Все знаю вдоль и поперек )• 12 ноября 2022

Душа горить, біль переповнію всю мене.

Дівчатка, що Ви робити що болить душа, просто світ зупинився, болить все….. хочеться заснути та не проснутися. Розумієш , що життя це не щастя, а ад , який потрібно просто пережити , а потім спокій і нічого не відчуваєш, нікуди не білих, ніяких міліон думок в голові. Тримаюся заради мами - я її одненька донечка, без мене їй не буде милий цей світ. Де взяти сили щоб витягти себе з того стану ?
Борисфенка• 12 ноября 2022
Ответ дляНуждаюсь в общении
Если бы он любил обоих, то мать бы так не мучалась. А он свой выбор сделал. И все, кто пишут, что пройдет время и прибежит, не знают других жизненных историй. Есть дети , которые убегают навсегда.
Не може він зробити вибір і не треба до цього примушувати.
Мати мучиться якось надто показово.
Нуждаюсь в общении• 12 ноября 2022
Ответ дляБорисфенка
Мати мучиться якось надто показово.
Показово? Что может посоветовать человек, который с этим не сталкивался? У каждого своя ноша. Одному нормально, а другому ужас.
sur_sur• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Чому?
Не знаю, на який вік себе відчуваєте внутрішньо, але певно не на свій. Це не правильно. Знайдіть в соц мережах, напр, в Інстаграмі, успішну доглянуту жінку свого віку, та подумайте, що вам потрібно теж так і виглядати, і мати позитивний внутрішній світ, любити себе.
Працюйте над цим, от як у фільмі ’я самая обаятельная и привлекательная’, хоч і він і радянський.
У вашому віці декотрі ще тільки планують народжувати, а хтось і взагалі не планує.
У вас же є мама, напевно, удитинстві вас любили, ви ж маєте пам,ятати, що вас люблять, ви потрібні, і головне - собі)
КартаБезКомиссий• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Ти наче йде по дорожчі , яка заросла, протоптуєш її разом з сім’єю , рахуєш свою сім’ю самим головним та цінним у всьому світі, і ось дорожка протоптана разом, діти виросли, все добре - диви та радій, та раптом чоловік вирішує що я погано топтала ту дорожку, що я його помилка в житті, дитина доросла стає на його сторону, так як папа більше заробляє. От і все , мені потрібно шукати нову дорожку, а відчуваю я себе кепсько, використаною та викинутою. Для чого то все було ?
Ну чужая пися каралева помогла ему в решении.
Шлите нахер. Делите имущество и в новую жизнь. Через пару лет ещё будете удивляться что страдали за такой хернёй.
Желаю удачи.
Глаголица• 12 ноября 2022
Ответ дляNatalia505
поки що мені одного коника вистачає.)) Ви їм якісь развлєкухи купуєте? Бо це чудо з усього робить іграшки. М*ячі сама роблю.
Они друг с другом, это шоу ещё то
Сладкий лимончик• 12 ноября 2022
Ответ дляНуждаюсь в общении
Не жизнь с вашим отцом. Я понимаю, но почему в свою новую жизнь она не взяла вас? Возможности не было? Но надо было найти, ради ребенка. Оставила вас в опасности. Для нее жизни не было, а вы в 15 лет могли так жить. Видите какие разные матери. Одна не может пережить расставание, другая может оставить в опасности.
Самое интересное то, что первых дети называют токсами, вампирами и т.п, предъявляют кучу претензий, а от вторых даже в старости стараются получить хоть немного внимания и любви.
Здрасьтенька• 12 ноября 2022
Ответ дляМамОмужа
Я дружу 25 с лучшей подругой, мы очень много вместе прошли, есть нормальные люди. Я хитрых, наглых и не тактичных сразу отсекаю.Но вы где-то правы однозначно.
У меня ’лучшая’ подруга, с которой дружили 23 года и за которую я могла ручаться, как за саму себя, показала свой тыл, когда я ковидом заболела, с осложнениями на сердце, и долго выгребалась.
