На_оба_рот• 19 ноября 2022

Так образливо.... лоханулась

Ну як так...сама винувата. Замовила через посередника павербанк з амазону. Реально на майже останні гроші. Повелася на циферки, готувалася до відключень, от дурепа. Він ще не приїхав, але сьогодні дівчата в темі вже написали, що там і на одну зарядку не вистачає. Лохушка я, от і все. Не додумалася відгуки почитати на сайті і повернути ніяк. Краще б взуття зимове купила, снігу намело.
Коротше, не будьте як я. Читайте відгуки(
Играю у края• 19 ноября 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Не знаю як звуть, там нік. А що це змінює?
Знаю такого посередника, щодня теж купує ці паурбанки. Вона в своїй групі всі «прольоти» виставляє, бажаючі купують. А попит на них є. От подумала, може Вам там його запропонувати, якщо у цього посередника купили
автор На_оба_рот • 19 ноября 2022
Ответ дляАпочемучка
Теж хотіла замовити. Вдячна посереднику який відмовив його купувати.
Який у вас совісний посередник. Або просто дуже досвідчений.
Гордая_птичка• 19 ноября 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Хто отримав, ті уже поділилися гірким досвідом. Плюс на ютубі є відеоогляд, його там заміряли. Не думаю, що я буду єдиним виключенням.
Но вполне возможно, что на свои 1100 грн он заряжать будет.
автор На_оба_рот • 19 ноября 2022
Ответ дляИграю у края
Я тут, на порадниці замовила. В групи не вступала. У порадах виклали, я і повелася
Ленивица-красавица• 19 ноября 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Посилання не можна напевно, от фото
Да,это точно такой же как у меня, девочки,кто ещё думает-не советую,омно полное
автор На_оба_рот • 19 ноября 2022
Ответ дляГордая_птичка
У мене батарея на 5000, а його реальний потолок 2000 заміряли. За ці гроші зараз сяомі на 10000 можна купити і він їх і видасть...пізно дізналася
Ну ниче се• 19 ноября 2022
Ответ дляНа_оба_рот
У меня сяоми, 20000
Могу зарядить телефон 3 раза, минимум
ЯспАкойнаЯ• 19 ноября 2022
У меня тоже нет. Смотрела около 1000 грн сяоми на 10000. Это плохой? На сколько его должно хватить?
автор На_оба_рот • 19 ноября 2022
Ответ дляНу ниче се
У меня сяоми, 20000
Могу зарядить телефон 3 раза, минимум
Вітаю вас і по доброму заздрю. Я тепер щаслива власниця цегли за штуку грн. Буду їм горіхи колоти.
ЯспАкойнаЯ• 19 ноября 2022
Еще вижу есть на 10W и на 16 W, какой надо, кто знает?
Грибной_Дождик• 19 ноября 2022
Автор, чуть глянул отзывы.
1. Медленно зарядается от солнца (это понятно)
2. Юзер пишет, что за 30 мин с 60% до 100%
3. Я так понял, что по этим устройствам как попадешь - ’The new ones I just purchased are junk. They barely hold a charge and they feel very light compared to the very first one I bought a few months ago’

Сначала дождитесь свой. Возможно, все будет норм
Ну ниче се• 19 ноября 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Может получится продать его за пол цены тем, кому он подойдет? А себе купите нормальный
Грибной_Дождик• 19 ноября 2022
Ответ дляGleva
Ага, сісти в тих нових кросах на велик, і крутячи педалі заряджати телефон)))) тим більше що в Європі є така развлєкуха
Те кроссы для хайкинга и воды
автор На_оба_рот • 19 ноября 2022
Ответ дляГрибной_Дождик
Автор, чуть глянул отзывы.

Ну я не знаю, це буде чудо. Але все ж, чи несе продавець хоч якусь відповідальність за те, що товар не відплвідає опису? Може знаєте?
автор На_оба_рот • 19 ноября 2022
Ответ дляНу ниче се
Ні, виключено. Не вмію дурити людей і продавати фуфло.
Грибной_Дождик• 19 ноября 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Вы можете отписать амазону и приложить замеры. У меня так пару раз амазон возвращал до половины цены (пришел рюкзак с прорезью на дне).

