіщо вам їхні пам‘ятники?
разбирайте тогда и Потемкинскую лестницу!!! все под нож!! порт тоже!!!
Mrs.Ochmonek• 09 ноября 2022
Ответ дляПодрысь
Погуглила для цікавості англійською найкращих світових поетів - в першій двадцятці точно не виліз ні Пушкін, ні Лермонтов.
Де пам´ятники Шекспіру, Байрону, Гомеру, Данте Алігієрі? Питання риторичне.
Ответ для Shady lady
Я і думаю за себе.
У нас на ЗУ ніхто не тримається ща руський мір, нікому нахрен не поторібні пушкіни чи катерини чи росіянство в шкільній програмі.. про мову взагалі мовчу.
Але наші чоловіки воюють і помирають там, де люди не готові з руським міром попрощатися і грудьми захищають. Відчуваю розпач від цього і несправедливість.
Сьогодні поховали кума, а вам «какая разніца»
московский патрiархат ще стоiть?
ви дiсно вважаэте, що воюэ бiльшiсть с ЗУ?
ваше ставлення до схiднякiв одразу видно. Ви хоч бачили вiйну? декiлька бахiв не рахуэться.
в моiй громадi теж ховають молодих, нещодавно однокласника поховали..
За мову взагалi мовчiть, бо самi ii не знаэте, у вас сильний дiалект, повно полонiзмiв, деэякi взагалi по- угорськi розмовляють.. Угорщина - побратим рашцi, взагалi..
але ЦУ и СУ не маюсь до вас питань, аби людина була людиною. Лише вас чомусь клинить схiд i руська мова. Автоматом записуэте людей до москалiв i зрадникiв.
Якби у Харковi були москалi i зрадники, то його б уже давно здали.
Shady lady• 09 ноября 2022
Ответ дляКишкинэ
Та тримайте! Не давайте! Грудьми кидайтеся захищати.
А наші хлопці будуть життя віддавати щоб параша з Одеси новоросію не зробила. Мені просто прикро від цього факту. Ми не в Одесі, не на Донбасі, але воювати забирають, а права голосу ми не маємо. Бо це бачие одеситам вирішувати. Так єдина чи одесити собі, львів’яни собі і тд?
Ну вирішуйте!
Ответ дляКишкинэ
кому Вы доказываете.. там пелена, как у рашистов. Ничего слышать и видеть не хотят и не будут.
Вот мой позорный памятник. Вроде и по делу, но с отмытием денег. А скульптор, так вообще молчу. Мало того, что все проезжающие, кроме впечатляющего органа коня минут 5 молчат еще и стоит неправильно.
Памятник основателю города казаку Харько был установлен и торжественно открыт 22 августа 2004 года в честь празднования 350-летия основания Харькова. Бронзовая скульптура весом 700 тонн создана и подарена городу известным скульптором Зурабом Церетелли.
Shady lady• 09 ноября 2022
Ответ дляПодрысь
московский патрiархат ще стоiть?
Воюють з усіх регіонів однаково. Тільки чомусь воємо однаково, а вирішувати питання пам‘ятників нам зась
Ответ дляMrs.Ochmonek
Про московський патріархат згодна абсолютно. З них треба було почати, особливо з Лавр - Київської і Почаївської.
Але і рядові сільські батюшки МП - теж всіх під перевірку. Тільки вчора дивилась сюжет як такий батюшка знущаеться з батька вбитої на фронті молодої лікарки. Це такий кошмар, а люди їх терплять
блин, меня это выбешивает больше всего!
Ответ дляПодрысь
я не доказываю))прикро за таких співвітчизників))разрушительной программой успеха нам не видать! наслушались этих зомборечей и просто бессвязно твердят одно и то же.
В чем конструктив - как снос монумента Екатерины защитит от смерти на фронте?от плена спасет, от бомбежки? электрику восстановит, стариков накормит, раненных излечит ? Ну как так слепо можно потакать бестолковому популизму?
Shady lady• 09 ноября 2022
Ответ дляПодрысь
московский патрiархат ще стоiть?
Про Харків я нічого не сказала, Харків таке пережив, що я сумніваюся що вони хочуть пушкіна.
Тим, з ким я спілкуюся таке точно не треба.
