mamaМия• 14 ноября 2022

Варіант умов миру

Почула десь в ютубчику від якогось чувака, що обговорюються такий варіант миру (одразу скажу, може це і роzійський вкид):
Вивід орків з наших земель і Придністров’я, лінія між нашою і їхньою технікою не менше 100км. Крим демілітаризується, виводиться рос флот, але статус заморожується на 7 років (після 7 років х/з, може знову референдум), за це Україна гарантує, що не вступить в НАТО протягом 7 років.
Як на мене, то це через 7 років починеться все знову?! І щось не зрозуміло про репарації , за які гроші ми маємо все зруйноване цими орками відновлювати. Як на мене, то чесно було б розбомбити пару рос міст, щоб на власній шкурі відчули те, що наробили у нас
Massaraksh• 14 ноября 2022
Це реалістичний план, без зайвих ілюзій та сподівань. Але навряд чи його погодять. Щодо НАТО - воно нам не світить років 10. Не те що 7. За НАТО треба платити, а в нас грошей немає. На репарації також не варто розраховувати, нічого раша не буде платити, хіба що Європа буде підкидати грошей у вигляді допомоги
Zaviriuha• 14 ноября 2022
Ответ дляinterior_designer
уверена, и мы вступим в нато, посмотрите
Я надіюся на це, вірю що зверху знають багато чого і роблять рішення правильні
Болаболик• 14 ноября 2022
Удалено администрацией...
interior_designer• 14 ноября 2022
Ответ дляZaviriuha
надейтесь, но нужно думать прежде всего за ВСЮ Украину, а вся Украина это и Крым тоже. Безопасности на юге не будет без Крыма
Lenina• 14 ноября 2022
Я тоже слышала эту инфу
Усталость от войны у всех, хочется домой уже, с другой стороны, мы за 7 лет не сможем подготовится к войне без посторонней помощи, а рашка сможет
Снова это пережить , нееееее, я тогда с мужем уеду нафиг
Vikolette• 14 ноября 2022
Ответ дляMassaraksh
до войны никто не верил, что Украина может не то что победить, а вообще выстоять хоть месяц.

Все кардинально изменилось, так же кардинально может изменится и повестка по НАТО. Да, они не спешат нас туда принимать, ну так пусть это ОНИ обещают россии не принимать нас, а не берут обязательства с нас.

Надеюсь, в чем принципиальная разница, вы понимаете?
Репарации - возможно, но почему нет? Репарации Кувейту платились в виде процента за продажу нефти.
При международных расчетах процент сразу платился Кувейту, не хочешь платить процент, не продаешь нефть.
Как поступят с рф - понятия не имею, но кто-то же должен будет заплатить за частичное восстановление: или Запад или рф.
Lenina• 14 ноября 2022
Ответ дляБолаболик
Удалено администрацией...
Так и есть, к сожалению, как решит Украина всем пофиг(((
И возмущенные коменты в а советчице типа ’я не согласна’ тоже пофиг
Болаболик• 14 ноября 2022
Ответ дляLenina
Анекдот дня .. это когда советчицы « решают « .
Massaraksh• 14 ноября 2022
Ответ дляVikolette

Може тому Крим й заморожується на 7 років, щоб бути гарантією нашого НЕвступу до НАТО? Туди ж не беруть країни із територіальними спорами?
Svetljachokkkk• 14 ноября 2022
Ответ дляZaviriuha
Удалено администрацией...
Нам вже давали гарантії безпеки. Ви забули?
malvaa• 14 ноября 2022
Нормальний варіант.
Через 7 років світ вже буде не впізнати....
І клімат, і фінансова система, і геополітичні всі зміни... все це вже точно відбудеться, точно не буде путлєра... А люди будуть живі....
До речі, в тг каналі вчора побачила цю ж майже новину, але більш стисло
’Помощник Байдена Салливан предложил Зеленскому подумать о «реалистичных» позициях на переговорах по Украине, — WSJ

