Все знаю вдоль и поперек )• 12 ноября 2022
Душа горить, біль переповнію всю мене.
Дівчатка, що Ви робити що болить душа, просто світ зупинився, болить все….. хочеться заснути та не проснутися. Розумієш , що життя це не щастя, а ад , який потрібно просто пережити , а потім спокій і нічого не відчуваєш, нікуди не білих, ніяких міліон думок в голові. Тримаюся заради мами - я її одненька донечка, без мене їй не буде милий цей світ. Де взяти сили щоб витягти себе з того стану ?
Все знаю вдоль и поперек )
• 12 ноября 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Бо ви дуже ’важка’. Досить її повчати, будьте подругою як батько. Мами, які постійно виховують це жах, яке виховання в 17? В 12 років це вже сформована людина, навіть раніше. Вона сама спитає у вас пораду, якщо захоче! А ні, то ні. Переставайте прислужувати, це вже погана звичка у вас. І видно, що немає інтересів у житті- шукайте.
Та виховувала то раніше) зараз звичайно вона самостійна , просто пам’ятає що нагоняй від мене отримувала в дитинстві , а не від папи . Але я завжди мама, щоб не сталося , скільки б рокі б не пройшло - я завжди її чекатиму і буду рада, підтримувати, розмовляти, любити, допомагати. Я Ї завжди кажу - що б не сталося у твоєму житті- я завжди з тобою і за тебе.
Аноним_Галя• 12 ноября 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Боже, як шкода((( прийміть співчуття((( ось де горе- смерть близьких, страшні хвороби, інвалідність, війна, коли вмирають молоді...
Щиро дякую !
Г@Л@В@ломка• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Дівчатка, я дуже заздрю людям з твердим характером, а я дуже близько все приймаю до серця, так все пече та горить всередині( от чесно - я б зараз з радістю своє життя віддала за життя онкохворої дитинки. Якби ж так можна було, скільки горя бачать ті батьки та болі переносить малеча - я б віддала їй своє. Не хочеться жити, робити щось , думати про когось , турбуватися …. От вип’ю донорміл з гедазипамом і думаю - от добре якби не проснутися. Пустота. Зрада найближчих - знизили мене.
Мені завжди якась несправедливість тільки додає сил на боротьбу, я люблю іти проти шерсті і стереотипів. Хай ці невдачі вас надихнуть тільки на хороше.
ЭтаваНиМожетБыть• 12 ноября 2022
Ответ дляВот Она Я
Возьмите наконец себя в руки. Вы живая , здоровая. Жизнь продолжается. Если вас предали, вычёркиваете этих людей из своей жизни, даже если это ребёнок и бывший муж, и строите новую. Да это тяжело, но вполне возможно. Займитесь собой, начните языки учить, спорт добавьте, найдите в ютубе медитации для расслабления, для повышения самооценки. У вас сейчас период когда нужно себя менять и трансформировать. Он болезненный , но необходимый. Хватит уже рыдать, психовать и о суициде думать. Соберитесь. У вас всё получится и жихзнь наладится.
Так а чем ребенок предал? Ну разошлись родители, так он может выбирать с кем жить - с папой или с мамой, его законное право. Ну выбрал папу. Так маме даже лучше - меньше стирать, готовить, убирать, такая себе воскресная мама - пришла в выходной, пообщалась-погуляла, на пиццу в кафе или в кино. И всё, остальное время занимайся собой, своими хобби, устраивай личную жизнь, даже мужика в дом приводи - ребенок не будет препятствием.
Вот Она Я• 12 ноября 2022
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ну значит не так всё просто и красиво было с ребёнком. Иначе автор бы не переживала.
Нуждаюсь в общении• 12 ноября 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Пишіть що хочете. Я працюю з людьми багато років і знаю точно, що від адекватних матерів діти не відвертаються ні-ко-ли. Тим більше через гроші. В 17 вже більшість заробляє самостійно. Автор явно перебрала з транквілізаторами.
Где зарабатывают? Только у неблагополучных родителей. У нормальных в это время дети готовятся к поступлению. Самый ответственный период.