Додому повернутися не можуть через парашу. Які пам‘ятники?
Shady lady• 09 ноября 2022
Ответ дляКишкинэ
Прикро за таких як ви!
Які за все російське тримаються, за руський мір і думають що нічого не допоможе. «Какая разніца» який язык, «какая разніца», що катерина стоіть і тд
А люди життя віддають!
Ответ для Shady lady
Прикро за таких як ви!
А люди життя віддають!
вы узко мыслите, очень.
Одно скажу - бойтесь гнева Предков!!
и пересмотрите еще раз ’ Свадьбу в Малиновке’.. хотя, вам уже не поможет..
Одно скажу - бойтесь гнева Предков!!
Ответ для Shady lady
Прикро за таких як ви!
А люди життя віддають!
а свои заученные фразочки оставьте глубоко в себе. Я ими не разговариваю, поэтому и применять их в мой адрес глупо и неразумно.
На этом все.
Избавьте меня от ваших занудных заезженных речёвок.
На этом все.
Ответ для Shady lady
Ну вирішуйте!
ви спитали людей за снос памятника ВОВ? Ми тiльки все опiсля взнаэмо. Ну то таке, ваше дiло. Так якого рожна лiзете вирiшувати питяння в iнших областях?
Ще раз повтроюю, вюють ВСI областi.
Shady lady• 09 ноября 2022
Ответ дляПодрысь
Ще раз повтроюю, вюють ВСI областi.
Кого я мала спитати? Я щось зносила чи що?
Воюють всі області, тільки от ЗУ раша загребсти не планує.
ЗУ воює за Єдину Україну, за те щоб не віддавати Схід.
Тому і вирішувати буде разом з усіма
Ответ для Shady lady
Тому і вирішувати буде разом з усіма
путин воюет за выходы к морю и ресурсы.
Это давно выяснили.
Поэтому он на юго-востоке, а не на ЗУ.
Было бы на ЗУ море, он туда бы лез.
Так что вина юго-востока не в любви к узкому миру, а в том, что у него к морю выходы.
Просто бизнес, ничего личного.
И никакой заслуги ЗУ в ненависти ко всему узкому нет.
Это давно выяснили.
Поэтому он на юго-востоке, а не на ЗУ.
Было бы на ЗУ море, он туда бы лез.
Просто бизнес, ничего личного.
Shady lady• 09 ноября 2022
Ответ дляmamarama
путин воюет за выходы к морю и ресурсы.
Это давно выяснили.
Поэтому он на юго-востоке, а не на ЗУ.
Было бы на ЗУ море, он туда бы лез.
Просто бизнес, ничего личного.
Это давно выяснили.
Поэтому он на юго-востоке, а не на ЗУ.
Было бы на ЗУ море, он туда бы лез.
Просто бизнес, ничего личного.
Тут і одне і інше! Одне одного не виключає. На ЗУ дійсно люди за руське не тримаються.
Але бачу є розподіл, тут одеситка одна писала що їй катерина не потрібна. Узагалюнювати я не хочу.
Про заслугиЗУ мова не йде, мова про те, що ЗУ бере рівно з усіма участь у бойових діях, рівно з усіма помирає і так само РІВНО з усіма має право голосу. А мені кажуть що яке мені діло до інших областей. Отаке, пряме!
karpenko73• 09 ноября 2022
Ответ дляdulenok
а вообще это история: плохая или хорошая....но история. Пусть судят потомки, а не современники.
Плохой истории не устанавоивабт памятники в центре города
Ответ для Shady lady
Прикро за таких як ви!
А люди життя віддають!
не треба нам приписувати руський мир, помiтила, що це вже стало наративом заходу..
Ответ для Shady lady
Тому і вирішувати буде разом з усіма
плануэ загарбати всю краiну..чи планували.. i мова iм до срацi, лише територiя потрiбна без людей.
Ответ для Shady lady
ЗУ завжди трималося за захiднi краiни
Shady lady• 09 ноября 2022
Ответ дляПодрысь
Кому вам?
Російськомовним? Їм я не приписую, я можу зрозуміти тих кому звично розмовляти російкою. А ти хто тримається за їх класиків і пам‘ятники приписую, така моя думка