kanareyka_tweety• Изменено 13 ноября 2022

Чи шкодуєте ви, що проголосували за Порошенка в 2014?

Подивилася сьогодні Жданова, де він каже, що Порошенко був тоді ЗОБОВʼЯЗАНИЙ оголосити воєнний стан і загальну мобілізацію і що рашка була так само не готова тоді вести війну, а в Криму зелені чоловічки взагалі три доби чекали, чи не будемо ми чинити опір. Провина за Крим на Турчинові, а за Донбас - на Порошенку.
Тому сьогодні я вперше відчула свою провину, що голосувала за нього в 2014, щоб вибори були в один тур. А ви відчуваєте провину?
Результат:
вже голосів: 633
275 (43.44%) Не голосувала за нього
128 (20.22%) Голосувала і проголосую ще
128 (20.22%) Голосувала і не шкодую
102 (16.11%) Голосувала і відчуваю провину
Mrs.Ochmonek• 13 ноября 2022
Ответ дляDonnafugata
А до цього Зеленським був призначений Хомчак, на якому лежить вина за Іловайський котел. А також міністр оборони Таран, який разом з Хомчаком поставили на гальма багато процесів в реформуванні армії.
І що?
Потім Зеленський призначив Залужного. Чим порадував і тих, хто за нього не голосував
LJA• 13 ноября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Ось відео зі Ждановим
https://fb.watch/gMQozZUFuc/
А є якесь авторитетніше джерело ?
Я правильно зрозуміла , що Україна мала достатньо сил протистояти армії Росії у 2014 ?
svetla2201• 13 ноября 2022
Ответ дляkarpenko73
Мені здається, що автор тролить
Або якась інфантильна людина
Ну як можна порівнювати 2014 та 2022 роки?
а я вже думаю, що автор тут такі високопарні лозунги виписує про правильні прийняття рішень, наче сама у Президенти збирається балотуватись і свою передвиборчу програму випробовує тут, дивиться як народ її проковтне
fruhling007• 13 ноября 2022
Ответ дляАлександра333-0d63
Я шкодую тільки, що колись українці не вибрали Чорновола. Саме тоді наша країні пішла не тим шляхом.
А хто був опонентом Порошенка в 2014 році я вже і не пам´ятаю. Мені здається, що тоді не було взагалі гідних кандидатів.
Саме з цієї причини я також за нього голосувала, та і все моє оточення було однакової думки.
Поділяю Вашу думку. Як кажуть, історія не знає умовного стану, але, думаю, якби був Чорновіл - це могло би бути радикальним відривом від рашки, а не продовженням комунізму і зародженням олігархізму, як сталось за Кравчука, а потім - Кучми.
Mrs.Ochmonek• 13 ноября 2022
Ответ дляmalvaa
Ну честно, не знаю...
Все наши политики-депутаты сильно увязли в коррупции...
Помню, что Кравчук мне более-менее еще импонировал.
За Кравчука і почалося все: обеззброєння України і тотальне крадівництво важливих об´єктів, його справу продовжив і вдосконалив Кучма.
4мама• 13 ноября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Ось відео зі Ждановим
https://fb.watch/gMQozZUFuc/
порошенка я завжди терпіти не могла - вважала його політичною шлюхою він мерзенний.
Голосувала за нього у 2014. Чи шкодую?
Ні. То було вшистко єдно. Хто там юля? чи ляшко? Вони всі одним миром мазані і результат був би той самий.
Можливо навіть гірший в контексті виборів 2019.
пороха треба розстріляти за держвну зраду.
Він злив 1/3 території України і всю каденцію свого правляння не припиняв, а збільшив співпрацю з рашкою.
Кривавий барига горіти йому в пеклі вічно.
У 2019 у бюлетені обклала його @уями - щиро та від душі. Морально не могла проголосувати за Зеленського, не було довіри. Краще не очаровуватись, щоб не розчаровуватись.
Так, в команді Зеленського багато про@обів, але це реально ПЕРШИЙ справжній президент Незалежної України, а не комуняцька підстилка.
malvaa• 13 ноября 2022
Ответ дляPiracanta
А систему можна здолати тільки ззовні. Так як система сама себе не зламає. Для цього і потрібен вплив ЄС та США.
А мені здається, що систему повинен здолати народ. От я на останніх виборах думала:: якби біільшість людей зіпсували бюлетні і вибори не відбулись, довелось би шукати інших кандидатів.
Ну чому ми весь час маємо вибирати одну здвох г**няшок. Треба нам самим якось вибратись з цієї тупої гри....
4мама• 13 ноября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Оце і я себе тішу, що не було кращих за нього, але від цього не легше
Якби тоді не прийшов порошенко - що юля що ляшко також би здали Україну з потрохами. Згадайте як юля ракети путіну подарувала, якими нас зараз бомблять.
Але юля хитрожопа @учка і в 2019 в неї було б важче перемогти.
А барига допік тупо усім. Тому 70% проголосували проти нього і % 3 за Зеленського.
malvaa• 13 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Та це зараз зрозуміло, дівчата...
А тоді був ’мир, дружба, жвачка’
І хто думав, що підписанти будапештського меморандуму таке тут влаштують...
Це не можна було навіть уявити...
4мама• 13 ноября 2022
Ответ дляАлександра333-0d63
Як вони могли обрати Чорновола?
Його вбили :(((
mamaМия• 13 ноября 2022
Ой, не дочитала і поставила «голосувала і не шкодую»))) у 2014 я голосувала за Яроша, а от наступним моїм кандидатом був вже Порошенко)) не шкодую. Зеля теж тримається, але можливо б не було війни, Зеля став як червона тряпка у х🫣йла.
4мама• 13 ноября 2022
Ответ дляИрина 789
Не понимаю эти темы о Порошенко, зачем их поднимать? Он уже прошедший этап. По теме не голосовала за него ни в 2014, ни в 2019 г.
Ні. Він повинен понести покарання. Як і всі папєрєднікі.
pillow• 13 ноября 2022
Ответ для4мама
Голосувала за нього у 2014. Чи шкодую?
Ага, то барига то кровавий . А Маріуполь та Херсон то про@бонькали, то все інше
На Росії студії мати це ж не липецька фабрика, «Свати» - це святе.
4мама• 13 ноября 2022
Ответ дляpillow
Ті, хто винен у здачі Маріуполя та Херсона - моють бути розстріляні. Однозначно.
Mrs.Ochmonek• 13 ноября 2022
Ответ дляfruhling007
А мені от незрозуміло чому всім, кого не спитаєш, так би підійшов Чорновіл якого за життя називали ’надто радикальним’, але усі інші хто сповідує націоналістичні ідеї - від Яроша до Фаріон, - не підходять. Бо ’ надто радикальні’, надто пасіонарні.
Mede• 13 ноября 2022
Ответ дляАлександра333-0d63
У мене донька (17 років) захоплюється історією і щодо Чорновола говорить те саме
4мама• 13 ноября 2022
Ответ дляmalvaa
Та це зараз зрозуміло, дівчата...
А тоді був ’мир, дружба, жвачка’
Це не можна було навіть уявити...
Чому не можна було уявити?
Історію треба вчити. І уявляти не треба. Все закономірно.
Mede• 13 ноября 2022
Ответ дляlus_so
Хто шо кому був винен у 14 році то таке.
Хто розмінував Чонгар? Ніхто з аналітєков не хоче щось мявкнуть? Нє? Нєуплочєно?
Та всі уже знають, хто розмінував, тільки ’не на часі’...
karpenko73• 13 ноября 2022
Ответ для4мама
За зелю проголосовали, потому что он обещал закончить войну

