Все знаю вдоль и поперек )• 12 ноября 2022
Душа горить, біль переповнію всю мене.
Дівчатка, що Ви робити що болить душа, просто світ зупинився, болить все….. хочеться заснути та не проснутися. Розумієш , що життя це не щастя, а ад , який потрібно просто пережити , а потім спокій і нічого не відчуваєш, нікуди не білих, ніяких міліон думок в голові. Тримаюся заради мами - я її одненька донечка, без мене їй не буде милий цей світ. Де взяти сили щоб витягти себе з того стану ?
Мадам Тю-лю-лю• 12 ноября 2022
Автор , чомусь такий же відчай нападає , невдоволення своїм життям, проблеми в сім’ї і на роботі. . Ще плюс війна , кожен день новини про загиблих , перебираю біль тих людей , плачу. Пішла до психолога . Вона мені запропонувала після першого зайняття продивитись мультфільм «Душа», «Коко», і «Я панда». Ще серіал з Гошею Куценко про гіпноз , там багато серій, сказала, що після нього для себе дещо повинна уяснити. Мультфільми подивилась , до фільму не дійшла.
ОхиИВздохи• 12 ноября 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Так, була тема. Все добре, але скандал був капітальний, але то вже розбирався з нею мій чоловік. Сказав, що за мною горою стоятиме, і шо йому не цікаво, ніхто права лізти в чужу сім´ю не має. Тепер ця собака такі казки ходить і розказує спільним знайомим, придумуючи купу свого. Але, головне сім´ я вціліла. Вона пробувала переді мною вибачатися, але була послана нахєр)
а что то за знакомые, которые выслушивают этот бред? я бы не слушала.
Вам телефонограмма• 12 ноября 2022
Ответ дляОхиИВздохи
І я переконана, що мудрим то буде попри сраку, чужа сім´я. але, вона щей придумує казки, що я за когось там щось говорила(ніколи нікого з нею не обговорювала, жодних пліток) ,намагається мене з людьми посварити, з чоловіком ж не вийшло)
ОхиИВздохи• 12 ноября 2022
Ответ дляВам телефонограмма
набейте ей морду!
Ку-кусик• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Ти наче йде по дорожчі , яка заросла, протоптуєш її разом з сім’єю , рахуєш свою сім’ю самим головним та цінним у всьому світі, і ось дорожка протоптана разом, діти виросли, все добре - диви та радій, та раптом чоловік вирішує що я погано топтала ту дорожку, що я його помилка в житті, дитина доросла стає на його сторону, так як папа більше заробляє. От і все , мені потрібно шукати нову дорожку, а відчуваю я себе кепсько, використаною та викинутою. Для чого то все було ?
Все, что было в жизни, все было сделано для самой себя. Вы топтали ту дорожку, преодолевая трудности, получая радость от каждого пройденного этапа. В этом и есть счастье. А сейчас просто новый этап, который нужно пройти.
Автор, вы знаете, у меня в жизни очень часто были времена, когда казалось, что все, выхода нет, будущего нет, я понимала, что я на дне, даже ниже, что подняться с колен уже не получится. Были и слёзы, и алкоголь, и что угодно. Но шло время, жизнь менялась, я каждый раз поднималась, потом снова падала и поднималась. И сейчас, глядя на те ужасы, спустя годы, я понимаю, что это все, что со мной происходило, просто обыкновенные жизненные уроки, сложные задания, которые делали меня умнее и сильнее. У меня множество раз происходила переоценка ценностей. Теперь я четко понимаю, что самое главное в жизни - это я. Да, у меня есть семья, муж, дети. Но у меня так же есть я, и я в приоритете. Меня теперь абсолютно не интересуют условности, мнение общества. Я живу здесь и сейчас, для себя! Многие люди ушли из моей жизни - ну и фиг с ними. Значит это не те люди, которые должны быть рядом.
Ну например. Мой отец. В определенный момент я его выкинула из своей жизни. Абсолютно. Прекратила все контакты. Он не знал, где я живу, как, с кем, не знал, что у него есть 2 внуков. Так и умер. Своими действиями он потерял меня и это его проблемы. В памяти я оставила лишь детство, когда папка носил меня на шее, возил на море, играл и приносил огромную елку домой на Новый год. Тоесть, сейчас я понимаю, что у меня был самый лучший папка, от этого я счастлива, а потом он просто перестал быть моим отцом и стал абсолютно чужим человеком. И мне стало все равно. Так и с вашим мужем. Были же моменты, когда вы вместе были счастливы. Оставьте их у себя в голове, думайте об этих моментах. А то, что происходит сейчас, что вы слышите и видите - это все не ваш, чужой человек. Некоторые люди имеют свойство портится. Ну как фрукты. Лежит фрукт спелый и красивый, который вы вырастили своими руками. Вы смотрите на него и радуетесь. А потом либо съедаете и получаете ещё большее удовольствие, либо жалеете и смотрите, как он гниет, в итоге выбрасываете. Но когда выбрасываете, не впадает же в истерику. Так же и ваш муж. Просто испортился. Такое бывает. Отпустите и помните, сколько всего хорошего вы пережили с этим человеком, что если бы не он, много в вашей жизни могло бы и не быть.