ЭтаваНиМожетБыть• 12 ноября 2022
Ответ дляВот Она Я
Так она и за мужем убивается, с ним тоже всё непросто?
Просто некоторые неправильно оценивают повороты судьбы, как будто ’ой, всё, жизнь закончилась, пора у вмыральну яму’, причём любом возрасте. Тем более, когда под подушкой 100 тыс., то даже уйти в никуда (я имею в виду жильё) очень даже легко и просто )))
Не надо о ребенке заботиться - заведи котика-собачку-хомячка-попугайчика и заботься о нём. А там и о тебе кто-то позаботиться захочет )))
Гжегож Бженчишчикевич• 12 ноября 2022
Ответ дляШобВам_КакНам
Ви праві. Зараз лікую неврологію, є уражений нерв, призначили мені АД для зменшення приступів болю. Прочитала інструкцію, що як наслідки прийому пігулок люди мають суїцидальні думки, спроби. Нащо воно треба?
У меня муж после приема таких таблеток повесился. Пил втихую. Я не видела, а потом только нашла и прочитала инструкцию.
ЭтаваНиМожетБыть• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Я працюю, дуже добре заробила останні 8 місяців, зараз менше, але свої 60-100 000 маю.
То о чём плач Ярославны? Деньги есть на новую жизнь.
Вперёд и вверх! )))
Кашка-маняшка• 12 ноября 2022
Ответ дляНуждаюсь в общении
В іт, графіці, блогерстві.. Всі діти зараз у цьому, ну в моєму оточенні так.
Авторе, будь ласка. Вам не психолог потрібен. А психотерапевт. Це доказовий лікар. Іноді краще дати організму допомогу у вигляді ліків (антидепресанти), ніж катувати себе та їсти жменями гідазепам. Це прекрасний препарат та його призначають на короткий термін. Антидепресанти призначають мінімум на півроку, цей час Вам стати на ноги, зміцнитись.
Нуждаюсь в общении• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Автор, не слушайте советы матерей, которые забили на своих детей. Они вас не поймут. Просто не дотягивают до вас. Примеры у меня рядом. Соседки( мать и дочь) выехали спасаться. Девочке в этом году поступать. И она отправляет ее в Украину одну, а сама остаётся в Испании. Для меня это недомать, т.к. девочка одна, отца нет. А советчицы напишут - надо отпускать). Не все готовы на все ради благополучия своих детей. Некоторые строят только свою жизнь.
Нуждаюсь в общении• 12 ноября 2022
Ответ дляКашка-маняшка
У меня двое в it. И для этого получили ВО. А до этого учились в лицее.
ЭтаваНиМожетБыть• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
У меня в 38 появился первый заграничный кавалер.
И сразу же за ним - второй.
Мир повидала, по курортам поездила, почувствовала себя Человеком и Женщиной. Тем более у Вас есть деньги поехать на любой курорт мира и там зажечь так, чтоб все Вас запомнили! В хорошем смысле слова, конечно же, а не отель спалить
И сразу же за ним - второй.
Сметчица• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
М-да, я думала лет 50+. В 37 еще можно и нового мужа, и даже нового ребенка завести. А уж мужчину для отношений и отличного секса, вообще без проблем. Пожить в свое удовольствие пару лет, а потом выйти замуж и родить еще. Что мешает? Зачем эти драмы на ровном месте? А ребенку Вашему 17, это возраст такой, через неск лет отношения наладятся, если Вы захотите.
Как сказал кто-то из великих ’ Жизнь это удивительное приключение, но и его можно низвести до проблемы’
Губки-уточкой• 12 ноября 2022
Ох, автор. Идите к психологу и плачьте, лечите свою душу. Уходите в себя и там ищите ответы. Взращивайте свою любовь и самоценность, только вы ее можете себе дать. По поводу окна, это вы зря. Отбрасывайте такие мысли сразу же. Просто вы сейчас чувствуете безысходность и не знаете, что делать. Но это только сейчас! Когда окрепнете, найдутся силы и по другому будете смотреть на вашу ситуацию. мой отец закончил жизнь самоубийством... И то что переживают дети самоубийц, это ужас. Ни вам, ни вашему ребенку, это не нужно.
