Подивилася сьогодні Жданова, де він каже, що Порошенко був тоді ЗОБОВʼЯЗАНИЙ оголосити воєнний стан і загальну мобілізацію і що рашка була так само не готова тоді вести війну, а в Криму зелені чоловічки взагалі три доби чекали, чи не будемо ми чинити опір. Провина за Крим на Турчинові, а за Донбас - на Порошенку.
Тому сьогодні я вперше відчула свою провину, що голосувала за нього в 2014, щоб вибори були в один тур. А ви відчуваєте провину?
Результат:
вже голосів:
275 (43.44%)
Не голосувала за нього
128 (20.22%)
Голосувала і проголосую ще
128 (20.22%)
Голосувала і не шкодую
102 (16.11%)
Голосувала і відчуваю провину
Mrs.Ochmonek• 13 ноября 2022
Ответ дляDonnafugata
А до цього Зеленським був призначений Хомчак, на якому лежить вина за Іловайський котел. А також міністр оборони Таран, який разом з Хомчаком поставили на гальма багато процесів в реформуванні армії.
І що?
Потім Зеленський призначив Залужного. Чим порадував і тих, хто за нього не голосував
svetla2201• 13 ноября 2022
Ответ дляkarpenko73
Мені здається, що автор тролить
Або якась інфантильна людина
Ну як можна порівнювати 2014 та 2022 роки?
Або якась інфантильна людина
а я вже думаю, що автор тут такі високопарні лозунги виписує про правильні прийняття рішень, наче сама у Президенти збирається балотуватись і свою передвиборчу програму випробовує тут, дивиться як народ її проковтне
fruhling007• 13 ноября 2022
Ответ дляАлександра333-0d63
Я шкодую тільки, що колись українці не вибрали Чорновола. Саме тоді наша країні пішла не тим шляхом.
А хто був опонентом Порошенка в 2014 році я вже і не пам´ятаю. Мені здається, що тоді не було взагалі гідних кандидатів.
Саме з цієї причини я також за нього голосувала, та і все моє оточення було однакової думки.
Поділяю Вашу думку. Як кажуть, історія не знає умовного стану, але, думаю, якби був Чорновіл - це могло би бути радикальним відривом від рашки, а не продовженням комунізму і зародженням олігархізму, як сталось за Кравчука, а потім - Кучми.
Mrs.Ochmonek• 13 ноября 2022
Ответ дляmalvaa
Ну честно, не знаю...
Все наши политики-депутаты сильно увязли в коррупции...
Помню, что Кравчук мне более-менее еще импонировал.
За Кравчука і почалося все: обеззброєння України і тотальне крадівництво важливих об´єктів, його справу продовжив і вдосконалив Кучма.
Ответ дляkanareyka_tweety
Ось відео зі Ждановим
порошенка я завжди терпіти не могла - вважала його політичною шлюхою
він мерзенний.
Голосувала за нього у 2014. Чи шкодую?
Ні. То було вшистко єдно. Хто там юля? чи ляшко? Вони всі одним миром мазані і результат був би той самий.
Можливо навіть гірший в контексті виборів 2019.
пороха треба розстріляти за держвну зраду.
Він злив 1/3 території України і всю каденцію свого правляння не припиняв, а збільшив співпрацю з рашкою.
Кривавий барига
горіти йому в пеклі вічно.
У 2019 у бюлетені обклала його @уями - щиро та від душі. Морально не могла проголосувати за Зеленського, не було довіри. Краще не очаровуватись, щоб не розчаровуватись.
Так, в команді Зеленського багато про@обів, але це реально ПЕРШИЙ справжній президент Незалежної України, а не комуняцька підстилка.
він мерзенний. Голосувала за нього у 2014. Чи шкодую?
Кривавий барига
горіти йому в пеклі вічно. У 2019 у бюлетені обклала його @уями - щиро та від душі. Морально не могла проголосувати за Зеленського, не було довіри. Краще не очаровуватись, щоб не розчаровуватись.
Ответ дляPiracanta
А систему можна здолати тільки ззовні. Так як система сама себе не зламає. Для цього і потрібен вплив ЄС та США.
А мені здається, що систему повинен здолати народ. От я на останніх виборах думала:: якби біільшість людей зіпсували бюлетні і вибори не відбулись, довелось би шукати інших кандидатів.
Ну чому ми весь час маємо вибирати одну здвох г**няшок. Треба нам самим якось вибратись з цієї тупої гри....
Ответ дляkanareyka_tweety
Оце і я себе тішу, що не було кращих за нього, але від цього не легше
Якби тоді не прийшов порошенко - що юля що ляшко також би здали Україну з потрохами. Згадайте як юля ракети путіну подарувала, якими нас зараз бомблять.