Кумушка• 12 ноября 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Робота над собою робить чудеса. Але дивно, що вже доросла людина, а над саморозвитком ніколи не задумувалась..
немамодостатні жінки це жах, соплі нюні, душа горить
Так, звичайно що автору треба працювати над собою.
Вам телефонограмма• 12 ноября 2022
Ответ дляОхиИВздохи
набейте ей морду!
Та вже це зробив мій чоловік, без толку)))
ОхиИВздохи• 12 ноября 2022
Ответ дляВам телефонограмма
повторить!
Н@Диете• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Чому?
Потому что вы молодая с хорошей зарплатой. Жизнь только начинается! Мне 43 и я бездомный социальщик, у которого развалилась семья и полное разочарование в муже, и то, я нашла массу удовольствий в жизни
У вас сейчас другая фаза жизни. И все. Ничего ужасного нет.
Хорошо, что идете к психологу, он поможет вам поставить мозги на место.
Глаголица• 12 ноября 2022
Ответ дляКу-кусик
Вы всё правильно написала мне очень нравится, я самая важная, а если на детей наплевать то как с этим быть?
Ну как наплевать просто я ради детей ничего не делаю и ничего им не даю
Безпринципная• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Робота є, подарунок немає - з частими переїздами розгубилися, проблеми сімейні - дорого розповідати та й кому вони потрібні, у кожного своїх вистачає. Але… стан мій мене лякає, як витягнути себе з нього ? Сьогодні піду ло психолога. Гідазепам п’ю по 8 таблеток за раз, без них могла і у вікно вийти. Слабка я духом, це пене лякає .
Іздіть на екскурсії
Радійте життю
Благо
Зараз можна всюди їхати
Я все літо подорожувала
І зараз ізджу
Благо кордон поруч
Можна на день два
В понеділок знову до роботи
Мені і без подруг класно живеться
Радійте життю
Благо
Зараз можна всюди їхати
Я все літо подорожувала
І зараз ізджу
Благо кордон поруч
Можна на день два
В понеділок знову до роботи
Мені і без подруг класно живеться
Копирайторша• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Обіймаю вас як можна дужче, ,сильніше.Відчуваю вашу біль,сльози,страждання.Ви-найчарівниша,найгарніша ЖІНКА у світі.Дай Бог вам здоров´я.Моя ви хороша,тримайтеся дуже вас прошу.У вас буде все чудово.Я через це пройшла з батьками(якби на той момент,тато заробляв більше,нажаль я б його вибрала,ось така я була меркантильна,цінічна.)Коли народилися діти у мене,коли пройшли весь шлях з чоловіком,і він каже живи як хоч.Думала не витримаю,але пройшло все,дітки мої вибрали мене,але я вас розумію як ніхто )))Не втрачайте надії,от побачите,ваша дитина жалкуватиме за вами(тільки потрібен час,і не викреслюйте ії зі свого життя,як це зробив мій тато,тому що я вибрала маму,нагадуйте про себе весь час)Саме головне узяти себе в руки,зайнятися чимось.Вибачте за помилки,вчуся українською писати)))
Нуждаюсь в общении• 12 ноября 2022
Ответ дляКашка-маняшка
І не остання. Звичайне ниття за мужиком
Вы внимательно читаете? Прежде чем говно на вентилятор накидать, надо прочитать, что автор зарабатывает 100000. И тужит не за мужиком, а за ребенком, который на стороне отца, т.к. у него доход больше. А это уже предательство называется.
Natalia505• 12 ноября 2022
Ось моя теперішня радість, сьогодні. Любить мене, муркоче, ганяє негатив, заряджає позитивом. Зробив з мене кошатніцу, блін...
Борисфенка• 12 ноября 2022
Ответ дляНуждаюсь в общении
В 17 років вже треба відпускати дітей в самостійне життя.
А вона заробляє і при цьому п´є гідазепам жменями.
Час все розставить на свої місця.
Здрасьтенька• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Ви в себе одна, і Всесвіті така одна, іншої такої не було і не буде. Знаючи це, ви ще побиваєтесь що якісь смертні вас не оцінили, не так поставились, як ви очікували, не настільки вважають вас потрібною, як ви вважаєте їх для себе?