Надо просто перестать стрелять
В феврале, когда мы сидели в подвале, вот такой ’незамутненеый элехторат’ Заходил в подвал, и рассказывал
Что надо ЗСУ просто уйти из Харькова
Ведь ребята с зетками пришли нас спасать
Президент же обещал - перестать стрелять...

А вы тут задаетесь вопросом, за сколько порох сдал бы Украину...
Та при нем бы война возможно и не переросла бы в полномасгтабную
pillow• 13 ноября 2022
Ответ для4мама
А хто це «ті»? Чому в тих про@обах винен президент, коли ситуація була «тільки обрали, ось тобі війна» а в цих «ті», коли часу готуватися було вдосталь, вся Рада своя, а ми все Чонгар бігали розміновували та в очі пуйлу заглядали? Я за послідовність
4мама• 13 ноября 2022
Ответ дляkarpenko73

Надо просто перестать стрелять
Что надо ЗСУ просто уйти из Харькова

та при ньому б України просто тупо НЕ СТАЛО!
Mrs.Ochmonek• 13 ноября 2022
Ответ для4мама
По першому туру реальні цифри - 30% конкретно за Зеленського, а решта 43% проти Порошенка
Mira29-c3c3• 13 ноября 2022
Ответ для4мама

Та ви що .А чому ?Обгрунтуйте .
Saha_ovs• 13 ноября 2022
Ответ дляsvetla2201
чим стріляти? палками? на той час була армія та озброєння? нащо зараз мусолити Порошенка? можна наприклад яника згадати...
Все було тоді, команда інша була(((
Vlada-Maria• 13 ноября 2022
Ответ дляWomAnn
Не жалію. Сподіваюсь 75% жаліють.
Слава ЗСУ та Залужному. Ні Зелені та корупції.
Мабуть модератор почистить, бо тут вітається лише одна думка
Хоча Україна демократична країна.
4мама• 13 ноября 2022
Ответ дляpillow
Спочатку треба перемоги. Потім усіх винних однозначно покарати. Спитати з кожного.
pillow• 13 ноября 2022
Ответ для4мама

Зараз дуже багатьох жителів не стало. Мирних. Які вірили про шашлики, Дійсно так ржачно?
4мама• 13 ноября 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Та ви що .А чому ?Обгрунтуйте .
Ви прикидаєтесь?
Що передбачали Мінські які це чмо підписало???
Vlada-Maria• 13 ноября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Буде балотуватися, от побачите. Це ще не кінець
о, зебены вже повним ходом зайнялись окучуванням свого зехторату))) кому війна, а кому....
Mrs.Ochmonek• 13 ноября 2022
Ответ дляmalvaa
Та це зараз зрозуміло, дівчата...
А тоді був ’мир, дружба, жвачка’
Це не можна було навіть уявити...
І тоді справжні патріоти навіть у ВР говорили, що ніяк не можна такого робити. Той же Степан Хмара