Точный сантиметр• 15 ноября 2022
Хто пережив згвалтування
Як ви з цим справилися? Як з спілкуванням з чоловіками? З довірою? Це була чужа чи близька людина?
Я розумію, що не всі готові про це говорити. Сама заховала десь в нетрях свідомості. Це був мій колишній чоловік. Ми вже розійшлися на той час , але не розлучені були офіційно. Заяву я не пішла писати : батько моїх дітей, побоялася висміювання. Але від цього не втечеш. Мені важко довіряти чоловікам. Іноді після сексу відчуваю себе брудною. Періодично накриває і я їх боюся. Нарешті зважилася розповісти про це психологу. Страшно (((
Подставка для припева• 15 ноября 2022
Це був мій колишній чолові. Ще як ми жили разом. Думав, що зраджую, вирішив так перевірити... Скоро розвелися,саме через це
Ух_ты_какая_я• 15 ноября 2022
Было в 17 лет,мой знакомый, сейчас пофиг. Несколько лет напряшало когда ко мне люди прикасались
Котя_люлю• 15 ноября 2022
Забула, дійсно забула наче не зі мною було, двоє сторонніх, один з них душив в цей час, я не відчувала нічого бо в рідки секунди хапала повітря і думала тільки про те що треба дихати
З чоловіками нормально, заміжня, до сексу адекватне ставлення
healer09648293• 15 ноября 2022
У мене лише психологічно...згвалтували. психологічна травма, тепер боюся (
Помилуйте мадам• 15 ноября 2022
правильно, що наважились на роботу з психологом, сучасні протоколи терапії ПТСР після згвалтування навіть не передбачають проговорювання подробиць, тому не бійтесь, це не буде страшно, буде болісно, але не настільки, як вам зараз.
Ви впораєтесь.
Тумба-юмба• 15 ноября 2022
Пережила спробу. Стерла зі своєї пам´яті максимально. З чоловіками обережна по життю. На статевому житті жодним чином не відобразилося.
Сумка с непогодой• 15 ноября 2022
Я пережила. Было противно, первое время на мужчин смотреть не могла. Мучилась. А потом поняла, что или ситуация сломает меня и я и дальше буду страдать всю жизнь, чем ее испорчу, или проживу это и забуду, отпущу. Получилось.
Пы сы: затащили в машину в темное время суток, пока ждала такси
Сумка с непогодой• 15 ноября 2022
Ответ дляПодставка для припева
Проверить изнасилованием??? Извините, но что за бля????
Отмотала своё• 15 ноября 2022
Просто перечеркнула и забыла, с мужским полом нормально, замужем, к людям очень осторожно, и доверяю мало кому, но думаю это после того случая
Уты-фрутик• 15 ноября 2022
Я боюсь изнасилования почему-то. Хотя не было ничего подобного нкилода.
КапитанльнаЯ• 15 ноября 2022
Была попытка изнасилования двумя.
Чудом удалось избежать. Тогда была девочкой.
Только через 10 лет решилась на сексуальную близость с мужем.
Мужчинам не доверяю, как и людям в целом.
Не люблю когда ко мне прикасаются, только близкие.
Стараюсь не вспоминать. Память сама стерла это.
Но только сейчас понимаю, что отпечаток был
Прилипало• 15 ноября 2022
Тримайтесь. Тут багато хто переживає, а часто навіть не розуміють, що їх гвалтують. Коли треба ´просто полежати´, щоб до іншої не пішов, ´що тобі жаль´, ´не зітреться´ і тп. Часто, хочуть просто розрядитися, як об резинову ляльку, майже без прилюдії.
Я вважаю мужчин скотами і тваринами.
КапитанльнаЯ• 15 ноября 2022
Ответ дляПрилипало
Я вважаю мужчин скотами і тваринами.
Согласна! Эмоционального интеллекта очень мало
Точный сантиметр
• 15 ноября 2022
Ответ дляПодставка для припева
Жах. Я навіть не уявляю як ви поряд з ним могли знаходитися. Це тяжко (((
Точный сантиметр
• 15 ноября 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
То добре, коли ти можеш самостійно з цим справитися.
Точный сантиметр
• 15 ноября 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
Ви впораєтесь.
Дякую 🤗. Я взяла трішки більше часу між сесіями. Щоб виписати для початку. Бо дуже важко то говорити. Я теж думала, що забула, як тут пишуть. Але коли трішки зрушити той емоційний бар´єр, який я побудувала, воно починає вивалюватися все.
Точный сантиметр
• 15 ноября 2022
Ответ дляПрилипало
Я вважаю мужчин скотами і тваринами.
У мене два сина. Я не вважаю чоловіків тваринами. Є достойні , хороші чоловіки. Просто так сталося і я обрала не того. Але так, завжди, коли ти придушуєш свої бажання, бо треба, бо чоловік, щоб не пішов і ТД - це згвалтування. Біда в тому, що це важко довести ((( . Якщо офіційний чоловік - то яке то згвалтування?
Помилуйте мадам• 15 ноября 2022
Ответ дляТочный сантиметр
є таке поняття в психотерапії - вікно толерантності. Це про те, що для зцілення травми доведеться відчути придушені емоції, але психолог буде слідкувати, щоб вони були цілком переносимі, якщо буде вже перебір, буде вас зупиняти. І так крок за кроком ви відреагуєте той травматичний досвід і жити після цього стане легче.
Подставка для припева• 15 ноября 2022
Ответ дляСумка с непогодой
Да, именно так..
К счастью очень быстро развелись, ното посню до сих пор, прошло лет 10 уже
Точный сантиметр
• 15 ноября 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
Дуже на це сподіваюся. Бо поки бажання знову зарити ті спогади куди подалі