На этом этапе я отсекла такую дружбу и она ни разу не пыталась её восстановить.
Творю чудеса• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Робота є, подарунок немає - з частими переїздами розгубилися, проблеми сімейні - дорого розповідати та й кому вони потрібні, у кожного своїх вистачає. Але… стан мій мене лякає, як витягнути себе з нього ? Сьогодні піду ло психолога. Гідазепам п’ю по 8 таблеток за раз, без них могла і у вікно вийти. Слабка я духом, це пене лякає .
Нельзя столько гидазепама - это транквилизатор. Срочно к врачу и лечиться. Нервная система такой же орган, как и другие. И если она заболела - ее нужно лечить профессионально и правильно.
Аноним_Галя• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
То ви ще шмаленого вовка не бачили.
У меня сын умер. Меньше чем за полгода я похоронил маму, тётю и двух братьев, здоровья нет, работы тоже. Из дома не выхожу. Но каждое утро я благодарю Бога за то, что проснулась.
А вы за козлом убиваетесь. Не так оценил. Пипец просто...
Ку-кусик• 12 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
Вы всё правильно написала мне очень нравится, я самая важная, а если на детей наплевать то как с этим быть?
Ну как наплевать просто я ради детей ничего не делаю и ничего им не даю
Зачем плевать на детей? Сначала я, потом дети. Даю то, что могу. Из трусов не выпрыгиваю. Я уже сейчас понимаю, что что бы я не дала, всегда детям будет хотеться больше. Будет: образование могло бы быть получше, квартира побольше, ремонт был не такой и т.д. И вот когда я это услышу - я не обижусь и не расстроюсь.
Вам телефонограмма• 12 ноября 2022
Ответ дляОхиИВздохи
повторить!
Та от думаємо над цим, як би то і морду натовкти, і в кримінал не встрягнути)але висновки винесла, хоча, якби вона мене з ним не познайомила то би нічого і не знала, подальші роки, я дуже добре фільтрувала шо казати, де мовчати. Тому, так і вийшла в людини єдина зброя проти мене(((Але то таке, досвід!!!Ще раз зрозуміла, наскільки міцна моя сім´я, таки рветься лиш там де тонко.
ОхиИВздохи• 12 ноября 2022
Ответ дляВам телефонограмма
удачи Вам и мирного неба!
Глаголица• 12 ноября 2022
Ответ дляКу-кусик
Не так выразилась , не плевать.
Но образования дать не могу, нет денег на репетиторов, вообще не на что нет денег, сижу на попе ровно и не понимаю выражение дети стимул.
Это не стимул это просто дети , но и не обуза. Просто дети
Кошка в кедах• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Автор, якщо психолог не допоможе чи не підійде, відпишіть мені у особисті. Можливо, пораджу кращого
Дама_с_коготками• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Молода ви ще. Все поререду.
Г@Л@В@ломка• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
А ну голову підніміть швидко. Це навпаки вам шанс зажити по новому для себе.
Г@Л@В@ломка• 12 ноября 2022
37 років... у вас ще все попереду). Як можна так розкисати взагалі?У вас особисто стосовно життя ніяких планів гемає, амбіцій?
Нуждаюсь в общении• 12 ноября 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Это психическое расстройство, а не любовь. Они всеми силами стараются, чтобы заслужить родительское внимание и похвалу.
Полиэтиленовый привет• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Понимаю, обидно. Но забейте сейчас на них, идите к врачу, пропишу антидепрессанты. На чистую голову будет легче смотреть на ситуацию.
Держитесь, это очень больно, когда предают близкие люди. Но вы должны помнить что на первом месте у вас всегда вы сами, и вы должны о себе позаботиться.
автор Все знаю вдоль и поперек ) • 12 ноября 2022
Ответ дляsur_sur
Я гарно виглядаю , для себе найкраще.