Але юля хитрожопа @учка і в 2019 в неї було б важче перемогти.
А барига допік тупо усім. Тому 70% проголосували проти нього і % 3 за Зеленського.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Та це зараз зрозуміло, дівчата...
А тоді був ’мир, дружба, жвачка’
І хто думав, що підписанти будапештського меморандуму таке тут влаштують...
Це не можна було навіть уявити...
А тоді був ’мир, дружба, жвачка’
Це не можна було навіть уявити...
Ответ дляАлександра333-0d63
Як вони могли обрати Чорновола?
Його вбили :(((
Ответ для4мама
він мерзенний.
Голосувала за нього у 2014. Чи шкодую?
Кривавий барига
горіти йому в пеклі вічно.
Кривавий барига
Ага, то барига то кровавий . А Маріуполь та Херсон то про@бонькали, то все інше
На Росії студії мати це ж не липецька фабрика, «Свати» - це святе.
Mrs.Ochmonek• 13 ноября 2022
Ответ дляfruhling007
А мені от незрозуміло чому всім, кого не спитаєш, так би підійшов Чорновіл якого за життя називали ’надто радикальним’, але усі інші хто сповідує націоналістичні ідеї - від Яроша до Фаріон, - не підходять. Бо ’ надто радикальні’, надто пасіонарні.
Ответ дляАлександра333-0d63
У мене донька (17 років) захоплюється історією і щодо Чорновола говорить те саме
Ответ дляmalvaa
Та це зараз зрозуміло, дівчата...
А тоді був ’мир, дружба, жвачка’
Це не можна було навіть уявити...
А тоді був ’мир, дружба, жвачка’
Це не можна було навіть уявити...
Чому не можна було уявити?
Історію треба вчити. І уявляти не треба. Все закономірно.
karpenko73• 13 ноября 2022
Ответ для4мама
За зелю проголосовали, потому что он обещал закончить войну
Надо просто перестать стрелять
В феврале, когда мы сидели в подвале, вот такой ’незамутненеый элехторат’ Заходил в подвал, и рассказывал
Что надо ЗСУ просто уйти из Харькова
Ведь ребята с зетками пришли нас спасать
Президент же обещал - перестать стрелять...
А вы тут задаетесь вопросом, за сколько порох сдал бы Украину...
Та при нем бы война возможно и не переросла бы в полномасгтабную
Надо просто перестать стрелять
Что надо ЗСУ просто уйти из Харькова
Ответ для4мама
Ті, хто винен у здачі Маріуполя та Херсона - моють бути розстріляні. Однозначно.
А хто це «ті»? Чому в тих про@обах винен президент, коли ситуація була «тільки обрали, ось тобі війна» а в цих «ті», коли часу готуватися було вдосталь, вся Рада своя, а ми все Чонгар бігали розміновували та в очі пуйлу заглядали? Я за послідовність
Ответ дляkarpenko73
Надо просто перестать стрелять
Что надо ЗСУ просто уйти из Харькова
Надо просто перестать стрелять
Что надо ЗСУ просто уйти из Харькова

та при ньому б України просто тупо НЕ СТАЛО!
Mrs.Ochmonek• 13 ноября 2022
Ответ для4мама
По першому туру реальні цифри - 30% конкретно за Зеленського, а решта 43% проти Порошенка
Mira29-c3c3• 13 ноября 2022
Ответ для4мама

Та ви що .А чому ?Обгрунтуйте .
Vlada-Maria• 13 ноября 2022
Ответ дляWomAnn
Не жалію. Сподіваюсь 75% жаліють.
Слава ЗСУ та Залужному. Ні Зелені та корупції.
Мабуть модератор почистить, бо тут вітається лише одна думка
Хоча Україна демократична країна.
Ответ дляpillow
Спочатку треба перемоги. Потім усіх винних однозначно покарати. Спитати з кожного.
Vlada-Maria• 13 ноября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Буде балотуватися, от побачите. Це ще не кінець
о, зебены вже повним ходом зайнялись окучуванням свого зехторату))) кому війна, а кому....
Mrs.Ochmonek• 13 ноября 2022
Ответ дляmalvaa
Та це зараз зрозуміло, дівчата...
А тоді був ’мир, дружба, жвачка’
Це не можна було навіть уявити...
А тоді був ’мир, дружба, жвачка’
Це не можна було навіть уявити...
І тоді справжні патріоти навіть у ВР говорили, що ніяк не можна такого робити. Той же Степан Хмара