kanareyka_tweety• Изменено 13 ноября 2022

Чи шкодуєте ви, що проголосували за Порошенка в 2014?

Подивилася сьогодні Жданова, де він каже, що Порошенко був тоді ЗОБОВʼЯЗАНИЙ оголосити воєнний стан і загальну мобілізацію і що рашка була так само не готова тоді вести війну, а в Криму зелені чоловічки взагалі три доби чекали, чи не будемо ми чинити опір. Провина за Крим на Турчинові, а за Донбас - на Порошенку.
Тому сьогодні я вперше відчула свою провину, що голосувала за нього в 2014, щоб вибори були в один тур. А ви відчуваєте провину?
Результат:
вже голосів: 633
275 (43.44%) Не голосувала за нього
128 (20.22%) Голосувала і проголосую ще
128 (20.22%) Голосувала і не шкодую
102 (16.11%) Голосувала і відчуваю провину
Vlada-Maria• 13 ноября 2022
Ответ дляWomAnn
Теж не розумію до чого зараз це все. Треба думати хто далі і як подолати зелену коррупцію.
та яка корупція, Ви про що? Тссс, то не на часі)))) зараз Вас швиденько в порохоботи запишуть і в бан відправлять
Mira29-c3c3• 13 ноября 2022
Ответ для4мама
Ви прикидаєтесь?
Що передбачали Мінські які це чмо підписало???
Непереконливо .Ще щось буде?
P.s.Чмом обзивати людину негарно.
malvaa• 13 ноября 2022
Ответ для4мама
Чому не можна було уявити?
Історію треба вчити. І уявляти не треба. Все закономірно.
Згодна. Я погано вчила історію і взагалі не цікавилась політикою...але найобізнаніші і найрозумніші в нашій країні вибирають з двох.... завжди з двох. які б розумні вони не були, на останніх виборах ми не мали шансу, так як і на всіх попередніх...
4мама• 13 ноября 2022
Ответ дляpillow
Зараз дуже багатьох жителів не стало. Мирних. Які вірили про шашлики, Дійсно так ржачно?
ЯК??? От скажіть ЯК??? Можна було цьому вірити???
Бляха, я з Франківська дітей в охапку і після першого прильоту виїхала! Бо я ніколи ЖОДНІЙ владі не вірила!
Так, роздивилась, заспокоїлась, повернулась.
Але як можна було вірити в шашлики??? Я у 2021 ні у відпустку не їздила, ні копійки зайвої не витратила - ВСЕ говорило про те, що війна - це неминуче!
pillow• 13 ноября 2022
Ответ для4мама
Спочатку треба перемоги. Потім усіх винних однозначно покарати. Спитати з кожного.
Якщо б зараз був Порошенко, всі б вже канали кричали про сдачу Херсона та брали б інтерв‘ю у жителів, який був жах при окупації й таке ін. А Зе ржав би зі сцени, пародії випускав би, ну як він робив у 2015.
А зараз у нас тільки які Єрмак та Зе молодці, що взяли Херсон. Монотелебачення та розборки неначасі. Без керівництва країни та здача була неможлива. Тому нікого не розстріляють
4мама• 13 ноября 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Непереконливо .Ще щось буде?
P.s.Чмом обзивати людину негарно.
він для мене НЕ людина.
Mira29-c3c3• 13 ноября 2022
Ответ для4мама
Ну як?Отак!!!Гарант бачив в очах пу мир .
karpenko73• 13 ноября 2022
Ответ для4мама

та при ньому б України просто тупо НЕ СТАЛО!
Та при ньому Украина была
Вопросов к нему оочень много