ЖаннаНеАгузарова• 12 ноября 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Я вам расскажу,как это. Автор вышла замуж в раннем возрасте, родила ребенка и решила,что миссия ее на этой планете выполнена. Нигде не работая,не развиваясь, не работая над собой- привыкла всем раздавать ’ ценные’ советы что и как делать( в частности,ребенку). У дочери- переходной возраст и она восстала против матери, а у мужа- новая фея, помоложе, поинтересней и есть с ней о чем поговорить. А с женой максимум- о борще и о котлетах. Конечно же,у жены мир рухнул, т. к. решать проблемы она умеет лишь на уровне ’ что приготовить на ужин?’. Ест горстями таблетки, обвиняет мужа- негодяя и дочь- предательницу и ни на что большее не способна. Кто виноват на самом деле? Да она сама и виновата. Она так сама распорядилась своей жизнью и продолжает в том же духе. Вместо решения проблем- ищет виноватых
Вишиванка• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Я гарно виглядаю , для себе найкраще.
Ви зірка 🌟. Чоловік паскуда. Більшість з нас через це проходить. Беріть себе в руки. Ніякого гедозипаму.
Запишіться на спорт. Дитина зрадила? Ок, робіть паузу. Мама погана, добре, мама буде поганою. Візьміть відпустку якщо ж можливість і на тиждень кудись вигулятися. Беріть маму з собою. В такому стані треба людина яка на всі 100%на вашому боці.
Кажу як успішна жінка, дружина, мати, яка двічі різала вени. Все минає.
Останні 5 років вірую в Бога, молюся. Життя класна річ, його варто жити
Глаголица• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Я гарно виглядаю , для себе найкраще.
Красавица
Кашка-маняшка• 12 ноября 2022
Ответ дляНуждаюсь в общении
Вы внимательно читаете? Прежде чем говно на вентилятор накидать, надо прочитать, что автор зарабатывает 100000. И тужит не за мужиком, а за ребенком, который на стороне отца, т.к. у него доход больше. А это уже предательство называется.
Пишіть що хочете. Я працюю з людьми багато років і знаю точно, що від адекватних матерів діти не відвертаються ні-ко-ли. Тим більше через гроші. В 17 вже більшість заробляє самостійно. Автор явно перебрала з транквілізаторами.
Кашка-маняшка• 12 ноября 2022
Ответ дляАноним_Галя
То ви ще шмаленого вовка не бачили.
Боже, як шкода((( прийміть співчуття((( ось де горе- смерть близьких, страшні хвороби, інвалідність, війна, коли вмирають молоді...
Дівчатка, я дуже заздрю людям з твердим характером, а я дуже близько все приймаю до серця, так все пече та горить всередині( от чесно - я б зараз з радістю своє життя віддала за життя онкохворої дитинки. Якби ж так можна було, скільки горя бачать ті батьки та болі переносить малеча - я б віддала їй своє. Не хочеться жити, робити щось , думати про когось , турбуватися …. От вип’ю донорміл з гедазипамом і думаю - от добре якби не проснутися. Пустота. Зрада найближчих - знизили мене.
Кашка-маняшка• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
До психіатра.
Ответ дляКашка-маняшка
Та не відвертається дитина, але я виховувала її сама, так як чоловік працював більше…. Тому вона вибирає його сторону, для нкі то щось нове, там не було повчань, змушування вчити уроки, прибирати, вирішення конфліктів. З папою - привіт, як справи , давай щось купимо, люблю тебе …
Бойцовская• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Я гарно виглядаю , для себе найкраще.
ничего себе какая красотка
Кашка-маняшка• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Бо ви дуже ’важка’. Досить її повчати, будьте подругою як батько. Мами, які постійно виховують це жах, яке виховання в 17? В 12 років це вже сформована людина, навіть раніше. Вона сама спитає у вас пораду, якщо захоче! А ні, то ні. Переставайте прислужувати, це вже погана звичка у вас. І видно, що немає інтересів у житті- шукайте.