Но по китайским павербанкам хз, получится ли. Могут ответить, что вы ж читали описание и отзывы
Мороженная курица• 19 ноября 2022
Ответ дляСанта Барбара
Мне сын в Украине заказал Базеус за 1800, на 5-7 зарядок хватает..
Хорошая фирма! У меня такой же
автор На_оба_рот • 19 ноября 2022
Ответ дляГрибной_Дождик

Тоді просто матиму на майбутнє такий досвід одноразового шопінгу. Тепер тільки магазин з гарантією і поверненням. Хай і дорожче. Дякую
Ну ниче се• 19 ноября 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Так не обманывать. Может у кого-то телефон попроще и подойдет
Разведка Маша• 19 ноября 2022
я теж такий самий замовила, ось має прилетіти((
шкода грошей, вони зараз не зайві
автор На_оба_рот • 19 ноября 2022
Ответ дляРазведка Маша
шкода грошей, вони зараз не зайві
Співчуваю, обіймаю вас. Нехай це будуть наші найбільші втрати.
Разведка Маша• 19 ноября 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Дякую! Це, дійсно, не саме страшне і не самі великі гроші. Просто, лоханулись)
Бегущаяпо• 19 ноября 2022
Ладно, китайці намахують. Їм по цимбалах. Але наші посередники… Блін, вважаю за таке треба «прославляти», щоб більше не наживалися на своїх же!!! Прям окрему тему про них створити і назвати усіх поіменно.
Майструю крила• 19 ноября 2022
Это как пуховики Tiffi , тут их парят, а говно говном, тряпки.
Фото католожное загляденье
meatlug• 19 ноября 2022
А я сегодня обзор посмотрела на этот ривер Про, который уже 70000
И что-то я не пойму, в чем цимес.
Пока заряжается - все выключи. Не готовь, не стирай, не грей.
Плиту не тянет, микру не тянет, молчу уже про бойлер. похоже, ничего, кроме лампочек и ноута - не тянет. Если не на удаленке и есть газовая плита - вообще баловство… Я купила лед лампу - работает от павербэнка, освещает всю комнату, жрет мизер. Да даже от батареек гирлянды дешевле выйдут….
А ещё у нас на 15м напор падает в дым когда отключения. Потому все равно не постираешь и посуду не помоешь. И связь падает. В общем, пока что покупка квартиры с газовой плитой(а лучше - дома с газовыми конвекторами) выглядит самым решательным решением.
автор На_оба_рот • 19 ноября 2022
Ответ дляБегущаяпо
Хочу вірити, що мій посередник просто сама не дуже в темі. Її то робота просто викупити
Кукусикиииииии• 19 ноября 2022
Ответ дляНа_оба_рот
1100. Можна було і тут замовити за ці гроші, а я ж побачила заявлену потужність 38000 і все.
1ша помилка
38000 таке не буває!
На заборі теж пишуть всяке
Амазон дорога площадка!
Якщо там 25баксів, то в китайців то саме менше 10ти
Мінімально нормальний павер, з Амазнону десь від 70долл за 20000nah
+доставка,,, + прямої нема в Україну

За ті гроші, рівно те саме на базарі купити можна
Кукусикиииииии• 19 ноября 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Тепер тільки магазин з гарантією і поверненням

Та блін..., Не робіть 2ї глупості....
Ще місяць тому, було б все ОК, але не зараз!!!
Продають лиш залишки браку, повернуті, з ремонту, реставровані...
МельничукОля• 19 ноября 2022
Ви знаєте була в гиупі з іноземними товарами, автор ssss12, так вона їх постійно рекламувала, люли замовляють, і тут пішло щось не так, починають вони писати віднуки, а вона їх зразу вижаляє, щоб інші не могли читати. Я запитпиа навіщо видалили, люди замовили, хай знають, що їх так надурили. Так і мене видалила з групи. Хотя сама ssss12 вже їх отримувала не один раз і знає, що і як. Ніхто правди не скаже, бо це їхні гроші. І їм пофіг чи ви останню тисячу віддали.
Железобетон• 19 ноября 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Зараз будем Вас виручати)). Китайці люблять трохи надурити, але все можна виправити. Вони, або не допаковують акумулятори, або вставляють заповнені піском, для ваги. Потрібно докупити акумуляторів і перепакувати. Тільки тип акумуляторів повинен бути той самий, який вже там стоїть. Хороша коробка павера + хоч половина акумуляторів, якраз і буде коштувати ті гроші, які Ви заплатили.