Рыжик-пыжик• 10 ноября 2022
Хінкалі - хто їв, чим відрізняються від
пельменів, окрім розмірів, ну і почитала, що зелені тре додати у фарш. Може є якісь секрети? Думала сьогодні приготувати, та щось не можу наважитись)) І добріші, якщо зварені у воді, чи на парі? чи порадьте якесь іншу страву, є окіст і биток свинячі і філе індички. Вже немає ідей , що готувати
Йосип_молодий• 10 ноября 2022
Там бульон, кусаете , выпиваете бульон, потом едите все остальное. В фарше зелени много, в том числе кинза
Рыжик-пыжик
• 10 ноября 2022
Ответ дляПесиКот
Приготуйте котлету по-київськи
то тре забагато оліі... щоб її норм обсмажити
Рыжик-пыжик
• 10 ноября 2022
Ответ дляЙосип_молодий
так, читала, кінзу не люблю, тому буде звичайна петрушка. Чи є різниці варити у воді, чи на парі?
Йосип_молодий• 10 ноября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
даже не знаю, я варила, на пару не пробовала
Фокус-Покус• 10 ноября 2022
Ответ дляЙосип_молодий
На пару манты, хинкали в воде
Залетная Я тут• 10 ноября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Без образ, просто цікавлюсь . Чому «тре»?)
Тільки не ображайтесь ☺️ 🍀
Доречі, в мені вчора був плов , сьогодні відбивні кур)
Тільки не ображайтесь ☺️ 🍀
Lonely-91f2• 10 ноября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Вода , соль , душистый перец , лавровый лист
ХикориДикори• 10 ноября 2022
Хинкали из баранины, с кинзой и базиликом, все остальное уже не хинкали
Майор Медуза• 10 ноября 2022
Я їла хінкалі в Грузії. Не лише з м‘ясом, з різними начинками, але всі варять у воді.