Стильная штучка• 09 ноября 2022
Тональний крем
Привіт . Во пошуках танального - раніше користувалась Clarins Skin Illusion 106 тон і вже довгий час не можу його знайти . Порадьте для комбі шкіри з блиском , бажано щоб можна було придбати в брокарді
Стильная штучка
• 09 ноября 2022
Ответ дляеліт
СС Шанель выравнивает тон и уход
Можна фото? Бо один Шанель маю - це жах
Морская свинка• 09 ноября 2022
Залежить який фініш хочете. Якщо сатиновий, то рекомендую ланком. Якщо бархатний, то ЕЛаудер. Мій фаворит, це ланком, люблю коли шкіра виглядає зволоженою і просто світиться
Мексиканочка• 09 ноября 2022
На днях купила в Брокарде Artdeco High Precision. Очень понравился, глухой матовости нет, но и блеска нет, очень красиво выравнивает кожу. Можно наслаивать.
Стильная штучка
• 10 ноября 2022
Ответ дляМорская свинка
Який саме ланком?
Морская свинка• 10 ноября 2022
Ответ дляСтильная штучка
Який саме ланком?
Оцей, і дуже великий вибір відтінків. Тримається довго і дійсно вартий своїх грошей