Ms. Dolly• 09 ноября 2022

А вы ездите сами куда- то на природу?

Вот так сами собрались и поехали, хотя бы на полдня?
4мама• 09 ноября 2022
Часто ходжу сама по лісі. Ще й у темну пору доби
Белая котичка• 09 ноября 2022
сейчас нет
Мамзелькин• 09 ноября 2022
Нет, я и из дома редко выхожу.
Помидорина• 09 ноября 2022
Нет
Паспортный стол• 09 ноября 2022
Так, люблю десь за містом в парк, лісопарк поїхати
So_so• 09 ноября 2022
До войны очень любила сама в Межигорье ездить. Это был прям день-праздник. Валятся на гольф поле, пить кофе, обойти весь парк, ни к кому не привязан, счастье в чистом виде.
Gvenna• 09 ноября 2022
Легко. Люблю это очень.
автор Ms. Dolly • 09 ноября 2022
Ответ дляGvenna
Легко. Люблю это очень.
Я тоже люблю, но как- то одной... А мне нравится даже просто на горы смотреть, водопад успокаивает...
So_so• 09 ноября 2022
Какая красота была. И лебеди белые и чёрные. Чёрные птички погибли (( русские твари и там отметились
alisarich• 09 ноября 2022
Я да, детей фиг вытянешь куда-то , у них свои планы. Муж в Украине, а подруги такое не празднуют, езжу сама сейчас. Я просто обожаю осеннюю природу
Gvenna• 09 ноября 2022
Ответ дляMs. Dolly
Сто лет не видела гор.
До Карпат долго ехать.
Может быть, весной..
В танке• 09 ноября 2022
Ответ дляMs. Dolly
Наоборот , никто не мешает)
Copy-Paste• 09 ноября 2022
Ответ для4мама
Ви серйозно?)))) Пишіть, який ліс і і які дні туди ходите))
Copy-Paste• 09 ноября 2022
Ответ дляМамзелькин
Нет, я и из дома редко выхожу.
По какой причине?
4мама• 10 ноября 2022
Ответ дляGvenna
Сто лет не видела гор.
До Карпат долго ехать.
Может быть, весной..
Ця осінь просто чарівна для походів. Літо було занадто спекотним, важкувато підйоми вдень давались. Шкода, що восени такий короткий світловий день.
Мій нещодавній похід. Вид з гори Ігровець на Сивулі
Copy-Paste• 10 ноября 2022
Самой тоскливо.
А вы, автор, ездите сама?
4мама• 10 ноября 2022
Ответ дляCopy-Paste
Хочете мені компанію скласти
Мамзелькин• 10 ноября 2022
Ответ дляCopy-Paste
По какой причине?
Когда как. Часто чувствую себе не очень, иногда не охота и апатия, люблю компанию, а ее нет.
Copy-Paste• 10 ноября 2022
Ответ для4мама
Чудовий краєвид!)
Ви сама ходили чи з групою?
Copy-Paste• 10 ноября 2022
Ответ для4мама
Хочете мені компанію скласти
так
працюю допізна, а сама ввечері у ліс не наважилась би
4мама• 10 ноября 2022
Ответ дляCopy-Paste
Чудовий краєвид!)
Ви сама ходили чи з групою?
З середньою дочкою (19 років).
Copy-Paste• 10 ноября 2022
Ответ для4мама
З середньою дочкою (19 років).
Молодці!
Може, весною схожу на Піп Іван.
А взимку на лижах думаю покататись.
Gvenna• 10 ноября 2022
Ответ для4мама
Карпати - одна з найголовніших мрій в моєму житті)
Поки що не можу собі дозволити.
Нещодавно витягла себе подивитись Жовкву біля Львова. Крутезне місто!!!
Марила ним років 5, відколи прочитала про нього в книжці Наталі Гурницької, Мелодія кави у тональності кардамону. А, я ще й статтю про нього писала, коли співпрацювала з агенцією Відвідай, писала для їх блогу.
Але кави там не випила, непорядок, хотіла зайти в castle cafe, не встигла, бо автобус спішила.
4мама• 10 ноября 2022
Ответ дляCopy-Paste
так
Зараз просто дуже рано темніє, о 18.00 вже й ніч. А перед сном треба ж пройтися, голову провітрити. Сусіди щоправда кажутт, що фотофіксація їм ведмедика біля брами сфоткала.
Але я не перестріла поки що.
4мама• 10 ноября 2022
Ответ дляGvenna
Поки що не можу собі дозволити.
Тоді однозначно треба повторити все неспішно -посмакувати каву. Потім гори
4мама• 10 ноября 2022
Ответ дляCopy-Paste
Молодці!
Може, весною схожу на Піп Іван.
А взимку на лижах думаю покататись.
І я дуже на лижі хочу, але ми якось більше у Словаччину їздили, хоч Буковель тут поруч.
Gvenna• 10 ноября 2022
Ответ для4мама
Я недавно зробила собі географію своїх кав, цього року. Зараз знайду)
4мама• 10 ноября 2022
Ответ дляGvenna
Класна ідея! Я кавоман також
Gvenna• 10 ноября 2022
Ответ для4мама
Класна ідея! Я кавоман також
Якось так)
Люблю фотографувати, це свого роду терапія проти воєнного стресу.
Сижуревувшоке• 10 ноября 2022
Люблю гуляти сама містом, а от в ліс, чи до річки сама не наважуюсь, хоча дуже люблю в лісі бувати, то вже треба з рідними чи друзями домовлятись.
А от знайома часто сама на велосипеді їздила і до річки, і за місто просто по дорогам.