У вас ОДНЕ життя, і воно ваше, тільки ваше, не кидайте його під ноги нікому.
Нуждаюсь в общении• 12 ноября 2022
Ответ дляБорисфенка
Час все розставить на свої місця.
Отпускайте своих в 17 лет и не общайтесь. Всегда, чтобы проявить сочувствие, нужно примерить ситуацию на себя. Утром очнулся, а семьи нет. Отпускать, это когда он на каникулы приедет. А он не приедет.
Борисфенка• 12 ноября 2022
Ответ дляНуждаюсь в общении
Чому він не приїде на канікули? Пару місяців посидить біля тата і схоче маму.
Мене дивують люди, які винуватять дітей у зраді. Ну не може дитина розірватися, вона любить і тата, і маму.
Ви яку руку любите більше - праву чи ліву? Отак і з батьками.
Natalia505• 12 ноября 2022
Ответ дляНуждаюсь в общении
З очго ви взяли що не приїде? Не приїде це коли помер, не дай Боже. Мене мати залишила у 15, з татом алкашом, ніхто від цього не помер, глузд не втратив і Гідазепам не пив.))
Глаголица• 12 ноября 2022
Ответ дляNatalia505
Спасибо у меня таких 3шт
Пупс• 12 ноября 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
зупиніться з гідазепамом! Я сама через це пройшла. Кидайте його пити, але прступо як наркоман зменшує дозу. Серейозно, я рік приходила до тями. Ледь дахом не поїхала поки мені толковий лікар не вставив мізки. Попийте алору.
Алора – це заспокійливе? Я п’ю гідазепам 0,2 раз на тиждень, щоб хоч поспати. Зараз чоловік по ротації тимчасово вдома, то не п’ю взагалі, але треба щось, щоб пити постійно, щоб заспокоювало і не бути зомбі
Нуждаюсь в общении• 12 ноября 2022
Ответ дляNatalia505
Конечно мама ваша не страдала и гидазепам не пила) ни одна нормальная мать с алкашем своего ребенка не оставит.
Natalia505• 12 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
Спасибо у меня таких 3шт
поки що мені одного коника вистачає.)) Ви їм якісь развлєкухи купуєте? Бо це чудо з усього робить іграшки. М*ячі сама роблю.
Мама Карло• 12 ноября 2022
Ответ дляМамОмужа
Я дружу 25 с лучшей подругой, мы очень много вместе прошли, есть нормальные люди. Я хитрых, наглых и не тактичных сразу отсекаю.Но вы где-то правы однозначно.
Можно с Вами подружиться?😁
Natalia505• 12 ноября 2022
Ответ дляНуждаюсь в общении
Ви навіть не уявляєте на скільки вона нормальна. То не життя було і я її навіть розумію. Ми всі робимо вибір. Автор сьогодні маючи великі можливості обирає страждати. То її право.
Нуждаюсь в общении• 12 ноября 2022
Ответ дляБорисфенка
Если бы он любил обоих, то мать бы так не мучалась. А он свой выбор сделал. И все, кто пишут, что пройдет время и прибежит, не знают других жизненных историй. Есть дети , которые убегают навсегда.
Natalia505• 12 ноября 2022
Ответ дляНуждаюсь в общении
І моливо, мають на те підстави. Тут як начитаєшся що мамаши витворяють, не дивно що діти біжать від них.
Нуждаюсь в общении• 12 ноября 2022
Ответ дляNatalia505
Не жизнь с вашим отцом. Я понимаю, но почему в свою новую жизнь она не взяла вас? Возможности не было? Но надо было найти, ради ребенка. Оставила вас в опасности. Для нее жизни не было, а вы в 15 лет могли так жить. Видите какие разные матери. Одна не может пережить расставание, другая может оставить в опасности.
Ух_ты_какая_я• 12 ноября 2022
Ответ дляПупс
Так, це екстракт пасифлори. Дуже хороший препарат. Є ще алора форте, але мені і звичайна підійшла. Спокій, сплю, менше реагую на всякі подразники.
Був поганий досвід з гідазепамом. Тому більше ніякого г.
Natalia505• 12 ноября 2022
Ответ дляНуждаюсь в общении
Крайнощі завжди погано. Але якщо є загроза втратити власне життя люди роблять різні речі. Мене він ніколи не бив. Це дуже тяжка і довга історія. Все в минулому і його вже немає. Але автор заганяється. В неї дорослий хлопчик з ним можна домовлятись. А якщо не вийде, значить вона зробила в минулому неправильні кроки у виховання. Це досвід але не трагедія.