Ответ дляКашка-маняшка
Дивні фантазії.. Як то ви таке бачите? Комусь райдуга в калюжі, а комусь навпаки.
Я_и_моя_собака• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Ти наче йде по дорожчі , яка заросла, протоптуєш її разом з сім’єю , рахуєш свою сім’ю самим головним та цінним у всьому світі, і ось дорожка протоптана разом, діти виросли, все добре - диви та радій, та раптом чоловік вирішує що я погано топтала ту дорожку, що я його помилка в житті, дитина доросла стає на його сторону, так як папа більше заробляє. От і все , мені потрібно шукати нову дорожку, а відчуваю я себе кепсько, використаною та викинутою. Для чого то все було ?
Автор,мила,якщо треба вислухати і може якась порада.
Готова вам допомогти.
Ви дуже заблукали.
В вас є ви,одна єдина і неповторна.
Готова вам допомогти.
Ви дуже заблукали.
В вас є ви,одна єдина і неповторна.
Добрый Жук• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
С первого поста угадали, что дело в козле. :)).
ЛолитаНеРазлита• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Вам дали свободу жити для себе. Не для чоловіка і дітей, а для себе. робити, що хочеться вам, а не сімї. Але разом з тим сімя у вас є. діти ніде не дінуться. навіть якщо зараз не хочуть з вами розмовляти. чоловік теж є, навіть якщо бивший
подивіться на це з такої от точки зору. Може стане легше
Пропеллер на 6 персон• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
вот это и все горе?)
пусть живут, как хотят, имеют право
и вы живите так, как хочется вам
пусть живут, как хотят, имеют право
и вы живите так, как хочется вам
котопёс• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Робота є, подарунок немає - з частими переїздами розгубилися, проблеми сімейні - дорого розповідати та й кому вони потрібні, у кожного своїх вистачає. Але… стан мій мене лякає, як витягнути себе з нього ? Сьогодні піду ло психолога. Гідазепам п’ю по 8 таблеток за раз, без них могла і у вікно вийти. Слабка я духом, це пене лякає .
Свежий воздух, и любимое дело. У Вас есть какие то увлечения? Если скажете, что ничего уже не в радость, то предупреждаю, это серьезный диагноз. А оно Вам надо, доводить себя до такого?
Проснулась, умылась, кофейку выпила, маска, макияжик, и пошла красивая. Потому что люди всё видят, и запоминают, и им на наши беды наплевать. А мне не все равно, что обо мне думают.
котопёс• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Так это же свобода! От мужа предателя, от домашней рутины. Тем более, можно заняться собой, пожить в свое удовольствие. И найти другого мужчину.
Все знаю вдоль и поперек )
• 12 ноября 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Автор, ким Ви працюєте та чим займаєтесь?
То немає ніякого значення, зарплата зараз така через певні обставини в Україні. Зазвичай вона менша.
Откушу что там торчит• 12 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Я про те, чи могли б Ви зацікавити дитину своїми інтересами, тобто, не там, де ви мама, а там ,де спеціаліст, який круто робить свою справу/ заробляє і т.д.
Кундалини• 12 ноября 2022
Автор, не можна 8 таблеток гідазепаму за раз! Будь ласка, бережіть себе! Ви велика молодчинка!!! Хай у вас усе вийде!
Все знаю вдоль и поперек )
• 12 ноября 2022
Ответ дляКундалини
Дякую, на доброму слові. Всередині пустота / оце лякає .
Все знаю вдоль и поперек )
• 12 ноября 2022
Я жила сім’єю , то Доя мене було все - зараз все рухнуло. Всередині пустота , я б з раді тю помінялася місцями з дитинкою хворою - хай би вона жила, а я зайняла її місце в землі. Не бачу сенсу більше ні в чому. Якось так. Ну чому не можна помінятися життями з маленькими ангелятуамтякі зараз страждають.