Согласно утверждению издания, речь может идти, в частности, о позиции Киева по статусу Крыма.’
Мені такий варіант подобається більше, ніж подальша ескалація. Але я з тих, хто не радіє смертям, ніяким.
Zaviriuha• 14 ноября 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
Тут обговорювали їх, то памятаю що писали що там все не так було викладено в тому документі, що там гарантії тільки про ядерну зброю, а не війну
Люсильда.ua• 14 ноября 2022
Ответ длямимозка
Зачем? Такая инфа есть и можем ее обсудить
Да, я тоже видела этот ролик. Мне насчёт Крыма очень не понравилось((( Надеюсь, что это фейк
Vikolette• 14 ноября 2022
Ответ дляMassaraksh
Беруть, але на спирні теріторії захист НАТО не розповсюджується.
Вкусныйпончик• 14 ноября 2022
Ответ дляkd_777
Це вкиди кацапів. Не розганяйте тут ці бредні.
Ні, подібне позавчора озвучив Арестович у фейгіна. І Буданов натякнув, що війна може закінчитись внєзапно. Тож наші умови то передали, кажуть, якщо ці дні обстрілів не буде, то начебто є надія, що раша піде на такі умови.
Колючая Роза• 14 ноября 2022
выбить их нафиг с Донбасса и Крыма, требовать репарации, распад рашки
Tiqrenok• 14 ноября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
На скільки я пам´ятаю то такий варіант їм пропонували ще до Бучі й Маріуполя. Але вони відмовились. А тепер вирішили пригадати))))
Вірю в ЗСУ й що будуть гнати так, щоб на віки боялись сунутись!!!!
Чаюри• 14 ноября 2022
Ответ дляZaviriuha
Удалено администрацией...
Хріновий цей варіант, пуйло все одно буде лізти до нас, а гарантії безпеки дорівнюють нулю, бо ніхто нас не захистить з тих шести країн.
Вкусныйпончик• 14 ноября 2022
Ответ для Tiqrenok
Зараз цю інфу запустили саме наші. Зякою метою не знаю, може справді подивитись на настрої населення. Не згодні - треба ще прикрутити їм світло
Massaraksh• 14 ноября 2022
Ответ дляVikolette
А якщо ця спірна територія лізе зі зброєю на основну, то розповсюджується?
Vikolette• 14 ноября 2022
Ответ дляMassaraksh
так да
Vikolette• 14 ноября 2022
Ответ дляmalvaa
Нормальний варіант.

люди, які с пересторогою ставляться до таких умов не прагнуть єскалації, а думають про те, чи не призведе це в майбутньому до ЩЕ більших людських встрат, якщо через 7 років рф знову піде війною, Інакше чого б їм боятись вступу України в НАТО.
Якщо будуть залізобетонні гарантії безпеки, а не Будапешт№2, то як на мене нехай забирають Крим і подавляться ним.
Але ж Крим - це передусім безпека України.
Возрастная• 14 ноября 2022
Ответ для4мама
Пішли на х@й!
Україна - в кордонах 1991 року в НАТО.
Гаага. Репарації. Розвал педерастії на як мінімум 30 держав і ПОВНА демілітаризація. Санкції довічно щоб не було можливості озброюватись цих дикій орді.
Можна нескінченно малювати такі ідеальні картини, але ж такого не буде.
Татьяна-57fb• 14 ноября 2022
Ответ дляКолючая Роза
все правильно уже все решено так и должно быть не надо делать шаг вперед и два назад какие 7 лет? Крым наш тоже
Леска• 14 ноября 2022
Ответ дляMassaraksh
А Придністров*я до чого? Ми що за Придністров*я воюємо?
Дійсно схоже на план москви, щось ’віддати’ крім Криму.
KatrinkaSh• 14 ноября 2022
Ответ дляMassaraksh
Та ви що? НАТО нам дуже навіть і світить. А гроші- репарації покриють гарну частину витрат. І параша буде платити. Повірте, не лише ми зацікавлені в цьому, весь світ її придавить, бо вони руйнували, значить за їх кошт і відбудовувати будем. Педерації кінець. І ніяких домовленостей.
nezhinka• 14 ноября 2022
Міста бомбити не можна, ви чого???