Но то, что ху.. Йло пошол на нас, потому что увидел в кресле несерьезного человека, это факт
4мама• 13 ноября 2022
Ответ дляmalvaa
На виборах - так.
А щодо персонального вибору щодо себе - кожен має багато варіантів.
natallochka• 13 ноября 2022
Голосують не за пику, а за програму
Армія, мова, віра
Все виконав, за це і голосувала
А нащо ця тема автор?
Апель-синка• 13 ноября 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Тобто, ті були не готові, а ми тоже. Но! Винен порошенко, бо став президентом в 2014? Якийсь брєд
Некоторые путают события. Крым заняли феврале-марте, а выборы состоялись в конце мая. Но всё равно виноват Порошенко. Который принял страну с уже оккупированными Крымнаш и дырами.
pillow• 13 ноября 2022
Ответ для4мама
Є такий момент, що люди довіряють тим, кого вибрали. Ви молодець, а багато хто повірив…
Saha_ovs• 13 ноября 2022
Ответ дляnata-c531
За Чорновола підтримую. Голосувала за Порошенко і в 2014, і в 2019 і далі буду голосувати. Він підняв армію з нуля. А Зеленський, навпаки. Я з окупованої теріторіі. Бачила яка в нас Тероборона була без зброї. А наш президент дороги будував, а з армії масово звільнялись, бо не було підтримки та зарплати. Порошенко закликав з грудня 2021 року, виділити кошти на армію, практично на кожному засіданні, його хтось послухав? А зараз як він допомагає армії. Щось я не чула чим допоміг 95 квартал.
А чого партія Порошенка блокувала формування ТРО???
І до вашого відома, при Зе коштів на армію виділялося більше, ніж при По.
95 допомагає і дуже багато, на вашому прямому не розкажуть про це.
4мама• 13 ноября 2022
Ответ дляMira29-c3c3
угу, мишибратья, дєдиваєвалі, адіннарот
karpenko73• 13 ноября 2022
Ответ дляpillow
Просто логически- зеля у власти до войны полномасштабной был уже три года
Ху.. Йло напало через три года, после того, как пороха не выбрали
Но виноват все равно порох...
Бессмертный пони• 13 ноября 2022
Ответ для4мама
Як вони могли обрати Чорновола?
Його вбили :(((
Первые выборы были в 1991 году . Чорновола убили в 1999 .
автор kanareyka_tweety • 13 ноября 2022
Ответ дляfruhling007
Поділяю Вашу думку. Як кажуть, історія не знає умовного стану, але, думаю, якби був Чорновіл - це могло би бути радикальним відривом від рашки, а не продовженням комунізму і зародженням олігархізму, як сталось за Кравчука, а потім - Кучми.
Чорновіл теж не був таким хорошим. Виступав за федералізацію. Почитайте, все є в інтернеті.
pillow• 13 ноября 2022
Ответ дляVlada-Maria
Хто тут сказав слово «корупція» до кінця війни?! Люди ще не нажерлися, ой вибачте - не вигнали ворога
VivaForever• 13 ноября 2022
Ответ дляWomAnn
Не жалію. Сподіваюсь 75% жаліють.
Слава ЗСУ та Залужному. Ні Зелені та корупції.
Мабуть модератор почистить, бо тут вітається лише одна думка
Хоча Україна демократична країна.
один порохобот мне в лицо сказал, что при Петре корупции не было), а сейчас она цветет буйным цветом. я так понимаю, это только в мире порохоботов коррупции не было с 2014 по 2019?
karpenko73• 13 ноября 2022
Ответ для4мама
Ви прикидаєтесь?
Правильно, надо было сразу войнушку закатить и в полном масштабе
Петя петлял как лиса хитрая
Лишь бы дальше не разожглось
Но да, он виноват, что за три года все его петляния сошли на нет
4мама• 13 ноября 2022
Ответ дляБессмертный пони
Він хіба балотувався тоді? Я в принципі ще не була виборного віку.
natallochka• 13 ноября 2022
Ответ дляSaha_ovs
Ви зараз серйозно? Ви думаєте тут геть дурні домохазяйки на форумі?
malvaa• 13 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
І тоді справжні патріоти навіть у ВР говорили, що ніяк не можна такого робити. Той же Степан Хмара
100%. Але після холодної війни це здавалось классним.
Мені здається, що нам тоді підсовували якісь порівняння з нейтральною Швейцарією, як це буде кльово... короче нажухали...
4мама• 13 ноября 2022
Ответ дляVivaForever
Ага, поки не прийшов Зеленський то в Україні корупції не було
VivaForever• 13 ноября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Ми й зараз були не готові, але воюємо 9 місяць. А Порошенко вже через 5 місяців Мінські підписав і зброю не просив
він і в 2022 році підписав би
lus_so• 13 ноября 2022
Ответ дляMede
Та всі уже знають, хто розмінував, тільки ’не на часі’...
Вони дуже сподіваються, що ’на часі’ ніколи не настане. І оці всі теми, то їм порох то яценюк в борщ насрав, це саме про ці сподівання.
Saha_ovs• 13 ноября 2022
Ответ дляnatallochka
Я серьезно и этому есть доказательства, а если вы их не можете найти в официальных документах, то вы правильно себя назвали.
Mrs.Ochmonek• 13 ноября 2022
Ответ дляpillow
Докази де щодо ’ Без керівництва країни та здача була неможлива´? І логіка де? Хотіло б керівництво здати - здало б все
Saha_ovs• 13 ноября 2022
Ответ дляБессмертный пони
Да ? А как же ’договариваться посередине’ ?
Да? А как же: закончу АТО за 2 недели?
Бессмертный пони• 13 ноября 2022
Ответ для4мама
Ви прикидаєтесь?
А що передбачали ? Пуйла на царство ?