КоролеВешна• 13 ноября 2022
Англійська для дорослих, Вінниця офлайн, порекомендуйте
Хотіла записатись на курси англійської, бажано офлайн в м. Вінниця. З того, що знайшла офлайн саме зараз - курс англійської в Артинов school. Ціна в них вище середнього - курс на 1 рівень коштує 9000 грн і триває 6 м-в, якщо оплачувати за 3 місяці, то 4800+4800.
Як для такої ціни, зовсім не зрозуміла спілкування з представником школи в інстаграм, то півдня не відповідають, то на питання про викладача пишуть, что в них всі викладачі гарні, мають відповідні навики і т.д.
Хто може щось сказати про курси англіської в Артинов school, або порекомендувати інші курси?
Дякую.
Мастер Пис• 13 ноября 2022
Оффлайн( шкода. Я б вам порекомендувала вчителя у Вінниці, але він онлайн займається. І доречі - він місцевий)
КоролеВешна
• 13 ноября 2022
Ответ дляМастер Пис
Ви маєте на увазі репетиторство?
Я в принципі, розглідаю і онлайн, але більше схиляюсь до навчання в групі по відпрацьованій програмі. Також більше саме за курси, бо на них, як правило, видають сертифікат.
Мастер Пис• 13 ноября 2022
Ответ дляКоролеВешна
Ви маєте на увазі репетиторство?
Так, репетитор. Знаю, що він готує наших для іспитів «за бугром»
Мастер Пис• 13 ноября 2022
Ответ дляSweet_Cat
Дівчата, а яка зараз вартість години онлайн заняття з репетитором?
Від 200 грн
Носки на подтяжках• 13 ноября 2022
Есть еще Flash и Wizard, там взрослые группы есть, я в Визард ходила до войны мне нравилось, именно разговорилась там, от преподавателей много зависит конечно
Алина-1240• 13 ноября 2022
Для себя ходила в церковь на максимовича.прекрасно учат+общаться на английском можно было.абсолютно бесплатно
Ответ дляКоролеВешна
Ви маєте на увазі репетиторство?
я репетитор. мешкаю у Вінниці. звертайтеся в особисті повідомлення.
КоролеВешна
• 13 ноября 2022
Цікаво, чи має хтось досвід з Артиновим? В мене є один хороший відгук, але дівчина навчалась пару років назад.
А зараз в них кілька нових груп запускається одночасно. Якесь відчуття, що це будуть нові викладачі.
Ульяша2015• 14 ноября 2022
Ответ дляМастер Пис
Якщо можливо напишіть, будь ласка, мені в лічку контакти вчителя.